ЦібаФу• 17 октября 2024

Я на правильному харчуванні з липня . Мене зірвало(

Я не можу зупинитись
Кожен день я кажу собі досить, йду і далі їм якусь фігню
Почалось все з того , що в думала шо маленька плитка шоколаду буде в + моєму настрою
До цього я нічого собі не дозволяла
Зараз вже круасан пішов , то булочку
Вже їм я три рази , а не як раніше два .
Починала я з вагою 70 , зараз я 57.5
Я дуже боюсь все повернути , бо не можу закрити рот і не їсти
Може в мене мотивація пропала ? Чи це голод так впливає ? Калорії я рахувала деякий час
Потім просто їла по 100 грам порція .
Як це побороти знову ? І повернутись до тренувань і нормальної їжі
Криниця щастя• 17 октября 2024
Потому что есть по 100г это очень мало. Сколько калорий в них было в сутки примерно? У Вас срыв
Фізик-ядерщик заочно• 17 октября 2024
Я 120 кг. Могу вам в личку своё фото в купальнике кинуть.
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Криниця щастя• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Так это путь вникуда, почему нормально не питаетесь?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
ну вы же взрослый человек, какие 600-700 в день?!
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Бо спочатку пробувала так , щоб схуднути
А потім вже не могла зупинитись
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А скільки?
1500 я навіть якщо захочу не наберу
Пополняю_Карму• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
А де тут правильне харчування?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 октября 2024
Худеть надо с умом и без ущерба для здоровья
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
А потім вже не могла зупинитись
Ви зірветесь і не зупинитесь.
Щоб не хотіти солодкого і цих булок один з найлегших способів наїстись жирів зранку, типу кусок лосося, половина авокадо, салат з олією і кедровими горіхами, три жовтки
Опля Картопля• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Автор, ну холодно сейчас, сладкого хочется. Нормально это. Поешьте пару дней, опять считайте каллории. У вас классный результат 👍👍👍
Жена_КотораяСтена• 17 октября 2024
Могу сказать, как делаю я. Уже 8 лет на 1300-1500 кал, не поправляюсь. И всегда держу дома стевию и сладости для диабетиков на стевии, сейчас есть шоколад и вафли. Оно не очень вкусно, но когда очень хочется сладкого, наливаю чай с двумя ложками стевии и съедаю кусочек этой шоколадки, попускает. И калорий не много, и ГИ не взлетает.
Опля Картопля• 17 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Нормально. Я так худела с 60 до 52. Тоже до 800 ккл в день. Сложно в начале, потом ок, организм больше и не просит, если не начать есть все подряд
KROX@• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
А скільки?
1500 я навіть якщо захочу не наберу
Прям таки)))) с помощью ’очередных круасанов и булок’ легко
ВундерКИНГ• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
ви дурна. здохнете, але худа
Аноним_1858• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Вот поэтому вы и срываетесь. Наберёте потом все обратно, и даже ещё больше.
Вам правильно написали - 1300 - 1500 ккал, но с балансом КБЖУ - не будете срываться на всякую фигню, т.к.не будет голода.
Радуга-дуга• 17 октября 2024
100грам??? Не дивно. Чекайте 80кг на вагах(((
Проработник• 17 октября 2024
Тут головне не зірватися.
Теж худала з дієтологом. Протрималася рік, саме « по трошки» почала дозволяти лишнє, солодощі, казала, що це тільки сьогодні і не зупинилася. Тепер і не знаю з чого почати.
Автор, ключове - не зірватисЯ
АфродитаПетровна• 17 октября 2024
Їла 2 рази по 100 грам. Це 200 грам в день. Ви не троль?
Светка-пипетка• 17 октября 2024
Мені здається, що все, що пов´язане із суцільною забороною і обмеженням приречене на поразку рано чи пізно. Вибачте, але це ненормально, коли людина живе в умовах тотальної заборони (чого б вона не стосувалася - солодкого, вуглеводного і т.п.). І та схема харчування, яка була описана автором (по 700 гр їжі на добу) - це взагалі не про правильне харчуання. Це про знущання над організмом. Дай боже, аби Ви по аналізах не знайшли в себе купу дефіцитів, яку потім роками треба буде покривати, корегувати і лікувати.

Обмеження викликає ці зриви. Зриви - ще більш суворі обмеження. І так по колу. Правильне (або здорове) харчування це збалансований раціон, що враховує особливості Вашого життя, активності, хвороб тощо. Скинути 12,5 кг за 3 місяці при Вашій вазі - то катастрофа для здоров´я. Якщо чесно, то на Вашому місці, я б пішла на чекап по здоров´ю і лише потім вирішувала б, що робити далі. Все, що Ви описали - точно не про здоров´я, вибачте(
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Дякую за підтримку
Багиня• 17 октября 2024
Так у вас дуже малі порції.
Який ваш зріст?
Що таке 500-700 калорій для дорослої жінки?
Ви спортом займаєтесь?
useruseruser• 17 октября 2024
Бо неправильно худнете.Ви дуже жорстко себе обмежуєте в калоріях і тому такий результат.
маминаБубочка• 17 октября 2024
Це не тільки у вас так. Це закономірно, що після періоду дефіциту калорій людина зривається. Організм вимагає НОРМАЛЬНОГО харчування.
2 рази на день по 100 гр порція це взагалі як?
маминаБубочка• 17 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Тому що зациклена на цифрі на вагах. Жінки подуріли, не розуміють різницю між худобою та фігурою, якістю тіла, здоровʼям
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляKROX@
Навіть той круасан чи булка не набере ті кілокалорії
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляБагиня
Так у вас дуже малі порції.
Який ваш зріст?
Ви спортом займаєтесь?
Займалась
Зараз покинула
Закуйовджена життям• 17 октября 2024
Калорийность круасана около 400 калорий.а если с начинкой, то больше. Парочка круасанов и набрали
автор ЦібаФу • 17 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
243 калорії
Я їм один
До цього зриву не їла такого
KROX@• 17 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Круасан з шоколадом 600 ккал
Круасан без начінки - 450 ккал

Але, якщо праві ви, то я геть не розумію чого ви тоді хвилюєтеся, поїдаючи круасани та булки, якщо ви при цьому на вашу думку і 1500 ккал не набираєте))))