ЦібаФу• 17 октября в 07:45
Я на правильному харчуванні з липня . Мене зірвало(
Я не можу зупинитись
Кожен день я кажу собі досить, йду і далі їм якусь фігню
Почалось все з того , що в думала шо маленька плитка шоколаду буде в + моєму настрою
До цього я нічого собі не дозволяла
Зараз вже круасан пішов , то булочку
Вже їм я три рази , а не як раніше два .
Починала я з вагою 70 , зараз я 57.5
Я дуже боюсь все повернути , бо не можу закрити рот і не їсти
Може в мене мотивація пропала ? Чи це голод так впливає ? Калорії я рахувала деякий час
Потім просто їла по 100 грам порція .
Як це побороти знову ? І повернутись до тренувань і нормальної їжі
До цього я нічого собі не дозволяла
Зараз вже круасан пішов , то булочку
Починала я з вагою 70 , зараз я 57.5
Потім просто їла по 100 грам порція .
Криниця щастя• 17 октября в 07:46
Потому что есть по 100г это очень мало. Сколько калорий в них было в сутки примерно? У Вас срыв
Фізик-ядерщик заочно• 17 октября в 07:47
Я 120 кг. Могу вам в личку своё фото в купальнике кинуть.
ЦібаФу
• 17 октября в 07:47
Ответ дляКриниця щастя
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Криниця щастя• 17 октября в 07:48
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Так это путь вникуда, почему нормально не питаетесь?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 октября в 07:49
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
ну вы же взрослый человек, какие 600-700 в день?!
ЦібаФу
• 17 октября в 07:49
Ответ дляКриниця щастя
Бо спочатку пробувала так , щоб схуднути
А потім вже не могла зупинитись
ЦібаФу
• 17 октября в 07:50
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А скільки?
1500 я навіть якщо захочу не наберу
Пополняю_Карму• 17 октября в 07:51
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
А де тут правильне харчування?
Love_Love_Love_• 17 октября в 07:52
Ответ дляЦібаФу
А потім вже не могла зупинитись
Ви зірветесь і не зупинитесь.
Щоб не хотіти солодкого і цих булок один з найлегших способів наїстись жирів зранку, типу кусок лосося, половина авокадо, салат з олією і кедровими горіхами, три жовтки
Опля Картопля• 17 октября в 07:55
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Автор, ну холодно сейчас, сладкого хочется. Нормально это. Поешьте пару дней, опять считайте каллории. У вас классный результат 👍👍👍
Жена_КотораяСтена• 17 октября в 07:56
Могу сказать, как делаю я. Уже 8 лет на 1300-1500 кал, не поправляюсь. И всегда держу дома стевию и сладости для диабетиков на стевии, сейчас есть шоколад и вафли. Оно не очень вкусно, но когда очень хочется сладкого, наливаю чай с двумя ложками стевии и съедаю кусочек этой шоколадки, попускает. И калорий не много, и ГИ не взлетает.
Опля Картопля• 17 октября в 07:56
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Нормально. Я так худела с 60 до 52. Тоже до 800 ккл в день. Сложно в начале, потом ок, организм больше и не просит, если не начать есть все подряд
KROX@• 17 октября в 08:01
Ответ дляЦібаФу
А скільки?
1500 я навіть якщо захочу не наберу
Прям таки)))) с помощью ’очередных круасанов и булок’ легко
ВундерКИНГ• 17 октября в 08:03
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
ви дурна. здохнете, але худа
Аноним_1858• 17 октября в 08:04
Ответ дляЦібаФу
Десь 600-700 в день
Останній час 500 максимум, до зриву
Вот поэтому вы и срываетесь. Наберёте потом все обратно, и даже ещё больше.
Вам правильно написали - 1300 - 1500 ккал, но с балансом КБЖУ - не будете срываться на всякую фигню, т.к.не будет голода.
Проработник• 17 октября в 08:07
Тут головне не зірватися.
Теж худала з дієтологом. Протрималася рік, саме « по трошки» почала дозволяти лишнє, солодощі, казала, що це тільки сьогодні і не зупинилася. Тепер і не знаю з чого почати.
Автор, ключове - не зірватисЯ
Светка-пипетка• 17 октября в 08:23
Мені здається, що все, що пов´язане із суцільною забороною і обмеженням приречене на поразку рано чи пізно. Вибачте, але це ненормально, коли людина живе в умовах тотальної заборони (чого б вона не стосувалася - солодкого, вуглеводного і т.п.). І та схема харчування, яка була описана автором (по 700 гр їжі на добу) - це взагалі не про правильне харчуання. Це про знущання над організмом. Дай боже, аби Ви по аналізах не знайшли в себе купу дефіцитів, яку потім роками треба буде покривати, корегувати і лікувати.
Обмеження викликає ці зриви. Зриви - ще більш суворі обмеження. І так по колу. Правильне (або здорове) харчування це збалансований раціон, що враховує особливості Вашого життя, активності, хвороб тощо. Скинути 12,5 кг за 3 місяці при Вашій вазі - то катастрофа для здоров´я. Якщо чесно, то на Вашому місці, я б пішла на чекап по здоров´ю і лише потім вирішувала б, що робити далі. Все, що Ви описали - точно не про здоров´я, вибачте(
ЦібаФу
• 17 октября в 08:36
Ответ дляОпля Картопля
Дякую за підтримку
Багиня• 17 октября в 08:40
Так у вас дуже малі порції.
Який ваш зріст?
Що таке 500-700 калорій для дорослої жінки?
Ви спортом займаєтесь?
Який ваш зріст?
Ви спортом займаєтесь?
useruseruser• 17 октября в 08:43
Бо неправильно худнете.Ви дуже жорстко себе обмежуєте в калоріях і тому такий результат.
маминаБубочка• 17 октября в 09:12
Це не тільки у вас так. Це закономірно, що після періоду дефіциту калорій людина зривається. Організм вимагає НОРМАЛЬНОГО харчування.
2 рази на день по 100 гр порція це взагалі як?
маминаБубочка• 17 октября в 09:14
Ответ дляКриниця щастя
Тому що зациклена на цифрі на вагах. Жінки подуріли, не розуміють різницю між худобою та фігурою, якістю тіла, здоровʼям
ЦібаФу
• 17 октября в 09:53
Ответ дляKROX@
Навіть той круасан чи булка не набере ті кілокалорії
ЦібаФу
• 17 октября в 09:54
Ответ дляБагиня
Так у вас дуже малі порції.
Який ваш зріст?
Ви спортом займаєтесь?
Який ваш зріст?
Ви спортом займаєтесь?
Займалась
Зараз покинула
Закуйовджена життям• 17 октября в 10:45
Калорийность круасана около 400 калорий.а если с начинкой, то больше. Парочка круасанов и набрали
ЦібаФу
• 17 октября в 11:09
Ответ дляЗакуйовджена життям
243 калорії
Я їм один
До цього зриву не їла такого
Я їм один
До цього зриву не їла такого
KROX@• 17 октября в 11:58
Ответ дляЦібаФу
Круасан з шоколадом 600 ккал
Круасан без начінки - 450 ккал
Але, якщо праві ви, то я геть не розумію чого ви тоді хвилюєтеся, поїдаючи круасани та булки, якщо ви при цьому на вашу думку і 1500 ккал не набираєте))))
Круасан без начінки - 450 ккал