Зашла на 5минут• 17 октября 2024

Трешнякова ситуація

Нещодавно сталася певна ситуація. З чоловіком зустрічаємося більше року. З мамою його знайома. А це був день його народження. Приїхала мама,сестра з племінницею,двоюрідний брат з жінкою і найкращий друг з жінкою. Святкували вдома в нього, лиш увечері вийшли в кафе на каву і тістечко. У чоловіка з мамою стосунки дуже тісні. На відміну від дочки (його рідної сестри). Вона матері не допомагає нічим- привіт,бувай- от і всі стосунки. Цей же все мамі і мама ним крутить,як циган сонцем в свої 73. І от ситуація за столом. Мій чоловік звернув увагу,що у сестри красивий годинник(у нього фетиш на годинники). Чоловік сестри відповів - це я подарував. А мій кавалер - а от я мамі подарував теж якісь там(3 чи 4 роки тому). Тут підключилися в розмову друг його і брат двоюрідний. І кожен наввипередки хвалився ЩО він там купив жінці- годинник,сережки,телефон. Треш полягав в тому, що чоловіки хвалилися своїми половинами,а цей щоразу згадував маму свою...Це в 47 років. А я мамі те подарував,а я те подарував...Я сиджу лиш мовчу. Тоді його друг каже - то добре,що ти мамі даруєш,а що ти К .(тобто мені) купив.? І тут некрасива пауза. Бо нічого такого. Кавоварку Біалетті на 8 березня і букет квітів з невеликою сумою на др. Мені так стало незручно. І йому теж. А я думаю,що я тут роблю? Бо дійсно,вічно для мене грошей нема:нікуди особливо не ходимо,ніде не буваємо,ніяких подарунків,допомоги.НІЧОГО. То нема грошей,то хворіє..Зараз він хоче зустрітися,а мені стало просто огидно. Я не хочу геть бачити його. З прозрінням мене можна привітати.
Помаранчова душа• 17 октября 2024
Він сам себе загнав у глухий кут. Треба бути скромніше
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
воно то так. але оце згадування і вихваляння покупками для своєї мами - це треш. на нього дивилися його знайомі і родичі як на дебіла.мужику 47,а він хвалиться покупками для мами...
Стрибну в гречку• 17 октября 2024
Я навіть уявити не можу ситуацію, що в моїй родині за столом сидять чоловіки і вихваляються подарунками. Це треш якийсь)) По темі, з прозрінням вас.
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ото вам оно надо,престарелый жадный мамочкин сынуля и его родичи
Лама_мама• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну на п´ятому десятку важко знайти чоловіка без недоліків і минулого
Анонимус Я• 17 октября 2024
А что по вашему он должен был вам подарить за год отношений? Мазератти? Или вы из скромниц и вам последнего айфона хватило бы?
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
так,це теж некрасиво.але ця ситуація висвітлила зовсім інше
Лама_мама• 17 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Тю, краще вихвалятись дарунками дружинам ніж коханками
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
хоч щось срібне. я золото не ношу, срібло люблю. і він це знає. у відпустку я їздила сама. загалом,нічого абсолютно
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Та ладно вам,малой мальчик подарил 2 пары обуви,цветы часто и огромный адвент календарь.мальчику 17,подработки только
Стрибну в гречку• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А ви його просили подарувати щось?
Лама_мама• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Насправді чоловіки які люблять і поважають мам, їх можна переманити на свою сторону
Звісно потрібно гарно грати роль. Але на війні як на війні
Твоя космішна• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Самые длительные отношения у него с мамой за жизнь
Те тоже говорили о подарках женам,а не просто девушкам
Сон і дрімота• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
У мальчика спермотоксикоз ещё и надо задобрить объект. Со временем попустит.
Помаранчова душа• 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Надто багато мороки заради того, щоб просто замінити хлопчику маму
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А ви його просили подарувати щось?
як можна просити подарунки? він знає що я люблю. цього досить. його ж мама не просить. мама лиш співає ЩО вона любить,і він 70% зп своєї витрачає на маму. сам живе на те що лишиться і підробітки.але з підробітками зараз глухо,тому не дуже. живе на мізерні гроші.все мамі
Лама_мама• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Підождіть думати про розставання.
Сходіть з ним до трц, зайдіть в Пандору. Приміряйте пару прикрас.
Скажіть йому як би вам хотілось цей милий кулон
Аnnеt• 17 октября 2024
мама у него одна, а женщина очередная и не последняя. что тут сравнивать?
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
У мальчика нормальное восприятие заботы .и повторюсь,это ребенок,где дохода толком еще нет
Не заздріть тьоті• 17 октября 2024
Маму любит, вас нет.
Стрибну в гречку• 17 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Когда уже попустит? Мой балбес дарит все это за папины деньги)) Но там правда и девочка такая же.
Сон і дрімота• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
В 17 лет покупать девочке обувь? Родители ей не покупают вещи?
Лама_мама• 17 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Насправді вони тупі як телята
Вони звикли що ними жінка керує. Тільки направляй в правильне стойло
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Покупаем естественно,и много)
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
хочеться просто жити,а не грати ролі. в нього мама завжди буде на 1 місці. елементарний приклад- я вже декілька разів казала,що ми не ходимо нікуди.Пішли в кіно,наприклад. мовчить.Але як приїхала мама і сказала,що вона давно трубочки в руках не тримала,то бігом повів її в кафе
Брюлик в стразах• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Автор не писала сколько ей лет, так что не факт
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Она написала сколько мужику.и вы считаете гномизм нормой?)
автор Зашла на 5минут • 17 октября 2024
Ответ дляАnnеt
як раз через це він довго один. раніше я не розуміла цього. але тепер я розумію чому втекло 2 попередні жінки і остання зробила аборт і народжувати не захотіла.
Лама_мама• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
На війні як на війні
Alienmoon• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Вы это знали и до этой ситуации , странно что вас устраивало