Великий сатирик• Изменено 17 октября 2024
Магія
Дівчата, як би ви реагували якби дізналися, що чоловік який вас дуже кохає використовує до вас чорну магію і дізналися б ви це випадково. Іншли за одним, отримали інше. Чи продовжували б ви з таким чоловіком спілкування. Інтимних відносин у нас поки що не було, наші відносини на стадії знайомства одного з іншим, спілкування, але чоловік дуже цілеспрямований і незгідних подавлює.
Іноді він такий хороший, що віддалився прямо там де б і застав, а іноді це ’исчадие ада’.
Там все розмивчато• 17 октября 2024
Стоп) вы в курсе, что называют в простонародье чёрной магией? Что он там такое делал вам?
Така бойова Я• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Плюсуюсь к вопросу
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Його забаганки виконує чоловік. Я можна сказати без 5 хвилин незаймана. Тому він такий дикий. І взагалі я до тепер не можу зрозуміти звідки чи на якому моменті спілкування виникло таке бажання, тому що я трохи прозріла від глибини проблеми...
Млинець Мій• 17 октября 2024
я вот так случайно узнала что любовник во мне души не чает, не то что муж
Там все розмивчато• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Вы умеете нормально отвечать на вопросы?) точнее можно написать? А то с такими ответами вам стоит в депутаты идти
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
а шо он конкретно делал?
Навіть соромно таке думати, не те що писати. Те, що той чаклун робив явно колись як вирветься, то йому ні один священик не допоможе.
Яжемать Мне можно• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Можна ясніше.
Які забаганки і який чоловік їз виконує?
Бойцовская• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Вам би до психіатра
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Я не настільки багата, у мене заплата 10 тис грн.
Там все розмивчато• 17 октября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Можна ясніше.
Я как-то так почитала ответы автора, и подумала, что может этот мужчина со своим магом анальным сексом занимаются. Или вообще ничего не пойму)
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Можна ясніше.
Будь-які його. І я вже не один раз це перевірила. Пішла до священика, він мені дещо сказав що молитися і зразу це перевірила...
Задираю носа• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
А ’без 5 хв незаймана’?
Це як розуміти?
Там все розмивчато• 17 октября 2024
Ответ дляЗадираю носа
А ’без 5 хв незаймана’?
Це як розуміти?
Ну с ним секса нет, поэтому пошёл к проклятущему чёрному магу, который дает
в общем, может мужика у автора мужик уводит?
Така бойова Я• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Что вы проверили? Плеснули святой воды ему в чай а он корежится начал?
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Ой, ні. Він йому дає там 500-1000 грн, а той йому щось варганить. То наш місцевий, його усі побоюються, суцільний гріх у кубі.
Безлім на все• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Автор, дорогая, Вам к врачу
Без стёба
Малинка• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Чиї забаганки?
Без 5 хвилин кажуть, коли скоро стануть кимось, наприклад, без 5 хвилин одружені, без 5 хвилин спеціаліст (коли скоро диплом отримає). Як ви можете бути без 5 хвилин незаймана, збираєтесь операцію по відновленню робити?
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Та ні. Мені сни снилися і дуже багато, і не раз.
Там все розмивчато• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ага, без АС значит. Массажи, поцелуи. Понятно, почему такса такая низкая.
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляМилота
Автор або випила, або нічний троль
Я взагалі-то зернятка лускаю.
Безлім на все• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Хенджоб
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляМалинка
Чиї забаганки?
Так. Збираюсь)
Великий сатирик
• 17 октября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Він за викатку яйця бере 100 грн
Безлім на все• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Він за викатку яйця бере 100 грн
А за два? 200?
Милота• 17 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Я взагалі-то зернятка лускаю.
Зернятка коноплі?))