Ніка Найз• 19 октября 2024

Сьогодні Землю накриє потужна магнітна буря

Сьогодні, 19 жовтня, Землю накриє сильна магнітна буря, яка здатна впливати на самопочуття та здров’я метеозалежних людей.

Про це повідомляє Центр прогнозування космічної погоди (SWPC) NOAA.

Вимірюється геомагнітна активність за шкалою від 0 до 9. Для позначення використовується планетарний К-індекс, якщо показник 5 і вище – то це сильна магнітна буря.

«У суботу, 19 жовтня, очікується сонячна активність з К-індексом 6 (червоний рівень), що відповідає сильним магнітним бурям, здатним впливати на самопочуття та здров’я метеозалежних людей», – йдеться у повідомленні.
dulenok• 19 октября 2024
Раньше про низ не писали и казалось, что их нет.. теперь, блин, каждый день бури эти
автор Ніка Найз • 19 октября 2024
Ответ дляdulenok
Я уже приняла анти магнитный коньяк!
dulenok• 19 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я уже приняла анти магнитный коньяк!
Отличное средство..и для холодной осени и от магнитной бури. Поддерживаю!
автор Ніка Найз • 19 октября 2024
Ответ дляdulenok
Самое лучшее средство внедрённого отопления!
HelterSkelter29• 19 октября 2024
Да самочувствие уже с утра не очень