Marc Antonio• 18 октября 2024

Жінки як ви ставитесь до стосунків з різницею у віці, при чому немаленькою?

Я зараз не маю на увазі такі стосунки де молода дівчина виходить заміж за багатого дідуся аби після смерті успадкувати його гроші та інше майно, а просто життєва ситуація, яка виникає між двома людьми — вони не багаті, в них немає будинків, машин, яхт та рахунків у швейцарських банках, звичайні прості люди— чи вірите у справжні почуття між ними і для прикладу задам декілька питань. Уявних— згадайте себе дівчиною 20—25 років, якби вам в такому віці запропонував стосунки чоловік старший від вас. Я не кажу про якогось старого дідуся, а чоловік років 40. Симпатичний, розумний, веселий, але вам 20—25 років, а йому 40. Тобто він вас старше на 15—20 років і запропонував би вам спробувати , а якщо й не вийде то ви завжди можете залишитись друзями і така ж зворотня ситуація — вам приблизно років 40 і навпаки до вас клеїться молодий чоловік років 25, те ж привабливий, розумний, веселий, але різниця у віці ж суттєвою. Якою були б ваші відповіді в обох випадках? І чому? Назвіть аргументи за і проти і уточніть свій вік, будь ласка
Кумедна• 18 октября 2024
Ні. Ніколи і ні при яких обставинах

Бамбарбия! Кергуду.• 18 октября 2024
Для мене велика різниця неприйнятна. Найкраще однолітки або навіть, якщо чоловік молодший, бо ви тут всі самі знаєте як швидко старіють наші чоловіки.
Жена миллионера• 18 октября 2024
Если бы он был богатым и щедрым и хорошо вкладывался в меня финансово , при этом моё сердце было бы свободным, то согласилась бы. У меня такой первый муж и был). Старость мужчины могут компенсировать только деньги. Если он небогат, то зачем мне нищий старпёр? В этом случае я бы выбрала ровесника, а не дядьку на 15-20 лет старше
lisa2101• 18 октября 2024
Лично для меня нет. Было много парней в молодости - всё одногодки. Подруга вышла замуж - муж на четыре года младше. Через пару лет начались разногласия во всем. Но, думаю, от людей это зависит.
Всіх підсаджую• 18 октября 2024
Вы на днях уже создавали точно такую же тему
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Так) але я хочу опитати більше людей
Бутерброд и я• 18 октября 2024
Оба раза да, со старичком - для опыта, с мальчиком - для удовольствия. Речь о необременяющих романах. Семью создавать - нет.
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Яка різниця у віці допустима?
Люблю ВалЄру• 18 октября 2024
Нет, для меня максимум 5-7 лет разница приемлема. Ну пусть 10, если он богат, красив и хорош в сексе.

Всіх підсаджую• 18 октября 2024
Ответ дляlisa2101
4 года - это незначительная разница в возрасте
Жена миллионера• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Так) але я хочу опитати більше людей
Зачем ? Что это вам даст ?)
Бутерброд и я• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Яка різниця у віці допустима?
Та в теорії важко уявити. Це не від віку а від зовнішньості залежить. В 25 був роман з 47річним. Ну він був жеребчик.
Все буде• 18 октября 2024
Пусть сначала такой появится, посмотрим
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Що таке жеребчик у вашому розумінні?
Форс мажор• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Що таке жеребчик у вашому розумінні?
статевий гігант, мабуть))) статева конституція така
Готова до другої• 18 октября 2024
Автор, покі вам 20-25, а йому 40 це все +- норм, потім вам буде 35-40 ви ще молода, а йому 60, це вже старий чоловік, з х..в характером, з кучєю болячек, навіщо воно вам???
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Він попробує просто почати зустрічатись, без шлюбу
Стрибну в гречку• 18 октября 2024
Мені 38 є жених який гарно виглядає , йому 55 років. Але мені не подобається його увага. Сексуально він мене не приваблює.
Готова до другої• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Автор навіщо воно вам? Йому зрозуміло, т-ся з молодою, та й ще без обовязків, молодець..

автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Чому він не можу знайти ровесницю? З нею шансів на щось серйозне більше
Бутерброд и я• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Що таке жеребчик у вашому розумінні?
В гарній фізичній формі. Приємно пахнув і влучно жартував. І з потенцією норм. Бо на той час думала що в чоловіків в такому віці вже лібідо на 0.
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Я не дівчина— я просто моделюю ситуацію
Зараз все скажу• 18 октября 2024
В 20 лет за мной ухаживал мужчина 40 лет. Но внешне это был очень красивый, накаченный паренёк. И по общению казался очень молодым. Но я понимаю что, когда мне было бы 40, а ему 60, то уже все могло быть совершенно иначе.
ЖующаЯКонфету• 18 октября 2024
Мне 25, мужу 34. Это мой максимум. Мы +- выросли в одно время, глобально что-то не изменилось. Но я с ним чувствую себя старше. Ему хорошо - он наоборот моложе.
Эскиз бесконечности• 18 октября 2024
Ответ дляlisa2101
А если бы она была на 4 года младше, разногласий не возникло бы?
Ну що ви, мамо!• 18 октября 2024
Я вам отвечу. С моих 18 до 27 лет я была абсолютно счастлива с мужчиной, который был старше на почти 20 лет.
Ничего, кроме любви, заботы и решения всех задач не припомню. Комфортный быт, путешествия, интересный досуг.
Если бы не трагедия, то по сей день были бы вместе.
На сегодня. Мне приятнее и интереснее с мужчинами моложе. У них -молодая энергия.
Техпаспорт на медузу• 18 октября 2024
Коли мені було 20, то 40-річні дядьки - то були друзі мого батька і я про відносини з таким чоловіком навіть подумати не могла, просто не сприймала їх на тому рівні, ну і мораль того часу і радянське виховання відігравали свою роль.
Зараз бачу багато гарних, цікавих хлопців 20-25 років, але знову мимо
В мене 23 - річний син, тому вони всі для мене діти. Мені 49, якщо що.
Нікого ніколи не засуджую за такі стосунки. Просто подивіться навколо.... Зазвичай різниця у віці, це не про кохання, а про вигоду. Знайдіть мені хоч одну гарну, привабливу розумну дівчину 25 років, яка б вийшла заміж за 50 річного слюсаря або охоронця з маркету.
Знаю одну пару, 27- річна вчителька англійської вийшла заміж за 53 річного водія маршрутки. Вона навіть більше нього заробляла і квартира була її (він розлучений аліменти ще і жив з мамою). Але.... дівчина була відверто негарна, з зайвою вагою і побитим віспою обличчям. Просто вийшла за нього , бо розуміла що або так, або ніяк.
интайм_не_предлагать• 18 октября 2024
В мої 19 мала стосунки з 33-х річним, і тоді то було класно, ми подорожували, займалися сексом, дорогі подарунки, в той час я не думала ні про що, все було просто. Зараз мені 39 і відверто кажучи не бачу поряд себе зі старшим чоловіком. Зустрічаюсь з однолітком. Мій чоловік був років на 6 старше.
Форс мажор• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Хех, всіх старців тягне до молодих, бо приємніше дивитись на юних і свіжих ніж на морщавих і мені теж, до речі, хоча юність вже за спиною)))+ підлестити своєму самолюбству і підняти свою самооцінку + молодими, недосвідченими/наївними можна краще маніпулювати.
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
Але мені здається для багатьох чоловіків це може зіграти серйозну психологічну роль, коли він спить з дівчиною молодою— мені здається навіть психологічну займатись з нею сексом так, як це можна робити з ровесницею не можливо, можливо через те, що вона сама може йому у доньки годитись