Файна_зупка• 19 октября 2024

Что можно сделать в ситуации, когда ребёнок с аутизмом, нет родственников?

И нет возможности работать? Напишите, пожалуйста, только те, кто был или находится сейчас в таких условиях. Писать, что такого не бывает - смешно и глупо, всё бывает.
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
Що значить не буде?
Оплачують повністю все, школі йде дофінансування на додаткові заняття дитини
В Норвегії ні.
Винник• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
По-перше тьютор теж за власні кошти. По-друге, частково був. Що вона мала зробити, закрити рот вчительці?
В школі тьютор за власні кошти? Вперше чую. Доречі, тьютором можете бути і ви. Дитина в школі, ви тьютором біля неї, та ще й гроші отримуєте за свою роботу.
Мушля з Криму• 19 октября 2024
Онлайн работа , няня если выходить офлайн . Возможно у вас работают спец школы и забирать оттуда после работы вечером.
ЧупакабраЗеБест• 19 октября 2024
Ответ дляВинник
конечно мать может быть тьютором, прийти домой у имереть от голода, или вы какие то другие варианты заработка прделагаете ей во время тьюторста.
да, тью - за деньги родителей. так было всегда
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляВинник
У вашої дитини є тьютор? Ви працюєте у школі тьютером? Ви живете місяць за 4000 грн?
Винник• 19 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви певно не зрозуміли , але тьютори отримують зп. В звичайні школі у дитини, яка на інклюіїї є асистент( тьютор) і він працює там за гроші. Так , отримує заробітну плату. ВИ правильно зрозуміли. Якщо вам кажуть, що тьютор за гроші- зверність у відділ освіти для пояснень. І в дитячих садках асистент дитини працює за заробітну плату. А не безкоштовно. В
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляВинник
Ви так працюєте?
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Київ. Дарницький район. Харківське шоссе, 121.
Загуглила, то 12 школа. А Ви пишете, що там знущаються над дітьми.
Так.
Винник• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
у моєї дитини є асистент в школі. І в дитячому садочку був асистент. І вони отримують заробітну плату як асистент. Тому коли пишуть що батьки самі повинні оплачувати заробітну плату асистенту,для мене це дивина. Єдине ,що що в них маленька зп. Але для нашого містечка і таку роботу дуже важко знайти, тому багато охочих. В великих містах скоріше за все на асистента через зп не багато бажаючих. Тому і пропоную, щоб ви пішли у відділ освіти і запитали, чи можее ви бути біля нього, і отримувати за це зп.
Будьте так ласкаві• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
О, вы доктор наук или генеральный деректор медицинского центра? Как работаете? Орёте, тягаете, унижаете и оскорбляете детей? Могу только пожелать, чтобы к вашим внукам относились так же, как вы к ученикам.
Автор, вам дівчата хочуть допомогти і дають нормальні поради, розпитують про ситуацію, але ваше хамовита поведінка відштовхне від вас людей, в тому числі і тих, які на початку допису вам співчували
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляВинник
Ні, за 4000 грн у Києві ніхто не буде працювати місяць.
Винник• 19 октября 2024
Дівчатка, в таких темах так хочеться допомогти якоюсь порадою, контактами лікарів. Я розумію, що важко. Але давайте негатив будемо направляти на інше
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Про спецкласи не відомо?
Що?
Ви не оформили дитині інклюзію, не отримали ні помічника вчителя, ні тьютора.
Про що мова?
Не зробили взагалі мінімум, який повинні були зробити.
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
У чому хамство? Прочитайте про освіту та посаду Гречаної О.Я.
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
В Норвегії ні.
То їхали б до Польщі, Німеччини, Данії наприклад.
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ні не завжди
Не вводьте в оману людей
Винник• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Може вчителя-пенсіонера знайти. То їй ці гроші не заважатимуть. І ви тоді зможете вийти на роботу.
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляВинник
Саме так
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляВинник
Який лікаря ви шукаєте? Були у Харкові, Києві, Запоріжжі, Львові, Одесі та брали онлайн консультації закордоном.
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
Що?
Про що мова?
Немає помічників у класах з 8 дітьми.
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Так, вам все не так.
А от ті, хто займаються проблемами дітей, отримують все це безкоштовно!
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
У Польщі були проїздом, у перший день викликали поліцію та швидку пр психіатрії. Все. У лікарні відпустили, коли сказала, що дитина хворіє. Що далі?
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Немає помічників у класах з 8 дітьми.
Так йдіть в іншу школу.
Але вам простіше перекласти відповідальність на когось, ніж займатися власною дитиною
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
Ні не завжди
Не вводьте в оману людей
Попробуйте так работать и жить с подобным графиком. Смерти будете ждать, как награды.
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Я вам не вірю.
В мене у брата молодша дитина важкий аутист, агресивний, не контактний. Вони в Польщі 8 років.
За 8 років дитину перетворили на дитину, а не овоч. І все безкоштовно,
Вони пройшли там три етапи діагностики, все. Дитина вчиться в звичайній школі, дофінансування школи в розмірі 6 чи 8 тис злотих, не памʼятаю вже. Дитина має купу занять інтеграційних, сенсоричних і корекційних.
Молчавочка• 19 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ви зібралися тиснути на жалість?
Не прокатить в мене це. Бо я знаю, що іеклюзія працюєм якщо нею займатися, а не так як ви,
СирОжино пирОжино• 19 октября 2024
сколько оебенку дет? в каком городн? мой ребенок в Киеве хрдил в спецсад
полдня точно можно работать
также точно были центры где его можно было оставить на цедый жень
ну и если не на что жить а сада нет - вар ант недорогой няни рассмотрите
парИла я парИла• 19 октября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Автор, извините за заезженный совет, но вам с ребенком аутистом ехать в Германию. Оформлять выплаты, инвалидность, уход за ребенком и сидеть себе тихонечко на пособии и горя не знать пока идут военные действия в стране. Вопрос работы для вас будет закрытым, при этом с пособий вас никто не снимет.
Вопрос работы будет для мамы открыт, интеграция как и всем, нет такого как в Украине, сидишь дома, там родители полноценнные члены общества. Оформляете всю поддержку для ребенка: школа с тьютором, спецшкола, довоз до и со школы, помощь дома и по дому. И все, остальное как и все люди.
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
Так йдіть в іншу школу.
На кого, наприклад?
автор Файна_зупка • 19 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
Я вам не вірю.
У що не вірите? В поліцію чи швидку?