Не плохо образованных, а именно тупых? Не способных адекватно анализировать и воспринимать информацию. Что на это влияет? Это генетика?
Kapitoshka7• 19 октября 2024
Тому що замість того щоб якусь книжку прочитати, усі слухають в ютюбі гадалок, які качають деструктивний маятник кожного і кожної, і абсолютно вся держава в тотальному нервовому психозі.
Kapitoshka7• 19 октября 2024
Доречі, цей психоз теж на руку нашим верхам, заляканим народом, який весь час чекає страху, жаху і усі нападуть, легше управляти, вони ж ідуть усіх спасати в дурці.....
Ответ дляDark_Elf
Есть статистика. Причем отдельно по взрослым, отдельно по подросткам. У взрослых печальнее картина.
И? вы не можете самостоятельно проанализировать информацию и ответить на свои вопросы?... вы что тоже входите в число людей не способных ’анализировать и воспринимать информацию’)))
Теж замітила. Розумні виїхали. Багато позалишались , яким ні на що виїхати, нема взяти звідки старту. По роботі бачу, що люди в переважній більшості не орієнтуються ні в чому, в просторі, не уміють дати собі ради. Чекають , що їм прислужать. Задають такі дурні питання, що не знати їх не можливо в такому віці. Я колись думала, що засиділась в декреті і отупіла, але мене переконали, що ні. Деколи спробуй не засмійся і на повному серйозі пояснюй банальні речі.
Ответ дляLacrimo
Добре коли без анонімів, можна зайти в профіль користувача і глянути його теми і тоді теж спробуй не засміятися і сприйняти його питання серьйозно коли він з себе не тупого корчить
Flower Girl23• 19 октября 2024
Ответ дляakarra
Их всегда столько было
Не было раньше такого количества тупых... Сейчас деградация идёт полнейшая, причём во всех направлениях...(( Вот, сохранила себе картинку с ФБ - понравилась...
Ответ дляDark_Elf
Кстати, да )
було дослідження. Одною з побочок після ковіду- став набутий ’мозковий туман’..., от вам і причина. Навіть якщо саму болячку перебігали і не замітили, то привіт може прилетіти пізніше. МРТ -гарно показує цю проблему, але ж не всі роблять. ((. і це-початок деменції.
А якщо і так були неврологічні проблеми, то все гірше. ((. + постійні стреси..
Ответ дляDark_Elf
Дело не в умении читать. Читать любого можно научить. Я немного про другое спрашиваю.
У моєму розумінні неможлива масова освіченість і грамотність населення без елементарних навичок, таких як читання. 99% ідіоти, 1% розумних — так було завжди. Та 100 років тому ідіоти не були здатні записати власне ім´я. Зараз вони можуть бути хоч професорами університетів
Ответ дляNimfa77
’Много’ это ваше личное мнение или есть статистика?
Мій кум постійно мені каже -люди дебіли.
Я йому, ні, ти помиляєшся.
Але він свою думку пояснює тим, що спілкується кожного дня з великою кількістю людей. Їздить по всій Україні. Це, скажімо так, його особиста статистика.
А я спілкуюсь з малим колом людей, вже багато років ті самі люди.
Я йому, ні, ти помиляєшся.
Настя -4d2b• 19 октября 2024
Меня больше волнует, почему столько придурошных есть. Тупые не так бесят
Ответ дляginora
Я йому, ні, ти помиляєшся.
Так, у мене теж сфера багато незнайомих, людей. Тому і зʼвилась така думка, що або їх побільшало, або я просто мала інше ( ближнє) коло спілкування до роботи. Людина може не мати вищої освіти, якогось мега інтелекту і розвиненості. Для мене розум це більше про давати собі раду в звичайному житті. Могти обслужити свої потреби. Бо це те, з чим людина кожного дня стикається.
Ответ дляGoku5927
трошки неправильні цифри.
зазвичай ,думаючих... приблизно -- 25% від загальної кількості. (що до речі,що у нас в 18р. підрахунок і доказав.)