Помилуйте мадам• 19 октября 2024

Чоловік постійно грузить мене

Мій чоловік постійно думає, що найрозумніший. Якщо я зроблю щось, що з його точки зору не правильне, то він починає на мене грузити та нав´язувати, що лише він правий і я маю так робити, як він хоче. Наприклад, і не правильно виховую кішку, дуже її розбалувала і моя провина, що вона часто не ходить на лоток. З цього приводу він мені може годинами читати лекції, вже йому кажу: я тебе зрозуміла, годі, не можу більше слухати. Але не допомагає. Що порадите?
GaleTTa• 19 октября 2024
Ого,вы идеальная жертва. Годинами терпеливо слушать нравоучения по поводу кошки?)
Пампушечка• 19 октября 2024
Я не хочу это слышать, у меня есть свое мнение. Наушники в уши и пусть тарахтит.
Надежда наш компас• 19 октября 2024
переложить все на него - пусть занимается и покажет мастер клас
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Не допомагає. Кажу: я дивлюсь кіно, не заважай
Бжоли-бандерівці• 19 октября 2024
Важко щось радити. Це в деякій мірі психологічне насилля. Можливо ви не договорюєте про фінансове насилля.
Варіанти терпіти абстрагуватись
Піти
Вступати в бій
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляGaleTTa
Я не хочу це слухати, але він говорить і говорить
Пампушечка• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Он умственно отсталый? Как не помогает?
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Варіанти терпіти абстрагуватись
Піти
Вступати в бій
Що Ви маєте на увазі під фінансовим насиллям?
Бжоли-бандерівці• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо ігнорувати, він повищщує градус агресії?
сама себе прекрасная• 19 октября 2024
Если вы у него не правы по любому вопросу на кой вам эти ежедневные мучения
-Кошку в руки и валить
-вы и кошка выгоните его))
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Он умственно отсталый? Как не помогает?
Ні, просто стоїть постійно на своєму і все
Бжоли-бандерівці• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Фінанси знаходяться в його руках, і ви маєте звітувати за всі витрачені кошти.
І якщо ви купили картоплю з глазками вам прочитають лекцію про нераціональну витрату коштіа
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Іноді так, або просто ніяк не припиняє це
Бжоли-бандерівці• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Якщо мовчки вийти з кімнати під час його монологу?
Пампушечка• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Коля, меня тошнит от твоих бесконечных нудных проповедей. Я прошу тебя впредь удовлетворять свои амбиции проповедника не за мой счет. Со мной так нельзя.
GaleTTa• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Когда я не хочу что-то слушать, мне никто ничего не говорит. Потому что нужно отстаивать себя и дрессировать душнилу. Чтобы одного взгляда вашего было достаточно чтобы его нудящая кормушка закрывалась
Пампушечка• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Что вас держит вместе?
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
У нас роздільний бюджет, оплачуємо 50/50. Але були випадки, коли він мені казав: можна готувати лише каші та економити гроші, можна менше витрачати на косметику (хоча я її мама за свої гроші купляю)
автор Помилуйте мадам • 19 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
То він піде за мною і продовжить це на кухні або під дверима ванної
Бжоли-бандерівці• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Це вже дуже не погано.
Тоді робіть спроби відстоювати свої кордони
Пампушечка• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Тогда я тем более не понимаю, зачем ВЫ ТАК С СОБОЙ. Ведь дело не в нем, а в том, что с вами так можно.
Хочу на Балі• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Яке заспокійливе ви приймаєте?
Бжоли-бандерівці• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Знаєте хто такий зануда?
Кому легше віддатися, ніж пояснювати чому не хочеш займатись сексом
PORKA• 19 октября 2024
Якщо ви ще не завели дитину, а лише кішку і ви фінансово незалежні ТІКАЙТЕ. Мій свекр такий, там жах свекруха нормально дихнути не може без його нотацій. Він знає все, правда в теорії, але розказувати свою думку може годинами. Там клініка.

Моя вам порада: або розставляйте кордони і кажіть що маєте свою думку, відстоюйте право, або ідіть. Далі він буде вчити вас як борщи вартий і дітей виховувати. Причому такі люди мало щось роблять, тільки повчають.
Птица секретарь• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
и дивитесь, наушники и вперед
шлите
КаваЗМолоком• 19 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Кажете, добре. Ти в мене такий розумний, не те що я. Звймись ти кішкою, будь ласка, в тебе краще вийде.

І так в усьому
PORKA• 19 октября 2024
Автор, а взагалі ви аналізували що не так? Ну типу є причина чому він так себе поводить. Як в сім’ї його батьків все було влаштовано? Або може він розуміє що недотягує в чомусь до вас і намагається вплинути на вашу самооцінку? Чи він істерик… Приводів може бути безліч, причина якась одна.
ДА да да• 19 октября 2024
Не попал он под руку большинства из советчиц )
Люблю кетчуп• 19 октября 2024
Як було раніше? Коли зустрічалися? Нічого не насторожило?
Царевна_несушка• 19 октября 2024
Він порушує Ваші кордони, але 100% це не просто так… Або щось його «болить» та він це замовчує, а таким чином він хоче самоствердитися, показати хто головний і т.д. Або є якісь конячки і з Вашого боку, про які тут замовчуєте, а він таким чином на них реагує. Нуу Або він такий тип, і йому подобаються нотації, тільки тоді навіщо Ви терпите??? Однозначно потрібно копати глибше, шукати причину , працювати над відносинами (якщо хочете зберегти) та розмовляти і приходити до чогось спільного))