Даю справку• 20 октября 2024

Прав ли друг папы?

У меня умерла мама, было 59 лет. Папе столько же. Мы жили и живём в квартире, которая принадлежала маме. Квартира досталась маме от её родителей. Она оставила завещание на меня, соответственно квартира пришла мне. Друг папы пару раз мне звонили говорил, что у меня нет совести, я должна уйти из квартиры, так как папе нужно строить семью и свою жизнь. И это реалии жизни, что после смерти супруги мужчина заводит новую семью, так как в том числе мужчине нужна прислуга. При этом папа ничего мне такого не говорил. Прав ли друг папы?
Гл. Амурная• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Так про мене теж подбала, але справа в тому, що автору не 15, а 29, навіщо скидати на голові у батьків в такому віці?
Правильно, чому батько сидів на голові у дружини, а зараз у 59 продовжує сидіти на голові у дитини, а не мешкає у власній квартирі?

Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляАноним_1857
На должностях с окладом
что вас опять удевляет или вы не знаете семьи где при союзе квартиры получили?
автор Даю справку • 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Мене виховувала одна мама, в Київ приїхала в одних штанах і в них ходила на пари весь рік.
Тому не потрібно мені розказувати про бідність. Мені мама давала 12 гривень на тиждень. Грошей взагалі не було.
А жили на улице?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
А що ж ви бідна кинулися свою квартру купувати, якщо про вас ваша мама нібито подбала?
Мені не потрібне житло мами, тому я за нього не тримаюся, на відміну від автора
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Ну и смысл это рассказывать здесь?
Вы что не знаете, что все люди живут по-разному, все учатся по-разному. Или у нас все заканчивают вузы, выигрывают гранты и зарабатывают сразу тысячами евро?
Ну якщо нити, то так, нічого не зміниться
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну не всех же гонят сраной метлой на вольные хлеба с 17-18 лет
:) 17-18 років це вже студенти
Гл. Амурная• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
А хто ниє?

Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
:) 17-18 років це вже студенти
и что не так?
Нельзя поступить у себя в городе в универ и жить дома?
Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Так, вчилася в університеті Шевченка, в 20 років отримала грант на навчання за кордоном, в Шевченко довчилася заочно, а за кордоном вчилася и працювала. Моя заробітні плата в 2002 році складала майже 1500еє. Купила першу свою квартиру в 2004 році. Вона мені обійшлась в 28 тис ує. А через рік вона вже коштувала майже 60, коли почався ріст цін.
Ну вам повезло и так сложилось. А вот я и автор закончилии школу и поступили в универ в года когда уже было ато, и у нас возможности немного другие. Но когда пошли в школу, в года когда вы купили квартиру многие знакомые семьи жили прекрансо. И ?
Сейчас это что-то из ряда фантастики : закончить универ тут и через 5 лет купить квартиру. Да что там, многие ваши одногодки спустя 5 лет универа купили квартиры тогда ?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
и что не так?
Ну зазвичай студенти шукають підробіток і починають жити окремо
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так, всі з житлом своїм, хтось і не з одним.
Зараз заробити на житло набагато простіше, ніж раніше. Можна взагалі не виходити з дому, щоб заробити гроші
Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
де?
а вчитись коли?
я вчилася в другу зміну, воно так називалося, а пари починалися переважно в 10.30, і до 17.30 , де саме потрібно було працювати і ким мені з таким графіком? Доречі, субота була універвівська два курси.
Я з великого міста і всі мої однокласники що залищилися поступати в місті всі жили вдома. У ваш час може і було іначе, але не значить що зараз так є.
Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
опять 25, де і ким працювати треба?
+ нікого з оточення не знаю в свої 28 хто заробив на житло сам, або батики допомогли або спадщина або сьомне жильо.
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
опять 25, де і ким працювати треба?
Донька подруги вчитель математики, до війни взяла однокімнатну квартиру в околиці Києва. Працює в приватній школі + має репетиторство, а також коректує книги.
Їй 26.
Тролю як можу• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Просто заради цікавості - в якому році ви отримали грант на навчання закордоном? І що то взагалі за грант? Бо ваші тексти - то просто міксер в очі
пу_пугренчик• 20 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Да, к 29 годам не заработала
Папу на улицу? Бомжевать. Я правильно поняла?
Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Їй 26.
як вчитель скажу вам так: от не придумуйте таких історій. Бо зараз якщо хтось це прочитає і далі буде думати, що всі вчітелі брехуни бо можіть мати репетиторство і купляти собі квартири.
Або ж там капець яка зарплата в тій часній школі, або якісь ще заощадження. Навіть з тим, що пишеться десертація + є учні на репититорсті + основна робота, повірте власна квартира в цьому віці за свої лише кошти це нереально.
Невгамовна шахиня• 20 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
всі ми знаємо як ті гранти не дають кому попало а тим паче 20 років тому, голій і босі дівчині в одних джинсах і 12 грн в кишені...
казки про золошку і неіначе
буреЛОМКА• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Звісно не потрібне, бо вам його ніхто і не пропонував

Вас то мама навіть запезпечити не змогла чи не захотіла під час навчання)
Вас тому так жаба душить, що про автора її мама подбала?

буреЛОМКА• 20 октября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
А що, автор десь написала, що виганяє тата, а той ніде не хочу йти?.
Можна цитату?
ЗновЗдоров• 20 октября 2024
А при чем к вашей семье друг папы который рассказывает как вам жить? На мой характер, этот ’друг’ был бы послан куда подальше в грубой форме.
Ksusci• 20 октября 2024
А ваш батько чому собі не заробив на житло за 59 років?
Коли намагаються давити на совість значить треба слати на три букви-то маніпуляції.
молодій жінці важливіше будувати сімю ніж предпенсіонеру.
Пані з калабані• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Тобто у вас свого житла не має і ви весь час жили на голові в мами й батька?
У автора есть своё жильё. Ей принадлежит квартира, в которой ещё и её папа живёт.
Пані з калабані• 20 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Да, уборка, готовка и тп. Навести уют в доме
Здоровый мужчина в 60 лет в состоянии сам это всё сделать. Или у него лапки ?
Ні за холодну воду• 20 октября 2024
а чого тато підсилає друга до вас? сам не може поговорити?

по темі - не правий звісно, чого він взагалі лізе не в свої справи, прислуга потрібна, це взагалі капець, нехай найме когось
Пані з калабані• 20 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Да, к 29 годам не заработала
Так шлите папиных друзей накер . С какого фига они лезут в вашу жизнь с советами?
Пані з калабані• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну а вот папе автора нужно жильё покойной жены, потому что за 60 лет он так и не смог купить своё жильё и прожил примаком . А автор получила квартиру в наследство от мамы и имеет на это жильё полное право, в отличии от её папы.
Пані з калабані• 20 октября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Где автор писала, что она собирается выгонять папу ?
Пригощаю кашею• 20 октября 2024
Автор, я все не читала, вибачте.
З якого перепугу, Ваш батько має нову пасію приводити в квартиру Вашої мами?! Квартира Вашої мами, яка перешла Вам. Смерть розлучила батьків, нажаль. То може тато має звільнити приміщення і дати Вам строїти своє життя...Тим паче, з такими друзями не пропаде, приймуть і обвгріють.
Астановитесь• 20 октября 2024
Ответ дляТоскующая
Какая семья в 60? Пусть внуков нянчит.
Моей свекрови 65, от «женихов» отбоя нет