Мальчун-задирун• 20 октября 2024

Дієві методи знайти посилку, загублену Укрпоштою

Всім привіт! Порадьте хто стикався. "Загубилася" посилка Укрпошти. На відрізку з відділення до сортувального центру.
В додатку пише " прямує до відправника" на гарячій лінії сказали не відслідковується.
Посилка міжнародна, велика 10 кілограм.
Куди звертатися щоб знайти? Дякую
Люблю джаз• 20 октября 2024
Никаких. На Укрпоште ещё и воруют, как не в себя.

Кіна не буде• 20 октября 2024
Робити офіційну заяву на розшук посилки.
В вересні місяці зверталась. За тиждень знайшли.
Скажений гудзик• 20 октября 2024
У ФБ на їх оф сторінці написати всю ситуацію і звернутися за допомогою
90x60x90• 20 октября 2024
1. Треба подати заяву на розшук. У мене таке було, що посилку знаходили на терміналі.
2. Писати заяву на відшкодування вартісті посилки. Сподіваюсь вона була оцінена нормально, а не так як всі оператору кажуть - мінімальна оцінка.
Чек відправки треба долучити до заяви. Чек не викинули?
Ніяких інших способів нема.
Оператор кол-центра каже не відслідковується. Це як? Яке поясненя вони дають? Якщо вона виїхала з відділення та її просканували, то як далі воеа може не відслідковуватися? Що взагалі кол-центр пропонує?
Кросівки оригінал• 20 октября 2024
Треба в неї запитати)))
Я надіюсь всі памʼятать цю історію))?
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ для90x60x90
Ніяких інших способів нема.
Мені відшкодування не підходить. Потрібно знайти посилку. Подам заяву на розшук, дякую
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Дякую
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ дляКіна не буде
Дякую
Скажений гудзик• 20 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую
Мені 2 посилки так знайшли, коли у відділенні розводили руками

90x60x90• 20 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Відшкодування буде тількі тоді, коли Вам офіційно повідомлять про втрату.
Спочатку розшук, потім відшкодування.
Заяви на розшук та відшкодувпння не поєднуються.
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Я до них вже 10 днів ходжу. Вони забули відправити потім відправили і тепер ’хрєнзнаде’ та посилка
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ для90x60x90
Спочатку розшук, потім відшкодування.
Я зрозуміла, дякую
Брехушечка• 20 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Треба в неї запитати)))
Я надіюсь всі памʼятать цю історію))?
О, я пам´ятаю ))
Брехушечка• 20 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
У мене було, що мені вже й повідомлення прийшло, що посилка доставлена. Приходжу у відділення - кажуть нема, приходьте пізніше. Прийшла ще раз - знов нема. Я сказала щоб шукали, бо вже тиждень як у мене повідомлення про прибуття відправлення. І знайшли - кудись вона там у них впала. Але вона не невеличка було.
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
Ваша була в відділені просто не могли знайти. Моя фізично невідомо де
Брехушечка• 20 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Так, я розумію різницю. Просто вам вже написали що робити, то я просто поділилися історією
автор Мальчун-задирун • 20 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
На укрпошті такі історії не рідкість. Але в мене не було вибору,посилки в США нова пошта не надсилає . Тому буду боротися з ними . Дякую
KievN• 20 октября 2024
за международную надийке писать
KievN• 20 октября 2024
фб надийка поштарка

Міс Всесвіт• 20 октября 2024
мені з віділення прийшло повідомлення,щоб забрала посилку(із США,між іншим).прийшла.шукали-шукали,не знайшли.врешті-решт сказали: це ви її вже отримали і хочете грошей з нас збить(((. не добилась нічого(.
Куда_бежать• 20 октября 2024
Смілянському пишіть в фб.
Цветов Мне срочно• 20 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
А оцінка була хоч по повній вартості? Бо укрпошта любить великі посилки по мінімальній оцінці, вони в них завжди зникають. Знайомі так переїзжали і відправляли особисті речі, два мішки, відправлені з різницею в декілька днів зникли незрозуміло як і куди. Їм повернули здається 200 чи 300 грн, як оцінили то і вернули.