Форточка• 20 октября 2024
Який би ви обрали шлях у свої 20?
1 варіант) жити в своє задоволення, з´їхати від батьків, винаймати житло, гуляти, знайомитись, їздити відпочивати, купувати модний одяг, косметику і тд. 2 варіант) жити з батьками, відкладати гроші на власне житло(домовленість з батьками, що вони допомогаттмуть назбирати на щось бюджетне), економити, нічого зайвого не купувати, зате після 25 років мати щось своє.
Результат:
вже голосів:
29 (54.72%)
2 варіант
24 (45.28%)
1 варіант
Може ще третю?• 20 октября 2024
Не бачу цінності житла в 25, краще орендувати в різних місцях
Форточка
• 20 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Чому?
Може ще третю?• 20 октября 2024
Ответ дляФорточка
Чому?
Бо треба подорожувати, шукати кращі умови, розвиватися
Ms. Откровенность• 20 октября 2024
Це ж залежить від темпераменту, я інтроверт, не люблю гуляти, люблю навчатися та працювати, а ще стабільність, тому другий варіант
Форточка
• 20 октября 2024
Ответ дляIshoy
Какой сенс в нынешнее время копить на жилье?
А який сенс по зйомних хатах мотатись?
Форточка
• 20 октября 2024
Ответ дляIshoy
Такой, что ты можешь в любой момент уехать в другую часть города, в другой город или в другую страну. И не болит голова что будет с квартирой
Окей. А якщо наприклад людина втратила тимчасово роботу, в наш час це доволі поширене явище. Чим платити за квартиру? І куди їхати?
заварний look• 20 октября 2024
Ответ дляФорточка
Як куди, до батьків ....
Ответ дляФорточка
А комуналку чем платить будет? А кушать что? На этот случай люди откладывают финансовую подушку безопасности. Аренда в этом случае ничего не меняет.
Форточка
• 20 октября 2024
Ответ дляIshoy
Ну не порівнюйте заплатити за комуналку і купити поїсти. А за квартиру мінімум 10 тисяч треба заплатити, це якщо нормальну винаймати
Рожки-да-ножки• 20 октября 2024
Ответ дляФорточка
Хочете жити з батьками, то не питайте в інших поради.
Ответ дляФорточка
Покушать и комуналка побольше 10 тысяч будет. Как писали выше - всегда можно сьехать со сьемной квартиры к родителям/родственникам. Я могу задать встречный вопрос - если город попадет в окупацию или что-то прилетит в квартиру, что тогда? И у сьема и у покупки есть риски. В нынешнее время свое жилье это больше проблема, чем помощь
Форточка
• 20 октября 2024
Ответ дляIshoy
До батьків ще ок з´їхати, але батьки теж довго не будуть терпіти, коли хтось на шиї сидить, а родичі і тимпаче