Зайканалужайке• 21 октября 2024

Син (7 років) не хоче тепло вдягатися. Істерика.

Кожного ранку це істерика, сльози.
Носки всі не такі, не зручні, високі,короткі, давлять, тонкі,товсті. Вдягає лише один світшот на голе тіло, майку,футболку під низ не вдягне, все давить,рукава заважають. Куртку носити відмовляється,бо вона дуже товста, об´ємна,тверда і рукав внизу не зручний. При цьому плаче. Вчитель пише що в школі холодно,вдягайте тепло.
Пояснюю що майже зима на вулиці.
Все одно істерика. В результаті години сльоз і перевдягань пішов до школи в тонкому світшоті на голе тіло і тонесенькій вітровці. Шапку тонку ледь вмовила вдягти.
Вдома 19 градусів, ходить в одних трусах. Вдягатися відмовляється, каже в одязі йому не зручно. Кажу тобі ж холодно,тіло синє, відповів Я терплю, все нормально.

Я просто не розумію як так?!. До 7 років все вдягав без питань. Зараз це просто інша дитина. Ще з одних кросівок не вилазить, лише в них всюди. Як перейти на черевики тепліші я вже не знаю.
Ввечері поговорю щоб зранку спокійно вляглися і все. Обіцяє добре. І зранку знову історія з істерикою. В мене вже немає сил.
Можливо в когось таке було, в чому причина? Як з цим боротися?
Перемелица• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Не хоче, каже купи сама. По вайберу скидаю, каже бери. Вдома вдягаю каже не зручно. Все!
А с любимым героем?

Ворожу на каві• 21 октября 2024
Ц меня такой же. С первого класса и до сих пор, уже в 7м классе...в возрасте садика ставили ему СДВГ, позже по мнению другого невролога ’это не СДВГ, это повышенная тревожность’. Но в общем и целом у него есть какие то неполадки по неврологии
Love_Love_Love_• 21 октября 2024
Ответ дляПеремелица
А покажете зимой, ну пусть в минус 5, как дети идут (а не едут на машине) именно в шлепках и шортах?
Пасибачки
Без проблем, на машині нвхто в школу і не їде, вони так йдуть до шкільного автобува, так його чекають і повертаються зі школи також
Помогалочка• 21 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Пасибачки
Ну не в мінус 5, а в плюс 5 я таке бачила :) ціла компанія, в куртках, шапках і шортах :)))
Перемелица• 21 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Буду ждать
Библиотекарь• 21 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
А зимой куртки, шапки носят?
Расстегнутая куртка максимум
В основном ИЛИ шапка и перчатки - тогда без куртки
Или куртка, но тогда без шапки :))

(Запутано, я знаю)
(Мы на севере сейчас. И часто холоднее, чем в Украине)
Перемелица• 21 октября 2024
Ответ дляПомогалочка
Там написано что зима, как у нас. Я хочу полюбоваться
Носки на подтяжках• 21 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Авторе, йому справді може бути тепло. Є такі гарячі люди. Якщо це почалося нещодавно,тот є сенс сходили до невропатолога, те що весь одяг давить та інше, може свідчити про нервові порушення.
Моя донька мерзляк і все одно все давило і не хотіла носити.
Шарфів не любила, майку не заправляла, ходила синя і трусилася
Помогалочка• 21 октября 2024
Ответ дляПеремелица
У нас взимку теж -5 пару тижнів за весь сезон.

КапитанльнаЯ• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ну от саме тому має обирати сам. Поговоріть з ним, що тратите купу грошей дарма, а могли б потратити їх з користю.
Правда з цим може бути проблема, бо те, що я бачу в магазинах, що куртки, що взуття, в основному дерев´яне((
Нас дуже виручає те, що я їй шию.
Ще нас виручає секонд. Куртки в основному звідти. Спортивні бренди, типу як Regatta, мембрана і сучасні утеплювачі, не об´ємні, зручні, не промокають.
Valentina shop2020• 21 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Сходіть до лікаря, невролога. Щось дивне.
Ещё до псиз
Библиотекарь• 21 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Моя має РДУГ і синдром Аспергера.
Дуже багато гіперчутливостей.
Звук, смак, запах, тактильні теж.
Нове, до речі, любить. Але сама обирає.
Ну і ми максимально враховуємо всі нюанси в одязі/взутті. Я сама шию, то з штанами-кофтами простіше, і тканини обрати, і шви позакривати, де треба. Верхній одяг зараз купую (немає часу шити), але іноді ’підганяю’ під потреби.
Вот именно старший с сдвг у меня - так ему наоборот холодно :)
Все дома в трусах, а он в человечке с флисовым начесом :) (сейчас уже сложно человечек найти на него - спорт.штаны на флисе носит дома). Даже в жару. Говорит ему холодно и некомфортно в шортах
Тишком нишком• 21 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ещё до психиатра посоветуйте,тут такое любят
аромат Жука• 21 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Расстегнутая куртка максимум
Или куртка, но тогда без шапки :))

(Запутано, я знаю)
Я спрашиваю, потому что у меня куртку носит на распашку, почти всю зиму без шапки, только в капюшоне. Перчатки без пальцев. Сейчас утром +1 одел лёгкий лонгслив, джинсы (к счастью) и куртку.
КапитанльнаЯ• 21 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Кігурумі є на любий зріст)
Моя то мерзне, то не мерзне, не знаю, від чого залежить
Мати тріля• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Я не думаю що йому жарко, він цього жодного разу не сказав. Він холоднючий, синім кольором шкіра, тобто підмерзає, але терпить.
Скажите сыну, что вас вызывал директор школы и провел беседу по поводу ненадлежащей одежды
КапитанльнаЯ• 21 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
А до чого тут ваш сарказм?
Саме психіатр ставить РДУГ, не невролог. І тривожність туди ж.
Навіщо продовжувати робити з звичайного лікаря страшилку?
Библиотекарь• 21 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Кігурумі є на любий зріст)
Та есть. Но у него 185 и попочка 2ХЛ минимум. Комбезик наверное нужно 3 или 4 хл брать.
А такие уже мало где есть.
А еще нам надо за недорого. Потому что сдвг никто не отменял - и ручкой пописать, дырочки сделать - это за милую душу. То есть мама разориться если дорогие будет покупать.

(Раньше я специально за ними в секонда ходила. Особенно летом, на вес, они могла до последнего дня висеть :))
Тишком нишком• 21 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А до чого тут ваш сарказм?
Зачем даёте советы чужим людям,сами разберутся

Люблю джаз• 21 октября 2024
Ответ дляПомогалочка
Ой, ну я все дивувалася навіщо оті шорти продають з начосом Вчора в дворі побачила - діти в дворі грають у футбол в куртках і... шортах (на дворі +6, Україна). Мабуть їм так зручно
Библиотекарь• 21 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
К врачу можно сходить. Даже если он поставит диагноз. Проблему с одеждой это не решит.
Это даст маме понимание ПОЧЕМУ так.
Нужно действовать в двух направлениях одновременно:
Подобрать что подходит. Плавно уговаривать, искать пути решения проблемы
Ну и к врачу если хочется узнать причину.
КапитанльнаЯ• 21 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
А такие уже мало где есть.

Нас так секонд з взуттям виручає. Бо сьогодні норм, завтра мале, незручне і тд.
Престидижитатор• 21 октября 2024
У нас в Харькове мешкав такий, що ходив в футболке і шортах круглий рік. порушення температурного баланса. А я не ношу шапки і все, що давить голову. безумно потім голова болить.
КапитанльнаЯ• 21 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
Навіщо даю поради на Порадниці? Ви серйозно?)))
useruseruser• 21 октября 2024
Тоді в пакеті кладіть йому з собою теплі речі да і все.
Библиотекарь• 21 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Пасибачки
Я нашла фотку для вас :))
Это центр Стокгольма, 2 ноября 2019 года.
Дети НЕ мои. (Мой - кусок синего на переднем плане. Но этим ногам два года тогда было)

Все в зимнем. А один мальчик в шортах, тонкой толстовке и перчатках.
Уходя домой - к нему подошла мама, он надел зимний комбез и пошел в нем. (Видно маме облом было в руках нести). Сестра его чуть меньше была в комбезе, который НЕ снимала всю прогулку.
Я приблизила, что бы было понятно куда смотреть на фото :)
Библиотекарь• 21 октября 2024
Кстати, на фото Васапаркен. Тот парк, в котором гулял Малыш из Карлсона (вдруг кому-то интересно :)).
Астрид Линдгрен жила рядом с этим парком и поэтому писала про него.
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
А це типу щось жахливе? Перевірити дитину, щоб виключити будь-які розлади. Ви з тих, хто вважає, що до лікарів тільки слабаки ходять?
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А до чого тут ваш сарказм?
Це з тих, хто вважає депресію чи тривожний розлад не хворобами, а дурʼю мається.
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
А ви тут зачєм?