Зайканалужайке• 21 октября 2024
Син (7 років) не хоче тепло вдягатися. Істерика.
Кожного ранку це істерика, сльози.
Носки всі не такі, не зручні, високі,короткі, давлять, тонкі,товсті. Вдягає лише один світшот на голе тіло, майку,футболку під низ не вдягне, все давить,рукава заважають. Куртку носити відмовляється,бо вона дуже товста, об´ємна,тверда і рукав внизу не зручний. При цьому плаче. Вчитель пише що в школі холодно,вдягайте тепло.
Пояснюю що майже зима на вулиці.
Все одно істерика. В результаті години сльоз і перевдягань пішов до школи в тонкому світшоті на голе тіло і тонесенькій вітровці. Шапку тонку ледь вмовила вдягти.
Вдома 19 градусів, ходить в одних трусах. Вдягатися відмовляється, каже в одязі йому не зручно. Кажу тобі ж холодно,тіло синє, відповів Я терплю, все нормально.
Я просто не розумію як так?!. До 7 років все вдягав без питань. Зараз це просто інша дитина. Ще з одних кросівок не вилазить, лише в них всюди. Як перейти на черевики тепліші я вже не знаю.
Ввечері поговорю щоб зранку спокійно вляглися і все. Обіцяє добре. І зранку знову історія з істерикою. В мене вже немає сил.
Можливо в когось таке було, в чому причина? Як з цим боротися?
Пояснюю що майже зима на вулиці.
ПП-шница• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так, не любить щось нове, вже короткі рукава, а він все одно носить не хоче міняти на більший розмір. Носки це взагалі біда, може на одні погодитися, носити, після прання все, не такі, погані і все.
Запитала чому до 7 років було все добре, сказав Я просто терпів🥺
Вы не понимаете что происходит? Это спектр. Не аутизм. У ребенка есть проблемы с метаболизмом. Вам нужен не только невролог , а метаболист генетик. Надо сдавать аминокислоты крови и орг кислоты мочи. Записывайтесь в охмадет по направлению семейного, там анализы бесплатные. Надо исключать в первую очередь повышение аммиака , глутаматную чувствительность. Если хотите я могу вас добавить в наши родительские группы , где дети с нарушением метаболизма , СДВГ , аутизмом. Там много информации на несколько лет самостоятельного изучения. Тогда вы поймёте что с ребенком.
Янка-угомонись• 21 октября 2024
Якшо не хворіє, залиште дитину в спокої. Мій також дома в трусах ходить, я при цьому в двох піжамах та теплих шкарпетках.
Я Вас не боюся• 21 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Сходіть до лікаря, невролога. Щось дивне.
Краще до психіатра
Катастрофа• 21 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ви знаєте, РДУГ має багато схожих моментів з РАС. Але Аспергера моїй дитині поставили не тільки на основі гіперчутливостей. Є й інші моменти. Наприклад, погане розуміння переносних значень, пряме сприйняття мови, нерозуміння ’прихованих’ соціальних правил, вибірковість харчування, тривожність. Щодо спецінтересів, то зараз це більше схоже таки на гіперфіксації при РДУГ, чим на РАС. Та й вибіркове харчування буває і при РДУГ.
Ну, далі буде видно.
ну от я і кажу
до чого всім ліплять то РАС якщо є гіперчутливості,тривожність та вибірковість харчування(це теж через гіперчутливість до текстур та смаків)? І всі гіперфокуси тулять до спецінтересів чи заціклювань
Це все є і у рдуг, як і якісь непорозуміння в спілкуванні чи розумінні на слух теж. Але навішування нових діагнозів не завжди покращує життя тим самим дітям, а підлітки так взагалі можуть бути прибити аутизмом як діагнозом і піти в ще більше відчуження
До того ж він ніяк не лікується, а для рдуг є хоч ліки
Секс-Бомба• 21 октября 2024
У меня дочь такая..
ей всегда жарко и она ненавидит лето.
Вообще не заморачиваюсь с єтим:что захотела, то и одела.
Мне холодно- ей нормально.
ей всегда жарко и она ненавидит лето.
Мне холодно- ей нормально.
Катастрофа• 21 октября 2024
Ответ дляПП-шница
спектр это и есть аутизм - не вводите в заблуждение
расстройства аутистического спектра
ПП-шница• 21 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
расстройства аутистического спектра
Нет
Проня_Прокоповна• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
З вересня,як похолодало. Вже всі в штанцях ходили, він в шортах і босоніжках. Жодного разу не сказав що холодно. Просто пробігав холодний з синіми губами. І на наступний день те саме. Він наче з літа не може ще вийти.
Спить лише в трусах. Вночі розкритий, зкручений і холодний спить.
моєму 14. теж ніяк не може перелаштуватись на теплий одяг. сьогодні хотів йти в одній худі на голе тіло. досі в низьких кедах. каже - там же сонце
Грамотний хвіст• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, так радуйтесь! У вас закаленный ребенок.У меня дети бегают в доме в одних футболках, когда я в теплом халате и колготках. Если ЕМУ нормально, чего вы паритесь?
Мозговая пилочка• 21 октября 2024
Підіть з ним до невролога, це щось сенсорне, гіперчутливість якась. Малоймовірно, що просто капризи.
aqvamarine• 21 октября 2024
Ответ дляЛасунка
Автор,у меня точно так же у сына, еще с садика никаких колготок, термо однжды…он от всего чешется, его раздражает…ему сейчас 15,он до сих пор когда видит меня в колготках его аж передергивает, как ты в этом ходишь 🤯
К слову, и муж такой же, в лютый мороз ходит в джинсах, которые как деревяшка ледяная становятся, не заставишь на термоодежду. Хорошо что в моде оверсайз, есть что носить. Просто прислушивайтесь к ребенку, под свитшот покупайте футболки лонгсливы на 2р больше
Мне 37. Я такая же.
Колдунья-вещунья• 21 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я видела в инсте пост про девочку, которая очень похожа с вашим сыном в отношении одежды. У нее какой-то там спектр. Такие люди сильно реагируют на тактильные ощущения, им нужна одежда без швов (швами наружу), не объемная, не тяжёлая, без давящих воротников, не дай бог водолазок всяких. И в поведении есть моменты ещё какие-то, не помню уже. Так вот это именно диагноз с психикой. Эти люди не психи и не идиоты, ни в коем случае, просто у них ощущения другие. Бабушка девочки долго думала, что это капризы, пока не докопались с доктором до диагноза. Одежду подобрали комфортную и все стало ок. И да, такие люди не любят нового. Будут по максимуму ходить в одном и том же
О у моего папы такой бздык: только рубашки на пуговичках, никаких футболок, свитшотов, гольфов , короче всё что с горловиной минус.
Никогда этого понять не могла)
Рубашки по сезону: летние и зимой тёпленькие.
Никогда этого понять не могла)
Гравіцапа• 21 октября 2024
У моего ребёнка такая проблема с 3х лет.
Было ещё ужаснее, сейчас 7 хоть 5% можно втолковать, раньше просто истерики, сдирание одежды с себя, рвал её, кусал.
Я решила просто недавно плюнуть на все.
В шортах в мороз- пожалуйста, без шапки? Ок. Болеет как все дети, в школе учиться отлично. У меня больше нет сил бороться, магний и прочая хрень на постоянке.
Сегодня купит одежду, а завтра уже не носит. Мешки одежды с бирками или почти не ношенной. Трусы не носил до 5 лет.
Стрижка испытание. Сейчас отращиваем волосы, я просто не могу больше его гнуть через колено.
Я решила просто недавно плюнуть на все.
Шальная коклетка• 21 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Це високо чутливі діти. Зустрічала такий термін в дитячого психолога.
dahashutka19• 21 октября 2024
Ну не хоче і не треба.
Я в +19 вдома в шортах і футболці. В +7 одягаю осінню куртку і гольф. Мені так комфортно.
Мій старший вікно взимку відкриває і спить так
Творческий типаж• 21 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В місті де я живу погода як в Україеі, діти ходять всю зиму в школу в шортах і шльопках, вчора було 14 градусів діти бігали за мамою босі в одних штанах
Це тільки злається що погода однакова, я в ці 2 тижні побувала в 3х країнах,всюди осінь і градуси приблизно однакові але відчувається інакше. В Україні сильно падає вночі тепло і земля промерзає і не відігрівається вже до весни, тут де живу такого немає,земля майже не замерзає ніколи.
Love_Love_Love_• 21 октября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Що значить здається?
Цікавий писочок• 21 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ні, йде нормально. Просто не вдягається. Це не лише в школу, а й на вулицю на вихідних погратися. Всі діти вдягнені в куртки вчора, він в одній кофтинці і штанях. Прибіг холоднючий. Я вже готуюся що на днях він знову захворіє.
Чому ви це дозволяєте?