Продавчиня кіз• 21 октября 2024

Дівчата, дуже потрібний колективний мозковий штурм

Що маємо : дитина через 5 днів має їхати за кордон. Батько військовий, далеко, доручення зробити невідомо чи зможе ( при собі військовий, паспорт оригінал вдома), у мене є доручення, але тільки по питаннях пільг УБД. Можна звернутися в відділ справ дітей, але підкажіть, чи довго там роблять документ? І взагалі які ще можливі варіанти?
Розумію, що сама дура, не подивилася завчасно доручення, думала, що воно мені дозволить дати дозвіл від його імені. Може хтось мав таку ситуацію?
Мerida• 21 октября 2024
Не нужно же сейчас ничего. Од н из родителей, и вперед
Добра всем!• 21 октября 2024
Так не треба ж зараз
ЛижТолько• 21 октября 2024
Снова здорова
Шукаю стакан• 21 октября 2024
едет одна или с вами?
очки_ннадо• 21 октября 2024
Ви мама? Якщо з одним з батьків їде, то доручення не потрібне. З собою обов´язково свідотство про народження і закордонний паспорт дитини.
автор Продавчиня кіз • 21 октября 2024
Ні, зі школи їде, забула написати.
Тому й потрібний дозвіл батька
Бесконечность-не предел• 21 октября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, зі школи їде, забула написати.
Тому й потрібний дозвіл батька
Езжайте с ней до границы
Если делает через тот опекунский совет то они заседают по-моему раз в месяц но это у нас в городе Может у вас чаще Так что быстро не получится
Позвоните нашим пограничникам и узнайте достаточно ли доверенности подписанной только матерью
Пустощі-веселощі• 21 октября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, зі школи їде, забула написати.
Тому й потрібний дозвіл батька
Скільки років? Там з 14 здається, досить від одного з батьків
автор Продавчиня кіз • 21 октября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
13. Так шкода буде, якщо не поїде ((
автор Продавчиня кіз • 21 октября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
На зборах , пов´язаних з поїздкою, організатори сказали, що обов´язково потрібно мати дозвіл обох батьків.