Белочкой зови• 22 октября 2024
У кого кератин? Які безсульфатні шампуні подобаются?
Оце фіфа• 22 октября 2024
Тільки зробила вперше. Оце мучусь який тепер купити шампунь від лупи, вони всі сульфатні
Видна міленіалка• 22 октября 2024
як перукар,колорист усім раджу- НЕ РОБІТЬ КЕРАТИН, ВІн дуже шкідливий. Волосся після нього протягом року ламається,випадає. До мене приходять дівчата з густим волоссям,яке на 80% через 7-8 міс обламане навпіл. Тобто біля голови густина гарна,а далі- просто біда.Висмички. Не ведіться на маркетинг. НЕ робіть цю дурь.
У складі ВСІХ кератинових сумішах є те,що руйнує склад волосся і робить його ламким. До мене приходять з таким жахом і це всього через рік. Я не роблю кератин категорично. Мезотерапію - так. Фарбування не робить з волоссям такого капця як кератин,але це видно буде лиш через 7-8 місяців.Зразу все шикарно.
Кофр для ноги• 22 октября 2024
Делаю себе кератин в течение 12 лет.В последний раз делала в апреле.Мастер сказала не заморачиваться, пользоваться можно любым шампунем, на стойкость кератина это не влияет. Проверила, это действительно так, уже шестой месяц, кератин держится. А по поводу вреда для волос... просто ищите мастера, а не горе-мастера. Утюжок для волос больше вреда приносит, но это лично для меня так.
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
а вирівнювати кожен день утюжком норм?
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
а який саме у вас шампунь?
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
я роблю 2 раз все норм набагато краще, ніж пугачова на голові, якщо дощ, то взагалі, і роблю собі сама прикиньте
Видна міленіалка• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
а вирівнювати кожен день утюжком норм?
ні.категорично не можна. це процедура на ’вихід’. 1 раз на місяць максимум. Зі спаленим волоссям теж приходять.тільки обрізати.
Кофр для ноги• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
а який саме у вас шампунь?
Абсолютно разные, никакой разницы.Гораздо важнее последующий уход- маски, бальзамы, кондиционеры, но тут все индивидуально, многие хваленые никакого эффекта на моих волосах не имели
Видна міленіалка• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
побачите,що буде далі. Згадаєте мене. Бо випаде і те що маєте.
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А що робити тоді? В мене не виходить витягнути нормально феном, розчіскою і ніякі засоби не допомогають, як одуван ходити?
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Я ж пишу, що роблю вже другий раз
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
ну а які особисто вам подобаются?
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Вище дівчина пише, що 12 років робить кератин...
Видна міленіалка• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я ж пишу, що роблю вже другий раз
це ще дуже мало. в кого раніше,в кого пізніше. але я ще не бачила жодної зі здоровим волоссям після кератину
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
а без кератину ще гірше, те що я бачу...
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
навіть на блонд перегідрольний роблять кератин і при цьому своє густе волосся...
Видна міленіалка• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
писати можна багато)))ви бачили її стан волосся:? може там мочалка? до мене теж приходять такими. та хіба то волосся? то хвостики обламані щурячі.
Кофр для ноги• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
ну а які особисто вам подобаются?
Любимчиков нет) Отношусь к этому как просто как к очистке волос, не ожидая какого-то сверх-эффекта.
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
ну якщо вона 12 років робить, то напевно є результат, і є купа позитивних відгуків же
Видна міленіалка• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
робіть)))
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
у 99% самих перукарів такий жах на голові, хоча типу ж професіонали
Кондуктор маршрутки• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Навіщо псувати волосся кератинами чи прасками, коли є кудрявий метод? Мию волосся двічі в тиждень, маю чудові кучері
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
А кому не подобаються кучері?
Оце фіфа• 22 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Наїлася за 40 років тих кучерів. І на кудрявому методі теж. Дуже багато заморочок, часу на догляд, і на те щоб пристойно виглядало.
Кофр для ноги• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ну вот мои волосы, как бы не совсем мочалка
Белочкой зови
• 22 октября 2024
Ответ дляКофр для ноги
ну нормальне волосся + фарбоване
Оце фіфа• 22 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
3 роки на кудрявому методі, масочки, різні приколи, відновлення, зволоження і т.д. Завжди ламається волосся, біля коріння густе а далі сумно дивитись. Так що і без кератину таке буває.
Эскиз бесконечности• 22 октября 2024
7 років роблю кератин на блонд, це буквально моє спасіння, без нього був стог сіна на голові. Вийшов з перукарні, поки до домі дійшов - солома. Шампунів я багато перебпробувала, великої різниці нема.