Бесконечность-не предел• Изменено 22 октября 2024
Чому у більшості квартир стоять душові кабінки? При чому ванна кімната
Велика, а поставили душову. Невже не хочеться ванну, можна митись як і в душовій, але і прийняти ванну то окремий вид релаксу. Дивимось квартиру, у всіх новобудовах стоять кабінки. Жесть((
Ладно коли обменження по квадтатурі, не влазе ванна, але коли міста вдосталь, то ставити душову це злочин)
Невже є люди/родини, які не люблять приймати ванну?)
Ну що ви, мамо!• 22 октября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
тоже моете голову над ванной?))
Ага, почти всегда отдельно от тела
КинДза• 22 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
О. Вот это задачка для меня будет - переезжаю в квартиру только с душевой, без ванны.
це єдиний момент, який справді може бути незручним, певний період знімала теж квартиру тільки з душем. Насправді. я віддаю перевагу таки зайвий раз приняти душ цілком і помити голову, але часом дуже спішиши і справді є потреба, але в мене виходило, хоча тут залежить від гнучкості. тобто теж не для всіх))) якщо дуже незручно, то тоді таки таз на табурет і мити душем, але над тазом, щоб не ляпало на ноги (лайфхак від дитини, вона мила так, бо підлітки можуть накрутити бігуді, встати, пів ранку робити укладку і за 4 хв до виходу вирішити перемити голову
Вапщета• 22 октября 2024
Я не люблю. Коли орендувала квартири, шукала тільки з душовою кабіною. В своїй так само тепер
Тундиринда• 22 октября 2024
Ответ дляКотогосподиня
После операции на позвоночнике еще месяца два ванную ненавидела, хотя до этого просто не любила по двум причинам. Первая еще в детстве живя с бабушкой меня часто не забирали родители домой на выходные, сидела в соплях слезах возле телефона, когда мама в очередной раз говорила что у нее не получается. И бабушка видя всё это говорила не плачь, сейчас наберём ванну с пенкой..вторая причина это мыть ее не удобно. Сейчас у меня душ, электрощетка беспроводная. Я довольна.
Что за электрощетка?
СпайдерВумен• 22 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Це не дорого, я як приймаю ванну ще залишається гаряча вода в бойлері, а в чоловіка після душу холодна вже йде
Не знаю,я так довго не миюся.
Глубоководная селедка• 22 октября 2024
Просто удивительно что кому то сейчас при таком скором ритме жизни необходима ванна…когда в ней отслеживается?
Мотористка• 22 октября 2024
В нас ванна только для детей.
Для себя: нет времени на лежание в ванной + не люблю это «откисание». Джакузи, бассейны - туда же)
Ліплю вареники• 22 октября 2024
У меня два санузла: один с душевой кабиной, второй с ванной. И да, я не принимаю ванну, но гораздо в ней удобней и быстрее помыть голову, что делаю регулярно + в ней замачиваются белые тюли, перед стиркой. Не говоря уже о возможностях сделать большой запас воды в наше неспокойное время.
Вообщем, лучше, когда есть и душевая и ванна, так как у них несколько разное назначение под мои задачи.
Дева Мария• 22 октября 2024
У меня в ванной вода набрана, никто не пользуется . Вдруг воды не будет ?) использовала когда малую купала до 2 лет
Ласковая_львица• 22 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Я когда-то стояла под душем лила воду и задумалась, сколько водіь утекает и набирается ли полная ванна. Затіькнула пробкой и стояла міьлась сколько нужно. По итогам, под душем віьливаю на себя практически такое же количество воліь что и при поміьвке в ванной.
Потому ванну принимаю под настроение когда хочу в пене полежать и прогреть кости в холодное время.
Под душем стараюсь меньше лить и контролировать напор.
А в мене третина ванної. Але я виключаю воду коли милю голову і тіло
Ласковая_львица• 22 октября 2024
Ответ дляКинДза
Особисто Вам зручно - це суто індивідуальне сприйняття, АЛЕ потенційно ця конструкція травмонебезпечніша навіть за скляну перегородку в душі. 1) у ванну залазити ногами менш зручно, 2) дно ванної округе, тому вищий ризик випадковго падіння.
в мене і ванна і душева кабіна з високим піддоном. І ось коли в мене поламана нога - митися краще у ванній. Бо сыв на доску поперек ванноъ, ноги перекинув і миєшся. А в душ з в гіпсу не залізеш. Всі брудні речі - замочую у душевій, мию там москітки і т.д
Позаземний розум• 22 октября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
У меня стоит ванна, а я бы предпочла душевую кабину. Да я не люблю принимать ванну, мне больше нравится душ.
Так у ванній теж можна душ приймати) Я так задовбалась мити скло в душі, що мрію про ванну з тканевою шторкою)))
Позаземний розум• 22 октября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Так само як і суміжний туалет, туалет у ванній для мене це фу-фу-фу.
Але на сім´ю краще мати 2 унітаза
Позаземний розум• 22 октября 2024
Ответ дляДокладальниця
Ванну терпеть не могу принимать, но при ремонте ставила именно ее, просто потому что проще ее мыть, простирнуть какую-нибудь мелочевку, помыть кота
А от кота нам зручніше мити в душевій. Чоловік з ним всередині, я двері тримаю.
Раз одела не бу• 22 октября 2024
у меня есть ванная я забыла когда ее набирала это уже роскошь. проточной горячей нет (отказались последний этаж пока дойдет по всему стояку так сольеш холодной по цене горячек куб и больше)
у нас бойлер 80литров - нагреть его чтобы слить в ванну полежать - да ну и мыться потом из ведра тк бойлер нагревается долго до след_порции (дорогое удовольствие).
Ванна удобна когда маленькие дети и игрушки для воды а так не очень, места много толку мало и мыть ее тоска.
Коник-стрибунець• 22 октября 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я також зараз виключаю коли намилююсь і набирається трохи більше половини.
Але я люблю інколи постояти просто під водичкою теплою, релаксую та медитую. Після цього почуваю себе краще з додатковою енергією.
ЛюбимаЯНЬ• 22 октября 2024
Ответ дляОколовита
Какого только бреда не выдумают недалекие люди.
Может, вы год не моетесь, поэтому для вас ванна - это купание в своему бруди.
Це недалекі люди не можуть логічно подуматии - навіть за день на шкірі людини збирається пил, піт, бактерії і інші мікроорганізми, ви лягли у ванну - потерли себе мочалкою, туди ж у воду пішли до того частинки шкіри, слизу, плюс мило, все у воді розприділилось і далі контактує зі шкірою, ви встали і з цим добром далі пішли, якщо без душу. Коли ви приймаєте душ, вода стікає з вашого тіла, забираючи з собою бруд, піт та мікроби
Звезда в шоке• 22 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Але на сім´ю краще мати 2 унітаза
Дивлячись яка сім´я, у нас 2 дорослих, 1 дитина, нам одного вистачає.
КинДза• 22 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Еще и кабинки ставят максимально конченые, с кучей мелких деталей , она скапливается влага и привет плесень .
Та ні, зараз якраз класно роблять, навіть без піддону і якщо правильно розрахувати і дозволяє площа, то навіть без дверцят, які закриваються, тому якраз прибирати це все елементарно - краплі спеціальною штукою стер після себе і все.
КинДза• 22 октября 2024
Ответ дляОколовита
Сказочка. Размер ванны какой и обьем, или у вас бойлер на 200литров?
Є ще варіант, що у ванну лягає дуже велика людина, тому багато води не треба
Позаземний розум• 22 октября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
А нам малувато з таким складом. Дитина любить ’засісти’))) а ми танці танцюємо, поки він ’ще 2 хвилиночки’))
Щось не спиться• 23 октября 2024
Я в новострое обязательно буду ставить ванну, даже знаю какую. Еще в одной квартире тоже ванна. Не люблю душ. Понежиться в ванной- это такой релакс для организма.
Околовита• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
ОКР лечить нужно. На вашей коже тонна пыли, пота, микроорганизмов, а, может, и вши... сочувствую вашему микробиому, который вы яростно смываете. Это ж надо так слизью покрываться, что ванна вся грязная...
Вам даже в голову не приходит, что полежав в ванне,человек может мыться так же, как в душе, смывая с себя пену, мыло и прочее. В вашем понимании это возможно только в душе... пипец...
Петриківна• 25 октября 2024
Теж таку тенденцію помітила, коли шукали квартиру. Мені в ванні зручніше дитину мити чи прати вручну делікатні речі. Та навіть дитячі сильно забруднені речі ставлю в тазах в ванну)) в душі якось не те.