Бесконечность-не предел• Изменено 22 октября 2024

Чому у більшості квартир стоять душові кабінки? При чому ванна кімната

Велика, а поставили душову. Невже не хочеться ванну, можна митись як і в душовій, але і прийняти ванну то окремий вид релаксу. Дивимось квартиру, у всіх новобудовах стоять кабінки. Жесть((
Ладно коли обменження по квадтатурі, не влазе ванна, але коли міста вдосталь, то ставити душову це злочин)
Невже є люди/родини, які не люблять приймати ванну?)
Где тут 0?• 22 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
1. Темп життя такий, що на лежання у ванні нема часу.
2. Гаряча вода без бойлера- це таки не часто і не для всіх
3. Доглядати за душовою простіше , ніж за ванною.
4. Ванна, закрита шторкою, вписується далеко не в кожний інтер´єр, а ось скляна стіна- будь куди
У меня ванна и стеклянная шторка, горячая вода от котла. Кайф
Послушная• 22 октября 2024
Я останні років 7 тільки під душем, 1 раз взимку можу порелаксувати, але останній мій релакс так пропарив спину, що вже півроку її не можу ’поставити’ на місце((

При протрузіях, а тим більше грижах не можна спину прогрівати, це так, хвилинка здоров’я))
Блискавка• 22 октября 2024
Пожилым людям, лучше душ кабина
КинДза• 22 октября 2024
Якщо немає змоги поставити і ванну, і окремо душ, то частина людей свідомо виберуть душ. При проблемах зі спиною задирати ноги незручно, щоб прийняти душ, а дехто ванну не приймає через здоровʼя. так, людям буває погано у ванній.
ЛюбимаЯНЬ• 22 октября 2024
Тому що душ гігієнічніше, ніж ванна, і швидше по часу. Після ванни все одно потрібно ополоснутись під душем, щоб змити відкиснуте)) ті, що купаються, в свому бруді - ну таке... віджиток минулого
Херсон це Україна• 22 октября 2024
У меня 2 санузла. В одном из них ванна. Я ее ниразу не принимала.
КинДза• 22 октября 2024
Ответ дляДуняша
Так и ванны сейчас стеклом закрывают..
і від цього вони стають ще незручнішими, банально травмонебезпечна конструкція.
У нас ванна, але якби зараз оновлювала ремонт, викинула б. раз-два на рік порелаксувати я у СПА сходу в чани або ще десь.
Малявка ще та• 22 октября 2024
у меня ванна, уже и не помню, когда набирала ее, дети иногда
Оскорбляю всячески• 22 октября 2024
Мені цікаво як купають малих дітей, в кого душ?
А також голову окремо від тіла незручно мити.
Ні, я за ванну.

Але будували свекрам санвузол, то вирішили, що їм на старість таки душова треба
Губки-уточкой• 22 октября 2024
Теж цього не розумію. Мені ванна важлива і для того, щоб відпочити, і щоб знизити тиск, і щоб зігрітися. Не розумію фанатів душових кабін.
пані Солоха• 22 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ванна це дорого по воді
Дома старі батьки,які не можуть залізти в неї
Це не дорого, я як приймаю ванну ще залишається гаряча вода в бойлері, а в чоловіка після душу холодна вже йде
175см55кг19лет (она)• 22 октября 2024
Ми самі вирішували, ванна чи душ. Звичайно, обрали душ, бо ванна - то незручно і дорого через бойлер.
Невидимка• 22 октября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дети вырастут зачем вам на старость лет 4 сан узла, вы будете вдвоем с мужем бегать )))
Чтоб вы удивились
Не вам же бегать
Моему сыну 9 лет
Коник-стрибунець• 22 октября 2024
Я когда-то стояла под душем лила воду и задумалась, сколько водіь утекает и набирается ли полная ванна. Затіькнула пробкой и стояла міьлась сколько нужно. По итогам, под душем віьливаю на себя практически такое же количество воліь что и при поміьвке в ванной.
Потому ванну принимаю под настроение когда хочу в пене полежать и прогреть кости в холодное время.
Под душем стараюсь меньше лить и контролировать напор.
Губки-уточкой• 22 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
Была ванна пока дети маленькие были, но потом все стали её использовать как душ. Муж и так не лежал, а у меня аллергия на воду, я бысторо всегда моюсь. Дети не любят лежать в ванной, смысл в неё залазить каждый раз? Ну и людям с возрастом тяжело в ванную ногу поднимать, многие из-за этого потом меняют.
Алергія на воду?))))) я ще можу зрозуміти алергію на гель для душу, шампунь чи щось таке, але на воду…. Ваш варіант- чекати поки бруд сам відвалиться.
Привіт з ботойбіччя• 22 октября 2024
Еще и кабинки ставят максимально конченые, с кучей мелких деталей , она скапливается влага и привет плесень .
Привіт з ботойбіччя• 22 октября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Каждый день я принимаю ванную, просто лежу там с айкосом кофе и телефоном, да и ничего не падает воду( годы тренировки) и это мое место силы) лежу в воде с морской солью часто)и пеной
Как я вам завидую( до войны тоже по часу вечером лежала в ванной с телефоном. Как же это прекрасно
Ноу коммент• 22 октября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Покрываюсь пятнами и волдырями, комары покусали. Руки, грудь плечи и спина. Я моюсь и просто сразу быстро вытираюсь насухо иначе долго чешусь.
Відкушу все що стирчить• 22 октября 2024
У меня стоит ванна, а я бы предпочла душевую кабину. Да я не люблю принимать ванну, мне больше нравится душ.
Звезда в шоке• 22 октября 2024
Так само як і суміжний туалет, туалет у ванній для мене це фу-фу-фу.
Околовита• 22 октября 2024
Все просто. Имея бойлер на 100 л полноценную ванну не набрать.
Стоимость воды и электричества у многих отбивает желание принимать ванну.
Я люблю полежать в ванне, с пеной, полчасика, в холодное время года, благо ГВС от двухконтурного котла.
И согреешься, и отмокнешь, и релакс не сравнить ни с чем.
И еще одно - в ванне можно принять душ, а в душевой принять ванну не получится.
Многие не знают или забыли, что такое полноценная ванна и зачем она нужна.
Докладальниця• 22 октября 2024
Ванну терпеть не могу принимать, но при ремонте ставила именно ее, просто потому что проще ее мыть, простирнуть какую-нибудь мелочевку, помыть кота
Звезда в шоке• 22 октября 2024
Ответ дляДобротная
Знімаємо квартиру з ваною, за три роки набирали аж один раз. Таке щось ці ваші вани)
Ви просто не любите розслаблятися,у ванній, а для мене це пелакс, а ще я маю проблеми зі спиною і гаряча ванна мені допомагає.
Околовита• 22 октября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Какого только бреда не выдумают недалекие люди.
Может, вы год не моетесь, поэтому для вас ванна - это купание в своему бруди.
Околовита• 22 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Сказочка. Размер ванны какой и обьем, или у вас бойлер на 200литров?
Звезда в шоке• 22 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
От я вечером набираю ванну гарячої води і лягаю з телефоном, вмикаю музику для спа і відпочиваю.
Дуняша• 22 октября 2024
Ответ дляКинДза
С чего вы это взяли?
Мне очень удобно со стеклом.
Ну що ви, мамо!• 22 октября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
мне ванна нравится только тем, что можно наклониться и помыть только голову, не залезая в ванну. а в душевой кабине так не получится.
О. Вот это задачка для меня будет - переезжаю в квартиру только с душевой, без ванны.
Меломанка Маланка• 22 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
тоже моете голову над ванной?))
КинДза• 22 октября 2024
Ответ дляДуняша
С чего вы это взяли?
Мне очень удобно со стеклом.
Особисто Вам зручно - це суто індивідуальне сприйняття, АЛЕ потенційно ця конструкція травмонебезпечніша навіть за скляну перегородку в душі. 1) у ванну залазити ногами менш зручно, 2) дно ванної округе, тому вищий ризик випадковго падіння.