useruseruser• 22 октября 2024
Питання до тих, хто вже схудли. Що ви робите для того, щоб вага не набиралася?
Ответ дляginora
Збагнути, що немає чарівних пігулок
І так харчуватися(ПП, кето, підрахунок ккал, неважливо) доведеться ЗАВЖДИ
Все життя на 1000 ккал харчуватися?
Ответ дляmena
продовжую підрахунок, це назавжди
Все життя на жорсткому дефіциті?
Ответ дляDiva123
Я не могла схуднути, мене кинув чоловік страждала місяць не було апетиту скинула все що було лишнє, стала ідеальна для себе зараз ще пішла в зал
А колишній ваш чоловік і сам як вагітний виглядає)))))) з пузякою і трьомя підборідками))
Fresh_coconut• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Все життя на жорсткому дефіциті?
Расслабиться можно, но смотреть чтобы не набрать и если набираете то сразу предпринимать меры, я похудела на кг 10 за полгода как слезла с диеты не набрала их обратно только потому что если вижу что пошли веса вверх я предпринимаю меры и урезаю себя в сладком на короткий срок.
Ответ дляginora
Думаю, через час ще зменшити доведеться
Але треба дивитися, як організм реагує.
Ого,ви що,це вже голодання
Ответ дляlumonbka
Ого, а чого так жорстко
Я їм до 1500 і худну. Підтримка до 1700.
У вас дуже мала вага чи ви хочете за короткий період схуднути?
Да,бо я худну роками(
Ответ дляginora
На 1500 вже не худнете, а набираєте?
То чого з 1000 має бути інакше?
Не знаю навіть( можебути якось поступово збільшувати калорійність після схуднення
Ответ дляlumonbka
Дуже жорстко(( ваш організм у шоці, мені здається, і запасається, бо до 1000 ккал то дуже мало для дорослого
І що мені тепер робити треба? Все життя тепер так харчуватись?
Ответ дляlumonbka
А яким чином тоді худати,якщо 1000 калорій - це дуже мало? Ну в такому випадку,якщо я споживатиму 2000 калорій,мені потрібно буде 5-7 годин витрачати на спортзал. Думаєте,я настільки витривала?)))))
Ответ дляlumonbka
Я коли з´їдаю більше,ніж 1300-1400 калорій , то я заганяю себе спортом інакше буде або прибавка,або вага не зміниться.
Ответ дляlumonbka
Навпаки,людина чим старша,тим менше калорій їй треба споживати.Тому що метаболізм з віком сповільнюється,на жаль,а не пришвидшується. Я в 15 років,коли худла,могла набагато більше їсти,і спорту було також менше,але був,ніж зараз і я худла,і дуже швидко притому.Але мені вже 28.Обмін речовин вже потихеньку каже мені допобачення((((
тело речь ум Я• 22 октября 2024
Проработать весь невроз/тревожность.
Регулярно кардио и умеренные силовые.
Придерживаться своего ПП, с читмилл по субботам
.
Сон/качественный отдых желательно.
Регулярно кардио и умеренные силовые.
Сон/качественный отдых желательно.
Ответ длятело речь ум Я
Проработать весь невроз/тревожность.
Регулярно кардио и умеренные силовые.
.
Сон/качественный отдых желательно.
Регулярно кардио и умеренные силовые.
Сон/качественный отдых желательно.
У меня тоже по субботам получаются читмилы.Это совпадение.
тело речь ум Я• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Я взял за правило, если всю неделю по графику действовал, работает
Ответ длятело речь ум Я
У меня замедляется похудение от читмилов
тело речь ум Я• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Важно соблюдать баланс: нагрузку во время тренировки с расходом калорий, время и интенсивность самой тренировки, и постепенное повышение или разнообразие видов нагрузок. Более 40 минут лучше за раз не тренироваться, после 42-44 минуты начинает снова инсулин подниматься.
Ответ дляuseruseruser
насмішили. Я старша за вас.
Ответ дляlumonbka
2000 більше за 1000 рівно у два рази.
1400,ок.
Ответ дляlumonbka
насмішили. Я старша за вас.
Я поправляться начала только после третьего класса
Ответ дляuseruseruser
Ну так. Тільки у нормі, а не заганяти себе.
Треба жити у кайф, тоді і худнути легко. Зазвичай суворі дієти приводять до жорстких зривів. Ви рахували свою норму? Чи самі собі придумали до 1000 ккал їсти?