Ms. Android• 22 октября 2024
Дівчата, ви правда вірете в доглядову косметику?
Нема різниці Біокон це чи Медік8, якщо є вікові зміни.
Косметологи на тих кремах купу грошей мають, а по факту буде зволоження і живлення, як і від бюджетних варіантів. Крем, сироватка і тд працють поверхнево, і тому зморшки нікуди не дінуться, бо механізм їх виникнення пов´язаний з уповільненням синтезу колагена. І ніякі креми дива не зроблять. Процедури - так, але не креми.
Тому не тіште себе ілюзіями,
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Нет. Уходовая косметика в первую очередь работает на предотвращение проблем, тот же спф .
Так что.
Так от я пишу, що для вікової шкіри ті крема що біокон умовний що медик будуть примірно однакові, бо пізно пити боржомі. Кремом зморшки не заповниш
Жерица ночи• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
О, філорга ботокс пробувала. І що? Нчого)))
Так це і не означає, що саме цей засіб, усім підходить. Шукайте свій
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ длявре_Динка
за шкірою догляд, а не уход потрібен. а по вашому якщо у шкіри є вікові зміни - то інші проблеми зникають?
Я писала за зморшки.
Чому ніхо не читає стар пост?(
Ненька наша• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Тобто крем від зморшок не працює?) Навіть за багатогрошей? Так я про те і пишу ж)
А вам хтось з косметологів казав, що крем може розгладити зморжки ? Чи ви реклами надивилася про віші ? ))) або лореаль ?
Чи пропонують все ж для профілактики, чи рекомендують для зволоження шкіри при мімічних зморшках? Бо це різні проблеми і з деякими креми можуть боротися, з заломами шкіри - ні ! але крем може також запобігати збільшенню існуючих зморшок.
Ответ дляMs. Android
Я писала за зморшки.
Чому ніхо не читає стар пост?(
перечитайте що самі написали. бо в вашому старпості ви пишете що для вікової шкіри не треба дорогі дієві креми, адже всеодно тільки зволоження отримаєте. знаєте, зволоження також різне буває... дуже важливо вгадати з тим скільки того зволоження треба, і чим саме зволожити треба саме вашу шкіру, щоб не блистіти як салом обмазані через дві години.
Не зви чайна• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Автор, чи то Ви так писали, чи я так читала. Я з Вами тоді повністю згодна. І більш того, косметичні процедури теж не панацея, ну зовсім
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ дляНенька наша
Так, обіцяли, що зменшуться зморшки. По факту працює тільки ботокс і інєкційна косметологія, пілінги, апарати. Але не крем. Там одразу видно ефект
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ длявре_Динка
Так, я наче нідде протилежного і не писала)
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ботокс форева) мені він найкращій на мої 40+)
ПазлШредінгера• 22 октября 2024
Це насправді нескладно перевірити - на одну руку нанесіть засіб дорогий з активами, а на іншу - ні, через місяць можна порівняти. Я так спробувала з бюджетним ретинолом від ордінері (для обличчя користуюсь більш дорогою маркою) буквально днів за 12 різниця в якості шкіри помітна неозброєним оком. До речі, була дуже здивована Тепер домазую на обидві руки
Сердючка• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Апаратні процедури і пілінги набагато дієвіші за кремчик
Вы косметолог? Как-то очень навязчиво доказываете
Ненька наша• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Не вірю, що вам хтось обіцяв ефект від крему - відразу …
А вікову шкіру навіть ботокс може не брати, якщо вже шарпей на морді.
Тож вам і пропонують не доводити, а боротися зі зморшками за допомогою крему також !
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ дляСердючка
Ні) ніякого відношення до бюті сфери не маю. Та і що я можу навязувати під анонімом?))) Зрадоньки нема тут)))
Ms. Android
• 22 октября 2024
Ответ дляНенька наша
Так в 70 і крем до фені, хоч за всі гроші світу)
Лінива, не каюсь• 22 октября 2024
Ну как минимум у меня кожа перестала безумно шелушиться в осенне-зимний период и цвет лица стал очень приятный, поры сгладились. От морщин она конечно же не помогает
Ну що ви, мамо!• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Я і не тішу, бо знає, як це працює. Кращі ці гроші на доглядові процедури потратити, а не на крем.
Ае можете носити гроші косметологу за кремчик) їй треба на чергову відпусту)))
А кремчик без косметолога вам не продадуть?
Ответ дляНенька наша
Мышечного каркаса нет, подкожного сала тоже - тонкая, проблемная, сухая кожа, с 25 лет мимические морщины, с помощью нормальной косметики решала все свои проблемы, и в 40+ кожа в хорошем состоянии, и это без возможности ходить на процедуры и на полный набор средств (пользуюсь только лосьоном и кремом).
Нет мышечного каркаса ? Это как , кожа и кости ?
Я только за!• 22 октября 2024
В дорогих кремах більш активні компоненти. Боала створотку з вітаміном с за 500 грн і за 4000 то бачу різницю але в мене дуже погана шкіра тому мабуть ефект відразу бачу
Лінива, не каюсь• 22 октября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Медик таке ж
як і біокон тут ви точно сказали. Якщо я правильно зрозуміла, то ви медик віднесли до преміум догляду? Ну тоді не дивно, що результату нуль. Якби ви були в курсі, що творять сучасні засоби, вам би дах знесло. Нові форми аскорбінової, екзосоми, транексамова в новій формі 2023р від пігментації. Там магія просто. Перед тим як кидатися такими заявами поглибте знання, ви шановна безнадійно далеко, в 2015 приблизно зі своїм Медиком.
Подскажите, пожалуйста, средства с новой формой транексамовой кислоты.
Лінива, не каюсь• 22 октября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Конечно есть разница. Но опять же, нужно ухаживать за кожей лица комплексно, и не после того, как появились проблемы. Извините, но Sesderma, Natura Bisse, Gernetic, Filorga-ну не сравнится с Биоконом, Чистой линией. Хотя в не дорогих марках, есть тоже очень достойные средства.
Ordinary сразу вспомнился. Действенные, но недорогие средства
Да будет так• 22 октября 2024
Верю, потому что только хорошая уходовая косметика помогает моей коже с розацеа выглядеть более-менее адекватно.
Туда же защита с SPF.
Вообще не представляю, как можно наносить на лицо шмурдяк с сомнительным составом.
Туда же защита с SPF.
Злюка-закусюка• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Купа умивалок є з норм складом і не за 2 тис. Ну ви серйзно?) Не обов´язково купувати усюмивалку за умовні 50 грн, повно середнього сегменту з норм складом
Так средний сегмент - это и есть аптечная косметика). А Вы за Биокон топите. В аптечной есть неплохие продукты, если жизнь заставит - вернусь к ней. Но к Биокону очень надеюсь возвращаться не придеться, я разницу вижу по состоянию кожи. Логично же что самая дешманская косметика маловероятно будет хорошей, даже если просто увлажнить лицо нужно. Поэтому я за баланс. Аптечная - ок, подороже - тоже ок, если по кошельку не бьёт.
Хитрушка-чекушка• 22 октября 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Скажіть будь ласка, а якою маркою користуєтесь для обличчя?
ФФФФристайла• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Я писала за зморшки.
Чому ніхо не читає стар пост?(
Брат він «стар»)) просто стар)
Хитрушка-чекушка• 22 октября 2024
Ответ дляДа будет так
Туда же защита с SPF.
А какой косметикой пользуетесь при розацеа? Спасибо