Анонимарик• 23 октября 2024
Можно ли отозвать доверенность на продажу квартиры?
Мужчина, который продает кВ, сейчас за границей, сделал доверенность на свою тещу, риск ли покупать эту кВ? Может ли отозвать он доверенность? Нотариус 1 сказала, что риск есть, у кого был опыт такого плана? Спасибо
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Звісно, може. Але на те і нотаріус, щоб перевірити її дійсність на момент продажу-купівлі.
Гжегож Бженчишчикевич• 23 октября 2024
Ні, доручення перевіряють на момент продажу. Зараз більшість нерухомості продається за довіреністю, ви ж не думаєте, що власники приїдуть в Україну підписувати договір
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Якщо відкликана довіреність після купівлі, то на законність купівлі це не подіє.)
Анонимарик
• 23 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
А якщо довіреність якась незаконна?
Залізний занавіс• 23 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
А якщо довіреність якась незаконна?
Нотаріус це перевірить
Мальчун-задирун• 23 октября 2024
Нет квартир собственники которых в стране? Я бы не связывалась с доверенностью.
Ms. Доброта• 23 октября 2024
а гроші кому будете давати? було б непогано на рахунок власнику квартири
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
А якщо довіреність якась незаконна?
От тоді так, можуть бути проблеми.
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Нотаріус це перевірить
Ситуація малоймовірна, але реальна з життя. Продається будинок по довіреності, вона на момент договору дійсна. Продавець подає в суд на визнання довіреності недійсною, бо на момент її підписання він мав психіатричний діагноз і загострення хвороби, не відповідав за свої дії. Все, договір недійсний. Правда, таке саме може бути і не з довіреністю, а напряму.
Ms. Доброта• 23 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
тому бажано просить ще й справку від психіатра
але навряд чи автору її дадуть в цій ситуації
Анонимарик
• 23 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так, не знали навіть, стільки таких моментів
Дівка в намисті• 23 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Згодна. Вибір зараз є. Обрали будинок, підписали договір купівлі-продажу з власником й спимо спокійно. А ті що з-за кордону продають, хай дурних шукають.
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
От насправді таке передбачити дуже складно. Тому завжди прописуйте всю суму в договорі. В згаданому мною випадку гроші покупцю за договором повернули.