Куколка-мяуколка• 23 октября 2024

Як довго ви намагались завагітніти?

Як довго ви намагались завагітніти?Що вам допомогло? (здала всі аналізи і чоловік також - в нас все чудово, а вагітності немає). Дякую за відповідь.
Julia-9d08• 23 октября 2024
Вже 2 роки не можу завагітніти, по аналізах все чудово.Є вже дитина, хочемо другу.Збираюсь на ЕКО
Інно4каа• 23 октября 2024
ви на сумісність здавали?
100pudov• 23 октября 2024
Одразу завагітгіла, три рази. 1 яєчник і ендометріоз
автор Куколка-мяуколка • 23 октября 2024
Ответ дляJulia-9d08
Я прийшла до репродуктолога з питанням ЕКО. Лікар чудовий. Переглянув всі аналізи. Сказав чекати і все вийде.
Ответ дляІнно4каа
ви на сумісність здавали?
так, нереальну кучу аналізів. навіть на генетичному рівні чи немає відхилень.
Запасная спина• 23 октября 2024
Первый раз через 7 лет попыток сделали ЭКО, вторым забеременела через год без предохранения.
75В• 23 октября 2024
Народный рецепт от поликистоза помог. А потом лет через 10 в голове все пришло более-менее в норму и теперь залетаю с 1го раза, а оно уже и не надо...
Расслабьтесь, снизьте сверхзначимость беременности, переключитесь на другие цели и тогда все получится
Ответ для75В
В мене шалений ритм життя. Маю дві роботи і підробіток. Робимо ремонт в своєму будинку. Можливо це якось впливає. Мені скоро 27 років( А який народний рецепт?
Нога на ногу• 23 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
У вас тупо стрес
Бутерброд и я• 23 октября 2024
Через 8 років - 3 невдалі вагітності (викидні та позаматкова). Через 10 років народила дитину - всю вагітність в лікарні, хоча особливо показань не було, але, враховуючи попередній анамнез та вік, лікарі мене тримали у лікарні
Туфли в чешуе• 23 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка

Каждый вечер или днём как зубы почистить, не пропускать.
Вам надо расслабиться
Не получится самостоятельно, тогда к психотерапевту искать ограничивающийся установки
Голодаю• 23 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
27 років. ще купа часу попереду. У вашого організму стрес з таким темпом
Глас_Народа• 23 октября 2024
Коли почитала пози для вагітності при загині матки. Є берізка і поза на животі – я не пам´ятаю яка поза саме для якого загину, але багатьом допомагає
Бабуся мороз• 23 октября 2024
20 лет, забеременела случайно. На противозачаточные даже.. без понятия как
Успокойся_Успокойся• 23 октября 2024
Первый раз - 4 месяца, второй - 2 месяца, а третий уже год не получается, но у меня куча болячек и низкий АМГ уже, плюс возраст (((
Шальная коклетка• 23 октября 2024
залетіла з першого незахищеного статевого акту за два дні до овуляції 👀
Пушап Мі мі• 23 октября 2024
Полтора года и не знаю почему. Врач предлагает лапару делать и гистерой. Не знаю....
Синиця у спідниці• 24 октября 2024
У мене з другим чоловіком трішки інша ситуація: завагітніти я могла легко з першого ж циклу, але виносити не могла і так 5років. Після шостої невдалої вагітності я просто відпустила ситуацію і з чоловіком на два тижні поїхали в санаторій на Закарпаття і плюс кожен день їздили на термальні води. Відпочили, розслабилися і отримали неймовірний кайф від всіх процедур. Після повернення через два тижні я дізналася про вагітність і незважаючи, що вже почалася повномасштабна війна, я на всіх стресах виносила здорового хлопчика, а через рік дізналася що вагітна вдруге і вже майже три місяці нашому другому чуду🥰 Мені 39 років, чоловіку 42. Тож бажаю щоб все у вас здійснилося!!!❤️
автор Куколка-мяуколка • 24 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую за відповідь 😊Буду старатися відпустити ситуацію)
Я супер-пупер• 25 октября 2024
c 3 попытки