Замріяна• 23 октября 2024

В чому принцип такої скакалки?

Це щоб у квартирі стрибати і не так гучно сусідам було?
Чи просто щоб простіше було? Бо я завжди заплуьувала внизу або не могла стрибнути через шнур..
Несу пургу• 23 октября 2024
Про соседей это шутка? То есть не вы как коняка гупаете, а скакалка?

Меряю линейкой• 23 октября 2024
Противага допомагає стрибати. Ну таке....можна і без неї стрибати.
Mira-a102• 23 октября 2024
Два яйця висят... так надежнее
Губки-уточкой• 23 октября 2024
Як хвости для квадроберів
Фоточки нема• 23 октября 2024
Прикольна штука) То, мабуть, для таких як я - з поганою координацією. Щоб стрибати, а не з мотузкою возитися.
автор Замріяна • 23 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
А чим воно відрізняється від того щоб просто стрибати без нічого? Якийсь лічильник є чи що?
Фоточки нема• 23 октября 2024
Ответ дляЗамріяна
Уявлення не маю. Почитайте опис, мабуть, є. Чи для понтів - бо без нічого не комільфо стрибати, а так типу круто)

автор Замріяна • 23 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Так хіба вище не з власного досвіду ви написали?
Hench• 23 октября 2024
Більше на якийсь тренажер для зап´ястя схожий, вага щоб суглоби розробляти.