Рятівник Малібу• 23 октября 2024

Что будет с теми,кто уже ранее получил инвалидность

И она допустим,пожизненная. Её что аннулируют? И если справка мсек,а её расыормируют,то будет недействительна справка?
Ms. Android• 24 октября 2024
Хорошо все инвалидность проверили, которые во время войны выдали.

Зілля до весілля• 24 октября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Люди с инвалидностью в Польше могут получать финансовую помощь и социальные льготы, которые помогают им покрывать базовые жизненные нужды. Основные источники дохода для людей с инвалидностью в Польше включают:

1. Пенсия по инвалидности (renta z tytułu niezdolności do pracy):
• Размер пенсии зависит от степени утраты трудоспособности (частичная или полная) и стажа работы. Для полной утраты трудоспособности выплаты составляют около 1 600-2 000 злотых (350-450 евро) в месяц.
2. Социальные пособия (świadczenia socjalne):
• Если человек не имеет достаточного трудового стажа или не может работать, ему может быть назначено социальное пособие, которое составляет около 1 500 злотых (около 320 евро).
3. Пособие по уходу (świadczenie pielęgnacyjne):
• Выплачивается лицам, ухаживающим за инвалидами, если у последнего есть высокая степень инвалидности и он требует постоянного ухода. Это пособие составляет около 2 500 злотых (около 530 евро) в месяц.
4. Пособие по социальной помощи (zasiłek stały):
• Это помощь для людей с очень низкими доходами, которая выплачивается муниципальными органами. Оно составляет около 719 злотых (около 150 евро) в месяц.

Помимо финансовой помощи, люди с инвалидностью в Польше могут получать льготы, такие как:

• Субсидии на оплату жилья,
• Льготные лекарства,
• Бесплатный или льготный общественный транспорт,
• Доступ к программам профессиональной реабилитации и помощи в трудоустройстве.

Таким образом, люди с инвалидностью в Польше могут рассчитывать на сочетание пенсий, пособий и дополнительных льгот, которые помогают им справляться с повседневными расходами.
Якщо можливо,запитання. А як на рахунок того,що людина вдома може займатись творчою роботою,на скільки вистачає сил.. Звичайно,не така продуктивність,як у здорової ,але результат є. і бажано було б продавати.. не підкаже,що в них законодальству в такому випадку? Дякую.
Поумничка• 24 октября 2024
Ответ дляМаурита
я зробила два тижні тому, через два тижні назначили комісію після подачі документів, дали 3 , хоча діагноз на 2 групу, гроші не взяли щоб дати 2, якби раніше на місяць то взяли б(
але за 3 теж захотіли дві сотні баксів
І ви заплатили дві сотні баксів за 2 групу?
Гомосноб• 24 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ну давайте начистоту.Я очень много знаю инвалидов,которые и инвалидами никогда не были.Просто удачное стечение обстоятельств,и ты официально на инвалидности.
Если будет наведен порядок-это хорошо.Правильно,или нет?
p.s.Один ’инвалид’ уже рукой лицо от ужаса закрыл,😂
Вы точно в этом уверены?
Или по вашему инвалид - это когда явно видно?
Есть болезни невидимы глазу, но тело страдает.
Какой-то процент купленных, факт, но не бедные ж покупали.
Колгоспниця• 24 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вибачте, я не знаюся на данному діагнозі, але ж може бути таке, що якщо людина не працює, то і почувається в цілому добре. Але якщо почне працювати, то може статися погіршення.
Так, і таке може бути. Особливо якщо робота фізична.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Попробуйте в Украине на инвалидном кресле просто доехать из точки А в точку Б. Я уже не говорю про работу....
Моя рідна людина - колясочник, декілька років добивався, щоб йому пандуси поставили, щоб міг хоч трохи бути мобільним дальше ніж під´їзд будинку. Цього року зробили. Зробили так, як і все в нашій державі, через сраку, він з´їхати по них не може, візок перевертається. І тут ще є ті, хто вірить в допомогу простим інвалідам у працевлаштуванні. Здоровим роботи немає, зп мізерні, хто візьме маломобільного інваліда чи з ампутаціями? Всі візки, підйомники, ліки все за свої кошти, бо ті візки, що виділяють це дешеві для приміщень, на вулиці нереально на них самому пересуватись. Але комусь дуже муляє пенсія інвалідів.
Гомосноб• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Саме так. Все прям описали, як є.
У нас в пгт 6 аптек, тільки в одній є підйомник.
Банальщина ніби, але в інших і пандуса нема. Ото нова аптека здивувала.
Гомосноб• 24 октября 2024
Більше пандусів нема ніде. Тай роботи нема. Якось так.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так. Все прям описали, як є.
У нас у місті з´їздів немає з тротуарів, колясочники з тротуару елементарно з´їхати не можуть.
Зато лена зелена по тв постійно розказує про програми для людей з обмеженими можливостями.

Гомосноб• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Та всюди +- так.
Про яку соціалізацію може бути мова?
Цирк.
Белая котичка• 24 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Если вы получили инвалидность законным способом, то ничего с ней не случится
В нас в країні нічого не станеться з законною інвалідністю, ви серйозно? В чоловіка інвалідність років 15 пожиттєва. Так перший раз, коли оформляв, то МСЕК хотів грошей і хтів відмовити. Сказали, що руки, ноги є, іди працюй. Чоловік сказав, я маю право на інвалідність по закону, ні копійки не дам принципово, тому буду жалітися у всі інстанції і зразу дали інвалідність. А ви собі уявляєте скільком реально хворим відмовляють. В мене знайомій хворій на рак відмовили в продовженні інвалідності у МСЕК на початку цього року
Khmelnichanka• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Саме так.
Хочуть добити найнезахищенніших (((
Белая котичка• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Не тільки у вас в місті, їх по всій Україні по пальцях можна порахувати ті зʼїзди з тротуарів. Тому і сидять люди на візках вдома, бо на непристосовану вулицю не сунешся без серйозної фізичної допомоги. І в нас додалося багато людей на візках із за війни, але на вулицях їх як не було до війни, так і не має зараз.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
А знаєте скільки коштує підйомник для колясочників, щоб він міг спуститись з 2+ поверхів? 70 тис+ Багато інвалідів можуть собі це дозволити? Тому і сидять у квартирах. Це все на плечах родичів, діти всі гуртом допомагають таким батькам. Що робити молодим чоловікам, у яких малі діти, сім´я? Вони себе утримати не можуть. А ці покидьки просто кидають їх на призволяще. І ще рот їм відкривається про патріотизм, борг державі, ’ухилянт’ заїкатись.
nik14• 24 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ви колись оформлювали інвалідність? Це ще той треш.
Удалено администрацией...
Маурита• 24 октября 2024
Ответ дляПоумничка
ні за 3
Пи Пи Пилюля• 24 октября 2024
Ответ дляМаурита
ні за 3
Жах якийсь, а з якого Ви міста? В мене знайомі котрі займались ніхто не платив і отримали інвалідність.
парИла я парИла• 24 октября 2024
Так, анулюють.
Брат подружки оформив інвалідність, заплатив 6 тисяч $ в минулому році. На тому тижні прийшло повідомлення, що його статус скасовано. Для підтвердження треба прибути на ВЛК.
Він поїхав до людини, яка це все оформляла. Вона порадила нікуди не ходити і ніякі гроші, звісно, не повернула.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Так, анулюють.
Куди йому повідомлення прийшло?

Ясамаякрасивая)• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Я понимаю как никто. Я папу на руках заносила в Синево на анализы. В частной ! Лаборатории нет ни пандусов ни даже перил на крыльце! Мрак...
парИла я парИла• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Куди йому повідомлення прийшло?
Не знаю. Це розповідала близька подруга про свого брата.
Може в Дію, може в Резерв +. В якийсь застосунок. При оформленні давали свої контакти.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Може він якийсь чиновник? Бо навіть уявити не можу куди може прийти повідомлення.
парИла я парИла• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Та ні. Точно не чиновник. Програміст.
У мого чоловіка в Резерв + висвічується відстрочка ( бронювання).
Може й там в Резерв прийшло повідомлення.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Та ні. Точно не чиновник. Програміст.
Цікаво. Це треба було виїжджати, поки не знищать всіх чоловіків, доберуться до дітей і жінок, не заспокояться. Розумію, що люди і хотіли б тут залишитись, працювати, але з цим виловом вибору немає. Або йти на кримінал і втікати, або на фронт вмирати. В кого на що більше рішучості.
Khmelnichanka• 24 октября 2024
Якщо вже довічні інвалідності анулюють, то не уявляю, який квест зараз буде просто оформити внваліднсть.
Я зараз не в Украіні, та думала над тим, щоб приіхати і переоформити сину з дитячоі інви на дорослу. Тепер підозрюю, що після повернення ніяка дорослла інвалідність йому не світить і виізд назад закордон - теж… Що ж, будемо поки що сидіти і не рипатись.
Мой завтрак• 24 октября 2024
Ответ дляПанна Кота
Яка ви молодець. Який приклад. Поверніться в Україну і теж покажіть приклад, як працювати і вижити рядовому інваліду в рідній країні.
Дякую за запрошення, я якось сама виріше де мені працювати
Мой завтрак• 24 октября 2024
Ответ дляОпля Картопля
що ви мелете? ви в курсі яка пенсія по інвалідності?
Не оформляли б липових інвалідностей - не було б цього кіпішу зараз. P.S. крім пенсії, є інші плюшки, якщо вам це не відомо, не означає що цього не існує.
Брюнетка в Мармеладе• 24 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Я получила пожизненную инвалидность пройдя 7 кругов ада.
Глаукома,слепота на один глаз+Бехтерева.
Как сейчас нужно будет ещё раз это подтверждать?
Кто говорит что тот кто имеет на нее права нечего боятся,ну ну.
Хождение по врачам,стационары,куча обследований,как вспомню...
у мене свекруха - глаукома, одне око повністю сліпе - друге слабо бачаче теж з глаукомою, уже ніякому лікуванню не піддається, тільки краплі для зниження тиску - жінці 79 років, на обліку у психіатра, майже не ходить, - наш славний мсек видав, вуалая, 3 група - не потребує догляду
Кондуктор автобуса• 24 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
А откуда вы знаете, что они не инвалиды? Они вам лично об этом говорили? Я не думаю, что люди, которые действительно имеют липовую инвалидность об этом орут. Поймите, что инвалиды это не только в коляске или без конечностей. Они могут выглядеть абсолютно нормально, но при этом пьют таблетки почасово и если не дай бог пропустят, то возможна остановка сердца- это как пример. И там вообще запрещены любые физ.нагрузки . Там просто подняться по лестнице уже человеку тяжело.
Папина дочка• 24 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Я вам сочувствую. Но да, надо перепроверить всех. Ибр куча падлюк получило инвалидность незаконно