Засомневаю• Изменено 24 октября 2024

Ви робите зарядку?

Про спортзал не писати.
Питання до щоденного піклування про себе, хто не ходить в зал.
Є дисципліна?
Чи і без зарядки добре вам?
Після 45 відчуваю, що Потрібно. Але не люблю спорт. Як привчити себе? Щоб без зарядки не змогла жити.))
Весёлая морковка• 24 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я мріяла про неї колись.
я тоже, купила пару лет назад-не жалею ни капли

На_оба_рот• 24 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Треба глянути, яка ціна на них.
Весёлая морковка• 24 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Треба глянути, яка ціна на них.
у чек еще есть. 5 900 заплатила ,туда входит- сама доска,установка +осмотр у хирурга + тренер покажет упражнения.
Мая твая не панимать• 24 октября 2024
дисципліна має бути. Візьміть собі за звичку щось кожний день робити і ніколи-ніколи-ніколи не пропускати і так 2-3 місяці, потім ще щось додайте, маленьке, незначне, потім через 3 ще і так по наростаючій, ви маєте якісь речі робити ніколи не пропускаючи, так ви розвинете дисципліну, тому що вам не завжди буде вистачати часу, іноді буде просто лінь, іноді вас відволічуть, іноді вам треба буде десь по справах іти або на гульбень, але певні речі ви повинні робити за графіком, тому, мабуть, треба буде прокинутись раніше або лягти пізніше спати......
На_оба_рот• 24 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Дякую, мені поки це дорого. Чоловік і сам би зробив, думаю, поки що немає місця, де поставити, у нас невелика квартира.
Ушла и Пришла• 24 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Супер! Пора змінювати звички на кращі!
https://www.facebook.com/reel/1058917895973036 - вогень:))