kanareyka_tweety• 24 октября 2024

Чи вірите ви в припинення війни у 2025 році, якщо переможе Трамп?

Результат:
вже голосів: 953
635 (66.63%) Ні
318 (33.37%) Так
Ирина-bbd0• 24 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Живі?
А оті що полягли за нас з вами ще з 2014 ? Забули вже ?
Так им тогда не до войны было.она ж далеко
LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляПавела
Я не вірю в цю статистику. Не хочу вірити, що так багато нерозумних, які вірять у перемогу і кордони 91р.
Не має привʼязки перемоги до границь!
Це штучний мем , навіщо його витянули, не зрозуміло, людей заплутують. Цим маніпулюють.
Перемогу кожен бачить по своєму, скільки читала досліджень, відповідають про своє. Не про Донбас і Крим.
Це транспарант , без логічного обтяження.
Ділять на перемогу тактичну, перемогу політичну, виграш одного року, програш іншого.
Перемога загальна -? Що це?
Кінець війни? Воно залежить від кордонів? Від чого залежить мир по вашому?
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
А може хтось новий та адекватніший прийде до влади, і змінить мотиваційний пакет для контрактників, напр при підписанні контракту із ЗСУ людина отримує відразу 10-15 тис дол, відповідно решті не доведеться ховатися, економіка потрішки почне працювати, приймуть закон де обмежуть будь-які виплати всім чинушам, ДО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ, окрім військових, і всі кошти на зброю і наведуть порядок у військах встановл відповідальність комбригів за втрати особового складу, за погано збудовані фортифікації, і за вкрадені кошти на будівництві фортифікацій- пожиттєвий термін і може хоча б так ми посилимо свою переговорну позицію
Прекрасна пропозиція про збільшення суми за контракт. Я вважаю, що в популістичних реаліях Зеля б теж міг це зробити, бо дуже таке рішення красиве. Але, ж блін, грошей немає. І це реальність. Ось давайте уявимо, що мобілізували 300 тисяч на 15 тисяч кожному. Скільки це? 4500000000
А одяг, оснащення і тд. Не вистачить в нас взагалі ресурсу.
Павела• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Не має привʼязки перемоги до границь!
Перемога загальна -? Що це?
Це мем про який постійно говорив Зеленський. Перемога для мене була весною 22. Коли змогли встояти. З кінця осені 22 це повільний програш, де втрачає Україна. Чим довше, тим ситуація буде погіршуватись для нас. Але і припинення війни не буде, незалежно, хто переможе на виборах в США.
Filomena• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Тут ви праві, але річ не в громадянах, хай хоч мох їдять, а в військовому потенціалі, ось зараз прочитала що корея дасть запасу рф до весни, мов хватить на півроку, більше не може, бо їм самим потрібно, ну триндець.
Якби не ці помічники пуйло.
В 2022 році хтось думав про ешелони снарядів в північної кореї?
Тут могли тільки вивози з білорахи наблюдати.

Так ось поки запас є, пуйло буде тиснути на фронтовій і лізти.
Я недавно відео побачила що в Китаї завод з випуску ракет запустили. Хз на кого їх направлять. Повна кооперація. Всі з ядерною зброєю. І що Трамп зробить? Колись я пророкувала війну в тому регіоні подивимося. Не зрозуміло тільки що з нами буде.
Bransoletka• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
В вашій темі обіцяла найти цю теорію, знайшла

https://www.facebook.com/share/p/vNEkUaziCSLZ2EYc/?
По текстам самі бачити хто пише.
Кину сюди, у цієї журналістки багато дописів таких теорій. І Трамп, і Залужний

Ось така риторика в фб пішла.
Треба якось проводити вибори.
Yuljwa• 24 октября 2024
Ответ дляKorsika999
Слышала такое предсказание, ещё до ковида. Что в США будет чёрный президент, который развяжет третью мировую в Европе. Все думали, что это Обама. А вдруг это Камалла, она же тоже, не белая?🤔
Не то что бы я верила во все это, но то что при демократах будет то же самое, что и прошлые 2,5 года, это стопроцентно
А я помню предсказание, что Украину спасет женщина. Тогда о Юле думали. Может, это Камалла.
Каждый раз в темное время начинают верить в предсказания и бабок.
Bransoletka• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
МСЕКи - проблема не Зелі, а взагалі всіх часів. Завжди це було кодло корупціонерів. Але заради справедливості, те, як було дозволено багатьом відкупитися за часів Зелі і свєнтіть демотивувало ну дуже багатьох чоловіків від служби.
Особисто я не знаю, як інший президент зможе закінчити війну? Поясніть мені?
Прийде хтось інший, росіяни захочуть з ним домовлятися? Змінять умови?
О, так. Моїй мамі, яка ледь по квартирі з паличкою ходила вони видали 3 робочу групу. Бо в нас тоді не було коштів заплатити їм
Filomena• 24 октября 2024
Ответ дляBransoletka
Треба якось проводити вибори.
За кого ви будете голосувати? Уявимо, що ваш кандидат балотується.
Bransoletka• 24 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Так пишіть прямим текстом ’росія не винувата ,то все Зеленський і українці винні’ .не крутіться як вуж на пательні .
Зеленський винен у 2 речах.
1. Як керівник країни, він мав зробити усе, аби війна не почалася.
2. Якщо зіткнення стало неминучим - максимально підготувати країну до зустрічі з ворогом.
Що воно робило замість цього - усім відомо.
Bransoletka• 24 октября 2024
Ответ дляFilomena
Тайвань? А ядерка як примус для американців, аби не втручалися
Ирина-bbd0• 24 октября 2024
Шабаш такой шабаш)))
Видели что под миловидным предлогом беговелик устроила с кацапками по поводу СБУ?
НУ НУ)))))
Вот так они и работают
Но я не пойму.что за массовые приступы падучих в сотнях тем.если у кацапстана всё хорошо)))))
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну є ж гроші кожного місяця платити суддям та прокурорам пенсії по інвалідності , по підрах Цензору це обход 67 млрд грн, гавномарафон це ще + 2 млрд грн, скільки там заклали в бюджеті на збільшення зарплат та пенсій силовому блоку та представникам феміди ще 4.2 млрд грн в сумі це 78 млрд грн, тобто 1.8 млрд дол, порахуйте скільком підписавшим контракт може держава виплатити по 10 тис дол якщо зекономить ТІЛЬКИ на статтях вище
LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляПавела
Вона у всіх була в 22 році
Це що країна встояла, витримали і плюс осінні операції зсу 2022р-
Тому чого це ’ границі 91’ зараз знову і знову повʼязують з перемогою?
Якесь як попугайщина, для нас зараз в компаніі 24 р втримати фронт, з найменшими втратами - це вже виграш, а для рф- не дійти до Запоріжжя, Харкова такими великими масами- програш. Такою мамою і такими ресурсами вони сунуть.
І так, від помахать білим платочком тільки українцями - нічого не залежить, бо тут гра ширша і вище, ніж просто українське питання.
Хтось оно чекав розвалу раші. В старих темах. Це принесе мир? Це довго
Мир можливий з затухання дій, з чинників впливу на рашу, з її здатністю вести далі компанію. Чи брати ресурси для кампаніі у інших диктатур
LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляFilomena
Як довго десь копиться, то коли не коли, воно рване
Трамп темна лошадка, і воно оторва, а оторви приводять цивілізації до занепаду. Нехай в короткочасній перспективі плюс якись, може, але в довгочасній - це може бути все що завгодно в цьому світі, коди захід втрачає позиції, світ таки багатополярний, і всюди той правий, у кого Бомби.
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
67 мільярдів гривень на пенсії прокурорам? В рік? Дайте скрін. Не може такої цифри бути.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А ну точно... тоді краще ловити мужиків як зараз, хай 80% з них піде в СЗЧ або загине ніж мотивувати грошима людей захищати країну
Нехай краще мужики тікають з країни, або в квартирах сидях так ми вийдемо на кордони 91 р, та чого там, і до Москви так дійдемо
Filomena• 24 октября 2024
Ответ дляBransoletka
Просто відстань до США значно ближча фізично. Йде торгівля. Для США це територіально ближчий і важливіший регіон. Там не лише Тайвань. Китайці там ціле море захопили. Ганяють там всіх. купа спірних територіальних вод через острови. Китай ще свої штучні насипає щоб води захапати. Буквально на рибалок нападають, як пірати. Після другої світової це зона впливу США і втрачати вони її не хочуть, самим потрібна.
Павела• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вона у всіх була в 22 році
Слухайте, ну про кордони 91р від кого ми постійно чули? Чи не від Зеленського, те що на поступки територіями не підемо? Я вже вам писала, від українців взагалі нічого в цій війні вже не залежить. Та навіть і від України мало що. Тому вмирати за чиїсь інтереси і геополітику бажаючих вже немає. Результат він якийсь буде, для нас в будь-якому випадку трагічний. Але наше керівництво плювати хотіло на свій народ, тому закрили всіх чоловіків і бибору не залишили, як тільки силою на убій.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не дякуйте...
LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляBransoletka
Треба якось проводити вибори.
Там де мене вранці носило, прочитала
Може в коментах пекаря, буда зустріч велика зе і науковці, бізнесмени, журналісти- тири пири
Що вибори поки не можливі.
хоча є ще той старий інсайд або теорія Шарпа.
І оті всі спічі Пороха, до сих пір, про уряд національної єдності
Anastasiya-f052• 24 октября 2024
В общем, куда ни кинь, кто бы ни стал президентом в США, для нас все только хуже
Antoninaya1• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Там де мене вранці носило, прочитала
Що вибори поки не можливі.
Так зараз і є ’уряд національної єдності’ проти народу країни. Жодної опозиції, жодного спротиву. Майже одностайнопогодженні рішення про власне збагачення та знищення народу.
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Нема грошей. Як ви не розумієте. Цього варіанту немає, тому легше просто ловити.
Так, це факт. На жаль, сумний.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Там де мене вранці носило, прочитала
Що вибори поки не можливі.
В США навіть через пошту голосують дистанційно, а у нас, при наявності Дії, в якій скоро можно буде дозвіл на зброю отримати, все грають шарманку що вибори не можливі.. ми в глухому куті, бо зеленський через свою недалекість та тупість це катастрофа для України..
Amalpi• 24 октября 2024
Ответ дляFilomena
З великою вірогідністю він нас здасть. По якій лінії? Питання. Йому начхати на Європу загалом. В пріоритеті Тихоокеанський регіон, а там вже активна гонка озброєнь. І пуйло, як підтримка для сі, Трампу не потрібна. Він буде задобрювати його. Ніяких бомб на Москву не буде. Попереду невідомість.
А что изменят бомбы на Москву
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Не дякуйте...
Я й не дякую. Але ви така хитра, написали про прокурорів лише. Давайте уточнимо, хто такі «силовики», скільки їх ну і додамо чорнобильців.
Ви просто вирішили з маніпулювати, але ваш скрін навіть підтверджує протилежне.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, це факт. На жаль, сумний.
Гроші є.. зараз в Україні 30 млн людей і кожен день вони купують товари а там вже 20% ПДВ я мовчу про інші податки.. так що гроші є..просто зеленим клоунам хочеться заставити воювати людей кнутом а пряники між собою поділити
Filomena• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Проблема не в Зеленському, а у відсутності діючої системи стримування. Як в тому ж США.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
І що він підтверджує? Тільки те що ви читаєте через слово.. я написала пенсії суддям та прокурорам