kanareyka_tweety• 24 октября 2024

Чи вірите ви в припинення війни у 2025 році, якщо переможе Трамп?

Результат:
вже голосів: 953
635 (66.63%) Ні
318 (33.37%) Так
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Юлю забули
Точно 😀 і цього ще, з вилами
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Знову у вас немає адекватного діалогу. Я запитую, хто на вашу думку можуть бути кандидатами? Ви активно пропонуєте вибори.
І ще один момент, скажіть чому ми ЗАРАЗ програємо війну? (Ваша думка цікавить)
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Нестача ресурсів, грошей, відсутність саме сильного наступального озброєння від партнерів, некомпетентність командування.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто зеленський НІ ПРІ ЧОМ?? Який ви бачите вихід зараз?
Я писала який я бачу, давайте розкажіть як ви бачите вихід із сьогодешньої ситуації? Ждемо можливо росія видихнеться в 2025 або 2026?
Olvia1987• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Корупція і несправедливість з´їли основу держави і вона летить у прірву.Основна причина.
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Я вже вам багато на що відповіла. Ви активно пропонуєте вибори, але навіть не написали, хто кандидати 😀
tanysha777• 24 октября 2024
Ответ дляПавела
От я і написала, що не вірю у статистику, де 70% вірять у перемогу. В усіх опитуваннях перемога йде, як вихід на кордони 91 р. До мене до речі часто дзвонять з різними опитуваннями.
Довго вірили в перемогу , тому що в голові не вкладалось, що зрада набуде таких масштабів
Я теж, при всьому моєму негативі до зе в банди, на початку сподівалася, що жарти закінчились і будуть все робити для захисту і перемоги
А виявляється, що домовленості інші

Та й зараз люди не просто так вже не вірять в перемогу, а розуміють, що одним бажанням не перемогти, зсу не супермен, щоб голими руками збивати ракети і йти в наступ
А без обстрілу рф про якісь відвоювання не може бути мови
А саме найстрашніше, що так звані партнери, особливо нинішня адміністрація США на чолі з байденом, робили і роблять все, щоб путін заробляв якомога більше і ніякі санкції не діють, навпаки
Filomena• 24 октября 2024
Жодного разу не зустрічала щоб людина, яка ратує за вибори, назвала свого кандидата. Тобто знову перекладання відповідальності на інших, якщо після виборів зʼясується, що карета виявилася гарбузом? Я не я і ніколи за нього не голосувала? І це інші винні, що не обрали потрібного? Цікава позиція: головне процес, а результат, то вже інше, як вийде
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляtanysha777
А виявляється, що домовленості інші

Ось вам ще
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Залужний, Порошенко, Бутусов, Портніков, Лана Зеркаль боже куча є людей розумніших ніж 12 разом взятих зеленських..
То який ви бачите вихід? Дайте відповідь на попереднє питання
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ось вам ще
А якже паляниця? За три роки не можна було масове виробництво запустити десь під землею як росія зробила?
tanysha777• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ось вам ще
Мені
Це ви показуйте тим, хто вже восьму сторінку пісяє за камалу, маріонетку обами
В мене немає крім матюків слів, та й вони не опишуть ступінь маразму
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Почитайте пости Люди. Я з нею погоджуюсь, що без відповідних рішень глобальних гравців світу, таких як Китай та США нам не бачити закінчення війни.
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
А не можна було оборонку при Порохе наростити? Чи при Кучмі не різати літаки?
Ви ставите такі питання, а якби, то якби.
tanysha777• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ось вам ще
Саме байден заблокував лендліз, а ви бідкаєтесь, що немає озброєння
Лендліз, який ще в грудні 21 розробили республиканці і проголосував конгрес
А наші агенти, арестович і послиця маркарова, допомогли байдену не дати жодного патрона по лендлізу
І всі боагополучно забули
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не зрозуміла? На вашу думку Китай та США будуть вирішувати нашу долю? А не підкажете коли? Коли будуть стояти під Дніпром?
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А при зеленському що заважало оборонку нарощувати? Дата виходу статті за 6 днів до Вторгнення
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляtanysha777
Мені
Ми ж не знаємо, чи у разі її перемоги залишиться Саліван і всі деескалатори?
Камала, на мою думку, якщо переможе не буде займатися політикою глобальною. Скоріше за все передасть це команді. А хто буде в команді, оце питання. Бо до прикладу, читала аналітику, що Блінкена планує залишити, а він активно проштовхує питання ударів вглиб. Плюс давайте не забувати ще про вибори не лише президента а й в конгрес. Від цього теж багато залежить.
Seehund• 24 октября 2024
Ответ дляYuljwa
Не грех?
Так и Киев захватить не грех.
Вы же пишете, что только Крым нужен и коридор.
А на самом деле не имеете сами никакого предположения, что твари надо от нашей страны.
Не половина вины на Украине, а 90%, ведь люди так изнемогают от осколков ракет и шахедов.
Это же нужно так извращать и смещать акценты. Скоро на советчице напишут, что это Украина, а точнее Зеленский , напал на невинную раху
Дама верит, что ее капитуляция не коснется, что можно отдать какой-то кусок земли, который и так фактически под властью рашки и тогда все закончится.
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Не підкажу коли і як. І за яких умов теж.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А як думаєте чи багато ми втратимо на той момент територій та людей?
Marina444448• 24 октября 2024
Вот интересная статья БиБиСи на эту тему... О том что на ближайшие три года в России заложен бюджет для затяжной войны https://www.bbc.com/russian/articles/c5ym5vn8408o
Но я сомневаюсь что и Трамп победит
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
А, тобто ви думаєте, що якщо ми зараз умовно відійдемо на кордони дон.луг.зап. та інших областей, віддамо їм ці області, повністю роззброємось, то такі хороші добрі росіяни не підуть далі?
tanysha777• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Команда?
Ну з командою все зрозуміло, починаючи з її віце-президента
Достатньо подивитися на результати її діяльності вже, я вже мовчу про заплановані законопроекти
Та й яка може бути команда в маріонетки, це смішно, кого поставлять з нею , ті і будуть остаточно руйнувати США і світ

Щодо конгресу, частково так
Але, згадайте проголосоване обома палатами зняття з України збройного ембарго
І що? Та обама наклав вето
І аж в 18 Трамп зняв і дав дозвіл на поставку летальної зброї

Знову ж таки, байден особисто відмінив укази Трампа і заборонив видобуток нафти, чим дав путіну можливість заробляти на війну
І ще, і ще і ще
Немає сенсу писати, бо все рівно пелена перед очима і ніякі факти не впливають
tanysha777• 24 октября 2024
Ответ дляMarina444448
Но я сомневаюсь что и Трамп победит
Трамп переможе однозначно
Але я не вірю, що його допустять
Marina444448• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Да не нужны им области и дальше идти. Если они и согласятся на переговоры, то только при условии смены международной политики Украины и смены власти, а територии это скорее приложение, мое мнение.
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
О знову включили наративи про розброїмось та 4 обл віддати..
Ще одне питання до вас залишись, впевнена що ви голосували у 2019 за зеленського? Чи задоволені ви своїм вибором?
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляMarina444448
Но я сомневаюсь что и Трамп победит
Ні, там бюджет закладений такий самий як і в 2024, це не значить що вони будуть воювати так само в 2025 чи 2026 як у 2024, але навіть у випадку припинення вогню і їм і нам доведеться тримати всі свої армії там практично у повному розмірі як зараз..
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Ви якась дивна. Коли звір, який чує запах крові, зупиняється? Ніколи.
Будь ласка, думаєте що хочете, але ваша впевненість на рівні «пук-срєньк»
Antiprom• 24 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
То не підкажете за кого голосували в 2019 і чи задоволені вибором своїм?
Буду вдячна якщо свою думку про мою впевненість залишите при собі. Я з не висловлюю свою думку про вас)