Шикаю і викаю• 24 октября 2024

Ну вот про какие 5000 в месяч на семью идёт речь?

Вот, к примеру корзина на семью 3+1 с обычным питании, конечно пару позиций можно заменить.
Ну и тут нет некоторых вещей, вроде сырков ребенку, чай/кофе, вода, части овощей.
Вообще вот приблизительно такая корзина продуктов на неделю, покупаю в разных местах, в течении недели. На питание уходит 13-15 тысяч.
Вот как это можно сократить до 5, с сохранением всех макроэлементов?
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
В моєму списку на цьому тижні лише пшенична крупа Артек, куряча печінка, ячмінна крупа, морква, цибуля, капуста, томатна паста.
Сума значно менша, ніж у вас.
А я взагалі на цьому тижні лише банани купила і два йогурти.

автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Вам хтось заважає? Але це не змінить той факт, що люди їдять і на менші суми. Можна список розширити і з´їдати 200 тисяч.
Это делает ваш пример с 5 видами яблок не очень релевантным
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я не оцениваю дорого,.или нет. Просто говорю, что на 5000 нельзя нормально питаться
Норми в усіх різні.
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
перець по 46 це ще гарна ціна в цю пору року.
20 дрібний, 35 великий у нас на ринку.
Якось так і живу• 24 октября 2024
Ответ дляКринжова баба
Дивлюсь, вам тут вже наліпили…)
В нас 2+2 на харчування на місяць витрачається не менше 40 000 . Не знаю, що можна їсти на 5 000(
Сейчас вам расскажут что вы или жрете ведрами или жрете мусор
На 5 тысяч можно есть развесные крупы, иногда добавляя шеи для запаха мяса и сырный продукт по выходным
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Автор, у вас гарна продуктова корзина.
Ціни підвищились суттєво це є так.
Зараз ще можна підкоригувати продуктовий набір щоб не втратити в якості, але зекономити гроші.

Але це не на довго.

Я завжди ( як і держава) орієнтуюсь на борщовий набір .
Ну і плюс молоко і яйця.

Так от ціна в жовтні місяці на борщовий набір така, що пристібаємо паски безпеки, летимо у прірву
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Норми в усіх різні.
Нет, норма сбалансированного питания относительно одинаковы.
1.2-1.5 г белка на кг, по большей части животного, 400 г овощей в день, 2 разных фрукта, принцип тарелки и так далее
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
20 дрібний, 35 великий у нас на ринку.
У нас по 50-60
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так коментатори оцінюють :) вашу корзину і вже половину зліквідували
Звісно не можна

КонхфЭдкаТузик• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так никто не спорит ,что можно питаться и на меньшие суммы и на большие ,зачем тогда писать -мы питаемся на 5 тыс семьей и ни в чем себе не отказываем,а вы на 20 жрете ведрами и значит все жирные ( я сейчас не преувеличиваю,такое читала сама не единожды и мне лично такое писали )
В моем детстве ( особенно в подростком возрасте) мы очень бедно питались ,не голодали ,но питание реально было скудное . Поэтому я ни за что не поверю ,что можно семьей на 130 $ в месяц питаться шикарно
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Споживаючи 5 видів яблук, а ще кавуни, ягоди, безкоштовно, я можу собі купити банани і апельсина, витрачаючи лише на них. Відчуваєте різницю? Мені непотрібно виходити на вашу суму витрат.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляСапай вазони
Звісно не можна
Я удивлена что черри не забраковали)
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ще у мовно можна. Ще можна сир і молоко купувати на базарі, або домовлятись щоб з села привозили.
М´ясо, на диво ще не критично піднялось.
Овочі теж можна на сільських ярмарках купити.

Є такий нюанс, у кого мало грошей є час шукати подешевше
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Це крайнощі, ми вже їх обговорили вище. Що одні, що інші.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Вы не впижнете это в 5000
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я удивлена что черри не забраковали)
Ну так
Сміливо можна замінити на варений буряк :))( жарт )
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Вы не впижнете это в 5000
Що саме не впихну банани з апельсинами? Мені потрібно більше ніж п´ять, але сорок я також не з´їм.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так и не я про 40 писала.
Опять же яблоки не так дорого стоят, так что существенно бюджет не сьекономят.
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Молоко 60 грн три літра,
Яблука 5 видів, безкоштовні
Яйця безкоштовні, в кого кури є.
Ви думаєте вони гірші за ваші магазинні?
Не у всіх же натуральне господарство та родичі в селі

КонхфЭдкаТузик• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так тема автора как раз об этом
А вы про домашние яблоки с молоком все твердите и твердите
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляСапай вазони
Предлагают покупать с рук на рынке, но как по мне это треш
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляСапай вазони
Ну так
Користі не менше. Якщо ви порівняєте їх за поживною цінністю. Від буряка ще гемоглобін підніметься ))
Красота неземная• 24 октября 2024
На 5 тис гомілки їдять, а замість апельсинів найдешевші яблука, і карасів, а не сьомгу. То тільки тут вони пишуть, що у них якісне харчування.
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляСапай вазони
В тих, що їдять за п´ять вони точно є.
КонхфЭдкаТузик• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні, мене більше турбує небезпека магазинного молока. Тому що в ньому молока відсоток низький, частіше його взагалі роблять із сухого молока.
Уж лучше так ,чем травануться базарным
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Що саме треш? Виростити і продати?
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Що саме треш? Виростити і продати?
Молочку с рук покупать
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Та да
А глікемічний індекс у порівняні з чері на користь буряка ?
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Представляю салат капрезеьс дураком вместо черри)
Кринжова баба• 24 октября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
То зрозуміло. Але, я б не сказала, що ми харчуємося чимось аж таким,,,. Ікру ложками щодня не їмо, лобстерів і стерляді з фуа-гра теж немає в раціоні. Це нормальне харчування.