Шикаю і викаю• 24 октября 2024

Ну вот про какие 5000 в месяч на семью идёт речь?

Вот, к примеру корзина на семью 3+1 с обычным питании, конечно пару позиций можно заменить.
Ну и тут нет некоторых вещей, вроде сырков ребенку, чай/кофе, вода, части овощей.
Вообще вот приблизительно такая корзина продуктов на неделю, покупаю в разных местах, в течении недели. На питание уходит 13-15 тысяч.
Вот как это можно сократить до 5, с сохранением всех макроэлементов?
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Предлагают покупать с рук на рынке, но как по мне это треш
Відверто кажучи. З гігієною на базарі завжди лоторея. Але по поживній якості і молоко і сир і сметана набагато вище.
Я наприклад гидувала раніше домашні яйця ( бо не знаю скільки і як зберігались) а потім нас пригостили. Я розбила його в блюдце, і здивувалась що жовток може бути таким оранжевим, білок пружним, і яйця є характерний запах. Магазинні нічим не пахнуть.

Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Молочку с рук покупать
В сусіда купую, мене нічого не лякає. Якщо ви хоч раз бачили як зливають в ті машини молоко, яке приймається в усіх селян, з брудних відер. Як воно робиться на підприємстві, пакується, в якому стані обладнання, ви б сильно здивувались. Це при умові що воно взагалі має відношення до молока, бо фермерський хазяйств вже майже не існує. Не тіште себе іллюзіями.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Сливают, и что? Его потом пастеризуют и это его делает вполне себе безопасным.
А что купишь у неизвестной бабушки, нихгаеь никто
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
На 5 тис гомілки їдять, а замість апельсинів найдешевші яблука, і карасів, а не сьомгу. То тільки тут вони пишуть, що у них якісне харчування.
Як плживність м´яса зміниться чи воно з грудки чи з гомілки?
Чим яблука мають не такі вітаміни і клітковину ніж апельсини.
Чим запечений карась не чистий білок?
Інше діло що сьомга це смачно, апельсини це теж смачно.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Иногда это минус, тот же домашний сыр уже о 9-12% жирности, я обычно 5 покупаю.
И с молоком неясно.
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Молочку с рук покупать
А на молокозаводи звідки молоко поступає?
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Поживні якості сметанки таки там можуть бути агонь - незаплановані форми життя можна легко зʼїсти
А чому домашні жовтки такі то можете почитати https://www.ukr.net/ru/news/details/food/101094827...
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Представляю салат капрезеьс дураком вместо черри)
Бурячок досить гармонійно поєднується в середземноморський кухні.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Чим запечений карась не чистий білок?
Сёмга это ещё омега 3, которых критически мало в карасе.
Апельсины отличаются от яблоко, в первую очередь питание должно быть разнообразным

Красота неземная• 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Чим запечений карась не чистий білок?
Гомілка і червона яловичина дуже різні види м´яса, навіть по вмісту заліза. Так, можна дешеву печінку, але не всім вона дозволена, наприклад, у сина сечовий діатез, субпродукти заборонені, а гематологом призначене червоне м´ясо. Карасі і гомілки то для повністю здорових.
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я не купую в незнайомої бабушки і я його кип´ячу. Ви іноді вмикайте мозок і подумайте як готовий продукт, натуральний, може зберігатись місяцями. Немає таких термінів придатності, як і поживної цінності в недомолока. Є купа перевірок де в сметані немає сметани, а в молоці молока. Але вам хочеться думати інакше. А ще ви ніколи не були на виробництвах, а я була.
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вони про це не хочуть думати.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Его там пастеризуют и проверяют в лаборатории на наличие болезней и микроорганизмов.
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ще раз. Хто харчується на 5000 в того є вільний час. В тому числі і прокипятити молоко з базару
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Нет, тут все дешёвое, по акции, в основном
Погано акції шукали )))
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Почитайте щось про ультрапастеризацію ;) - неякісне молоко її не витримує
Астановитесь• 24 октября 2024
Ответ дляКринжова баба
Дивлюсь, вам тут вже наліпили…)
В нас 2+2 на харчування на місяць витрачається не менше 40 000 . Не знаю, що можна їсти на 5 000(
Вы видели те холодильники ?) с разные кастрюли и судочки с кашами и колбасой с сосисками
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Очень просто - пастеризация.
Ну и обычное молоко неделю хранится
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну звичайно...блажен хто вірує.

Астановитесь• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Буряк это еще гора сахара
Потом они тут худеют еще пол жизни 😂
Сапай вазони• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну звичайно...блажен хто вірує.
В домашню молочку і кипʼятіння
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну звичайно...блажен хто вірує.
Вы про много случаев отравления магазинным молоком слышали?
Смешнюча• 24 октября 2024
Можно тему растянуть на сто страниц, факт останется фактом: у кого нет денег питаться лучше и дороже будет со всех сил доказывать, что он полноценно кушает на 2тыс, или 5 всей семьей. Просто кто то ничего лучше вареннок колбасы за 120 грн не покупает - денег нет, а у кого то колбасы, сыры итальянские и стейки из мястории на каждый вечер.
По итогу: просто питаться и не страдать здоровьем достаточно круп, сезонных овощей, яиц и немного мяса. Пищевой мусор, без которого жить совсем не весело, сьедает половину бюджета, и не является обязательным.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Мясо надо не так уж и немного, если посчитать)
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Як це впливає на те що молоко все одно потрапляє до вас на стіл від тих самих селян? Ну або робиться штучно, тому що сировини все менше.
Красота неземная• 24 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
А комусь крупи не можна, хіба 4 ложки гречки , зате можна листовий салат без обмежень, а він же дорогущий, собака така, капуста ще ладно, доступна, але через місяць на капусті вже її бачити не хочеш
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Очень влияет. Мне гарантируют его безопасность, в отличии от бабушке на рынке.
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну ви ж розумієте що все відносно? Той хто має мільйони, заплює список автора їз гастронома і скаже що автор харчується лайном?
Мальовнича даль• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Щоб з´їсти норму омеги, ви ту рибу щодня маєте їсти. В мойві і оселедці теж тієї омеги вистачає
Ще раз повторюю. Семга, лосось це смачно!
Морська капуста теж супер корисна, але ніхто не включає її в раціон як обов´язкову бо вона не завжди смакує
Харчування бмає бути різноманітним саме в сенсі
Жири білки вуглеводи, клітковина.
А не одні вуглеводи.
Різноманітну їжу їсти смачніше і веселіше, так
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Не гарантує це вам нічого. Як всі продукти що продаються в супермаркеті. Для того щоб були гарантії має бути висновок сан станції і еко сертифікація. Ви їх коли бачили? Хоч раз ви бачили документи на молочку?