Я на хвилинку• 24 октября 2024
Як часто ви вирішуєте не свої особисті проблеми?
Мова йде про батьків чоловіка, брата, сестру і т.д.
Результат:
вже голосів:
13 (41.94%)
Ніколи
11 (35.48%)
Досить часто (постійно)
7 (22.58%)
Дуже рідко
ГейСюда• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Чому вони мають жити в мене, я коротко привела приклади ситуацій з якими я стикаюсь. Кожен живе окремо. Свекор у нас бо возила його скрізь. Він з іншої області операцію робив в Києві.
и сейчас у вас?
каждый день ездили с ним в больницу?
На паровозе• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Та я це собі кожен день повторюю але не може так.
Раз вам нравится-занимайтесь
Не вижу проблемы спросить про интернет,если до этого платил только он и знает все пароли
Мальдивирую• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну коли це в рівновазі, то проблем немає і дійсно. А коли невістка гівно, але при цього все на їх хребет і безперервно з деякого часу, то це величезна проблема.
Скиньте с хребта без сожалений и все
Примарочка• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Відразу напишу, що мова не йде про нормальні відносини.
Постійно, в мене є одна велика проблема, мама ...
Я на хвилинку
• 24 октября 2024
Ответ дляГейСюда
и сейчас у вас?
каждый день ездили с ним в больницу?
Зараз ні. Зараз в нас інша історія почалась. Не кожен день їздила, але для чого і так смертельного графіку на той час, то було занадто.
Я на хвилинку
• 24 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Раз вам нравится-занимайтесь
Мені це не подобається і немає часу, сил і бажання, але з також жінкою він ніколи нічого не дождеться.
Тобто для вас норм знаючи що чоловік в угледарі не шукати його, а коли вийшов на зв´язок то єдине, що цікавить це інтернет.
Я на хвилинку
• 24 октября 2024
Ответ дляПримарочка
В мене вона теж є. І після того як вона залишилась одна, то все лягло на мене. Але там я розумію, чого я.
На паровозе• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Что значит искать,охать сидя дома или поехать на поле прям искать?
Я на хвилинку
• 24 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Я ж нашла. Якщо ви не знаєте то є лінія мін оборони, телефони бригад. Шукати побратимів. Кому треба той знайде, а кому не треба то будуть сидіти дома на дивані і охать.
На паровозе• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну ок,вам надо было вы и искали
Примарочка• 24 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Я єдина... Більше нікого в неї немає. Вдячності 0, претензій море
Играю_на_кларнете• 24 октября 2024
Смотря что считать проблемой. Если купить еду, одежду, мебель, оплатить лечение комуналку родителям моим или его, то это расходы
Даже не знаю, что попадает под термин ’проблемы’, автор, намекните