Срочнокпсихологу• 25 октября 2024

Найкращий колорист в Києві?

Привіт
Порадьте свого найкращого колориста в Києві, бажано правий берег
Моє фарбування виглядає вже трохи дивно, не задоволена наразі результатом.
Фарбую складні фарбування із висвітленням
миссДавеча• 25 октября 2024
Автор, мені теж дуже актуально! На жаль мій майстер поїхав з країни. Не можу знайти нового, щоб повністю буди задоволеною фарбуванням
HairDress• 25 октября 2024
Юлія Тімченко на Нивках салон Myfi. її інстаграм @yuliatimchenko.colorist
Moon shine• 25 октября 2024
раджу. шикарний корлирист Марина Михайлевська .Знайдіть в Інсті. Я до неї потрпила випадково,але дуже задоволена. її тонування тримається по 2,5 міс. Приймає біля вул. Фучика.
Moon shine• 25 октября 2024
marina.mikhalchevska.colorist

Михальчевска
Moon shine• 25 октября 2024
Ответ дляHairDress
а можна дізнатись ціну фарбування? і чи додає вона у фарбу Олаплекс? ви ж у неї фарбуєтесь?
Moon shine• 25 октября 2024
Ответ дляHairDress
вже глянула на рахунок ціни. Якісь нереальні ціни. В моєї у 2 рази дешевше і результат шикардосний. я роблю штопальну меліровку+ тонування+олаплекс і за все 2600. і це мені на 3 місяці)))
миссДавеча• 25 октября 2024
Ответ дляMoon shine
це Ви в marina.mikhalchevska.colorist робите?
Мудробаба• 25 октября 2024
Мариам. 063 645 44 40 - лучший колорист Киева.

Оболонь.

Осталась ли она в Киеве - не знаю.
автор Срочнокпсихологу • 25 октября 2024
Ответ дляMoon shine
Дякую! Портфоліо класне
Ответ дляHairDress
Дякую, вона ще й викладає!
Moon shine• 25 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую! Портфоліо класне
так.майстер шикарний. я прийшла до неї з зеленим волоссям після освітлення(так мені зробили меліровку). так вона дууже полюбляє виправляти криворуких. але запис в неї на декілька місяців вперед. пишіть,питайте. бо в мене фарбування на кінець грудня і у вересні я вже записувалась(бо мені лиш субота підходить,в неділю вона не працює).
Moon shine• 25 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую! Портфоліо класне
ну і ціни на порядок нижчі як у салоні,бо працює на себе як ФОП. ніяких салонів.
ГендиреХтор• 25 октября 2024
доброго дня. завітайте до на https://www.instagram.com/turmalin.studio/. ми в 20 метрах від метро Васильківська. У нас чудові колористи.
Moon shine• 26 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
Так