Привіт, дівчата! Мій колишній чоловік знаходиться на лікуванні в госпіталі, у важкому стані, але при свідомості. Він військовий ЗСУ. Ми не спілкувалися 7 років. Я його покинула. Без негативу прощалися. Я лише хочу дізнатися, чи все у нього в порядку. І можливо, боюсь, що можу більше з ним не поговорити.. Мені часто снились сни про нього до того, як дізналась, що він підірвався на міні. Нерішучість у мене тому, що мій теперішній чоловік так ревнував до нього, що я боюсь, щоб він не дізнався і не влаштував мені тиранію, мабуть. Хоч теперішнього поряд нема зараз. Ще нерішучість проявляється в тому, що я не знаю, як до мене ставиться колишній.
Скажіть, що ви думаєте з цього приводу. Я планую "незаконну діяльність", чи все ок і навіть нормально? Дякую.
Ответ дляKristinka2106
Если у него есть жена,не думаю что ей это понравится
Нікого не було
Дякую,ви мене дуже підтримали, ціную, що немає негативних думок.
Korsika999• 26 октября 2024
Теж гадаю, що можна поїхати в госпіталь. Та допомогти якось, якщо є можливість.
А казати чи ні, вашому чоловікові, то ваша справа. Ревнувати нема до чого, людина в важкому стані.