Парова машина• 27 октября 2024
Фінанси, зараз тяжко
Без насмішки, просто хочу дізнатись як ви вигрібаєте, ті хто не мають зарплат 50+ тисяч кожен і сім´ї.
Чоловік на держ роботі, до 20 чистими, є ще маленька справа яка приносила доьрий дохід ( продажі), але на жаль, зараз майже 0.
В мене також зарплата до 15-16 тисяч.
Своя квартира, і бляха ні на що не вистачає з теперішніми цінами.
Як справитись? Бо я бачу що в мене починається якась депресія на цьому фоні.
В мене також зарплата до 15-16 тисяч.
Мама фіфті цента• 27 октября 2024
Автор,а в какой сфере Вы работаете? Какие ЗП на рынке по вашей специальности?
Кишмишная Мая• 27 октября 2024
Ответ дляСлава Українi
Значит не голодаете.
Бывают дни, в последние 2 с лишним года, когда между едой и алкоголем я выберу последнее. К сожалению
Ластовиння• 27 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Женщина сама воспитывает двоих детей,она не может расслабиться?
не виправдовуюся, але я якраз не п‘ю алкоголь, бо алергія, але прийде до дитини хрещена і бабуся....
Встидаюся запитать• 27 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
а ви дні народження виключно компотом святкуєте?
Який компот, Ви ціни на яблука бачили?
Мама фіфті цента• 27 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Да,иногда хочется напиться и забыться. Рядом прилетел дрон девочке в комнату,это в квартале от нас, я выпила бутылку вина и хоть поспала.
Но сейчас напишут, что мы алкашки конечно же
Фиктивная• 27 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Держслужба, до 20 в руки, оренда 7500грн + комунальні, син-підліток, живемо якось, маю борг на кредитках.
На цьому тижні виявили новоутворення в грудях, збираюся здавати золото в ломбард, щоб зробити усі дослідження і спокійно жити далі.
Не скаржуся
візьміть направлення і всі дослідження будуть безкоштовні
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Якщо комусь в місті не вистачає на продукти, вихід один - переїжджати в село і вирощувати самому. Буде все ’ доступно і не дорого ’ і бурячок і картопелька
Я живу у місті ,а також маю будинок і город великий.І в цьому році я мала долю с маком з нього:((((
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А ви пробували приватний будинок утримувати?
Це дуже дорого :(
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
А почему вы не работаете?
Потому что сижу дома с детьми с инвалидностью.С двумя.
Мама фіфті цента• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ой,божечки, здоровья всем ,а вам терпения
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Так дуже важко, у нас дитина з інвалідністю, не ходить, але ми з чоловіком працюємо бо на нас ще батькі, все їде на їжу
Це взагалі жах.Батьки ваші з дитиною допомагають?Самі працювати вже не можуть?
Кишмишная Мая• 27 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
У нас рядом завод, его регулярно бомбят с апреля 22го. Шахеды еще фигня. Х-22 . Вот где ужас, тебя аж подбрасывает , иногда вылетают окна. Я потом гидазепам коньяком запиваю, что б уснуть
Парова машина
• 27 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Адміністратор в прод магазині.
Фиктивная• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
По півроку у державних з направленням
де такі черги? ви в якому місті? куди зверталися?
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляФиктивная
Миколаїв
Мама фіфті цента• 27 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Берегите себя, обнимаю крепко Вас!
Кишмишная Мая• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
У всех так, поэтому и цены неадекватные. Я перетушила свой лук и морковь и заморозила, потому что оно ещё и не хранится , моментально гниёт в этом году
Фиктивная• 27 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Я не хочу пробувати, в мене іншого життя не буде (у 2019 році чоловік помер від раку, два роки в обласному онкодиспансері розповідали що «якщо не заважає, нічого робити не треба, просто кіста, спостерігаємо», а потім у Києві передивилися біопсію первинну і сказали що там одразу було зрозуміло що до чого, просто втратили дорогоцінний час), я краще піду в Добробут і зроблю усе можливе щоб моя дитина не лишилася сама у цьому світі
зверніться з направленням в НІР. я всі обстеження перед операуією робила там безкоштовно
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я тоже все на терку и в морозилку или законсервировала.Что то попытались в подвал убрать-через неделю все мягкое
Мама фіфті цента• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
У вас же один ребенок был,девочка ,вы родили ?
Фиктивная• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ну якщо дають направления на обстеження на мамограф то у нас в обласній лікарні черга на 3 місяці на перед.А до онколога за 1,5 місяця треба записуватися
Ще раз напишу. Зверніться в НІР в Києві
Парова машина
• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Матінко Божа. Дай Боже здоров´я дітям, а вам терпіння і сили
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Нет ,у меня 3 детей.Мальчик 23 года,девочка 20 лет и младший 12 лет
Кайдашева дочка• 27 октября 2024
Ответ дляФиктивная
Ще раз напишу. Зверніться в НІР в Києві
Мені вже не треба
Мама фіфті цента• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ааа,извините, перепутала с кем-то
Интимная• 27 октября 2024
Ответ дляШвабристка
Я сплю как кошка по 20часов в сутки
ого.... я би вже кінську голову виспала
Пишу, не читаю• 27 октября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
На книжки або донат 😆
Когда жрать будет нечего,будем читать книжки про ленку и вовку
Интимная• 27 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
не може бути
тут що не тема. то розказують, що хоч на завтре все доступно, не те що в тих європах