Сегодня я не я• 28 октября 2024

Питання до мам складних підлітків

Сину ось виповнилося 17 років. Вчився в коледжі. Якось іще тягнув перший курс, далі коє як другий. На другому курсу така собі компанія- сигарети, алкоголь, дівчата, бійки, навіть якось знайшла траву. Постійно прошу його і вговорюю задуматися про майбутнє. Правда трохи підробляв на будівництві. Остання крапля була брехня. Запевняв, що відвідує коледж і буде вчитися, бо після другого курсу я вже пропонувала забрати документи і піти на роботу. П виявилося, що не був на жодному занятті і його виключили. Я дуже розчарована і вигнала його до батька. До мене сказала більше не звертатися, я грошей ні на що не дам і нехай батько робить, що хоче. Я дуже погано себе почуваю, сумую за сином, звичайно. Звинувачую себе, що не справилася з вихованням. Але відчуваю, що немаю іншого вибору. З його батьком ми давно розлучені. І у дитини було все, що він захоче. Чи є шанс, що візьметься за голову?
Просто красавица• 28 октября 2024
Ответ дляНеВРотик
Додумывать и не нужно,вы так опустили подростков
Я ж сразу написала -вы судите по своему окружению,я по своему
И страшно представить какие девочки в окружении ваших мальчиков,раз парни ахаются направо и налево
В мого сина 21 рік, ще не було дівчини (звідки знаю - навчання в універі онлайн, ввечері вдома завжди, тільки з меншим сином ходять на турніки, поряд з будинком,часто і я з ними ходжу. Чи так не буває?

автор Сегодня я не я • 28 октября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Автор Вы ничего не упустили, просто бывают и такие подростки. Я тоже была таким подростком как Ваш сын, один в один, потом переросла
Сподіваюся переросте. Просто хочу, щоби сам зрозумів
автор Сегодня я не я • 28 октября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ви вигнали дитину із дому, який він вважав рідним.Ви залишили його без підтримки, в складний для нього період ( так гормони, це складний період на який підліток не в змозі вплинути). Ваш єдиний шанс попросити в нього вибачення і попросити повернутись додому. А там далі вирішувати проблеми разом.
Він поїхав до батька і фактично дах над головою в нього є. Просто я вирішила не давати гроші на одяг йому і їжу, щоби навчився цінувати зароблене, бо я два роки викидала гроші на навяання, на яке він не ходив
автор Сегодня я не я • 28 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Сын сам выбирал профессию или вы посоветовали ? На 3 курсе из 4 месяцев на парах была 1.5 месяца, потому что профессия меня не интересовала. Родители посоветовали, а я хотела абсолютно другое
Вибирали разом, але ви праві, він прямо не горів
Белоснежко• 28 октября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Я на 3 курсе тоже забила на учебу, ели закончила техникум. За профессией я проработала 4 месяца и ушла .это не мое, я на работу ходила как на каторгу