Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
Цідило правди• 28 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Якщо тцк хочуть забрати людину, є підстави на те чи навіть нема, вони не будуть чекати добу, і вам ніхто не доповість цих подробиць, і патрульні в іншому місті на ваш виклик додому не приїдуть, занадто довго і з зайвими учасниками відбувалося пакування вашого чоловіка. Забирають людей з вулиці - це факт, але не так, як ви написали
Я не верю автору ни слову.

Раздражевская• 28 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
В вас є син, цікаво? Відправте його в окоп
Мужчин в окопы отправляют жены и мамы?
Вы так людей объективизируете.
Это ещё более пренебрежительно, чем утверждение, что люди воюют за зеленского, который на фронте ещё менее популярен, чем на советчице.
ПотеряласЯ Я...• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Тогда все воевали за Сталина по сути. На стороне СССР. Не романтизируйте те времена. Было тоже что и сейчас, только хуже
Тоді воювали за свої родини і свою землю. Землю в плані батьківщини а не ділянки.
Мій дід, проживши в окупації рік і досягнувши 18 років пішов воювати, бо надивиився як воно живеться. Багато жахів розповідав. І бабуся теж багато розповідала. Ось щоб такого не було і йшли воювати.
СкумбріяП8• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
И не несите бред
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Как только админы снимут анонимов, защитницы чужих жизней волшебно растворятся. Уже сто раз проходили в подобных темах.
Инстагра_мерша• 28 октября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Я підозрювала, що всі ті, хто кричить ’тцк треба бити чоловіків по хребту’, сидять саме на таких ’теплих’ посадах. Як і ті, жінки яких тут кричать ’чому твій вдома, а мій воює з першого дня?’.
Вціліти, воюючи з першого дня, можна було саме на таких, ’більш-менш адекватних’, посадах.
Те що у жінки хтось воює, не дає їй абсолютно ніякого права бути чимось вищою за жінок тих, хто не воює, кудись посилати і т.д.
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Нет не видела это видео, там много очень народа было,все нормальные, видела видео как женщины выходили возле мариинского блокпост, и слуги народа на дорогих машинах заезжали, они кричали, плакали никто не вышел и не остановился, только одна какая-то секретутка бросила дебилки.
вот и все что нужно знать о слугах народа. поржвли над митингующими, обматюкали и поехали дальше на своих мерседесах тяжело работать (искать домик в монако и очередную машину бугати)

Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
А вы почему не защищаете?
Есть полно мужского населения. Я почему то не вижу, чтоб оно уменьшилось. Вот пусть идут и воюют
Залатавая• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Патрульні приїздили до мене додому для написання заяви
В Київ? Оце так сервіс!
Пані з калабані• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
А любительницы воевать чужими жизнями, интересно все останутся?
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Мужчин в окопы отправляют жены и мамы?
Вы так людей объективизируете.
Мужчины сами должны идти за своих мам, жён, детей. А не прятаться за спинами таких же отцов, сыновей, мужей которые уже на фронте
Святатабожа• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Они не хотят воевать, поэтому если вам так надо,то пднимайте попу и вперед.
Алгонавт• 28 октября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Можу вам на вскидку декілька місць написати.
Хмельницький окружна з Вінниці або на Тернопіль.
Великий пост гаї Махнівка між Житомиром і Вінницею,на днях зупиняли всі машини ,якщо шо там взагалі перехрестя.
І там теж їздили.
Як каже чоловік, що в нього по лицю видно, що він військовий і не зупиняють.
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Удалено администрацией...
Матрёшка, которая боится за своего ваньку🤣🤣🤣
Скажений гудзик• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Там хоть деньги большие предлагают
А наші повинні на голому ентузіазмі, після відлову тцк, героїчно відбивати лопатами ракети і дрони.
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
и что? можно подумать мыслить по другому будут
ПотеряласЯ Я...• 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Так вы это государство и формировали, принимая участие в выборах, это делали лично вы, ваши родственники и т.д.
За государством есть страна Украина, которая может прекратить свое существование.
Для многих это ценность, вы этого не понимаете?
К чему вы пишете, что люди воюют за царя, если воюющие имеют множество вопросов к политическому руководству страны и многие считают, что оборону страны саботируют.
Читаю дописи тіеї форумчагки - як тут пишуть матрьошка. Там каша.
Инстагра_мерша• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Та ну. Всі так всі, всі категорії чоловіків. А то деякі виїхали, бо закон дозволяє, а батько двох чомусь зобов´язаний. Але ж так не буде.

Скажений гудзик• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Да канєшно. Коли стоїть з десяток озброєних чоловіків нам тільки залишалось на відео знімати
Самі тцк зобов´язані включати відеофіксацію.
Пані з калабані• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Что и следовало доказать. Воевать за такой мусор смысла нет. Мужчины которые не идут воевать правы на100%%%
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
Так за вас ваш и не идёт, делайте выводы)
Цідило правди• 28 октября 2024
После слов автора-сутки не выходил с машины,все стало ясно.Троль.Писи каки на руль
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
а депутаты мало того что не идут, так еще и своих знакомых прячут еще и деньги на дроны и омуницию воруют. и во власти сидят вам указывают как жить. это вас не смущает не?
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
І там теж їздили.
Як це відміняє той факт що інших зупиняють?
Цідило правди• 28 октября 2024
С доками,если все ок,человека не будут сутки держать в своем авто
Цідило правди• 28 октября 2024
А может мужик сутки не писать и не какать?
Раздражевская• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Это в идеальном мире, где воюет, например 20% мужского населения, всех, и депутатов ВР, и работяг.
А не 80% работяг, 1% политиков, 3% силовиков и 2% тех, у кого есть деньги, а значит справки, отсрочки и т.д.
Да Щас же• 28 октября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
73% в 2019 хотели , в теперь где? Ну и вообще, говорили, что если что-то пойдет не так, то снесем. Уже и срок президентства прошел, а он все у руля и никто не сносит, значит всё так, чего тогда жаловаться

По теме, автор, не знаю. Ждите пока выйдет на связь с чужого телефона, но это буде уже с учебки
ну.. на рахунок отого їхнього бажання про знесення..

на днях по пабліках пішла інфра, що рашські агенти розгойдують невдоволення і плануються заходи.
тому зрозуміло,чому держуться всякі силовики під крилом, щоб ’знесунів’ зносити.
--
а на фронт - 73% - ділом підтримувати свій тогочасний вибір. (
(І таки да,жалуваться без толку,--- самі добровільно віддали право розпоряжатися своїми життями. )
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
И тцк не ели, не пили, не писали ждали мужа автора🤣🤣🤣 и главное такое хавают здесь