Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
Треба ось так• 28 октября 2024
Ответ дляПупс
Якщо ваш чоловік не хоче служити, його силою на фронт відправили, то він може піти в сзч. Це той самий кримінал, на який йдуть інші чоловіки в ’розшуку’, за якими тцк полює. Ніхто з тих, хто проти цього свавілля з виловом нп засудить. Засуджують інші.
До чого тут фраза - хоче чи не хоче, в країні війна.

zajka12• 28 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
С условием что ничего от украинского паспорта не получите, онли по рабочим визам в другие страны
Ви так і не зрозуміли, шо люди повиїжджали і шукають варіанти як позбавитись громадянства, через переслідування в посольствах. Але такої можливості нема. Якби зробили як ви кажете, то цих і срачів тут не було.
MillenniumStory• 28 октября 2024
Я люблю свой город Донецк! Донбасс держись!
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
Військовий стан....
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Цей форум не відображає в цілому настрій українців, тим більше жінок, тут пише максимум 500 людей, подібних вам, хтось, як ви, за путіна і трампа, хтось патріотить на дивані, хтось просто бажає здохнути всім кацапам. І не всі жінки, що пишуть на цьому форумі - жінки
ну у меня в окружении примерно 70% так же думающих. причем с каждым днем процентов все больше и больше. если вначале войны все такие патриоты были, то сейчас...тотальное разочарование
СкумбріяП8• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Это вы с утреца хорошо так прибухнули или ещё с вечера не можете остановиться?Такие прям лозунги строчите аж смешно
Булку Дай• 28 октября 2024
Ответ дляzajka12
Повыезжали и пользуются украинскими паспортами

ТрамвайGirl• 28 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
А почему ваш муж до этих пор прятался?
Почему одни воюют третий год, а другие недотроги?
Вы тоже можете слезть с дивана и пойти воевать,а не умничать распоряжаясь чужими жизнями,до останнього!
MillenniumStory• 28 октября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Любить свой город и людей в нём живущих, уже что-то плохое? Однако
ПотеряласЯ Я...• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
А за что они воюют? У ниж есть земля в личном владении? Или они получают процент на счета от недр? Процент от продажи идёт на счёт? Или бесплатно водой пользуются как все жители Ирландии? За что они воюют?
Мої брат і чоловік - за те, щоб їх родини, батьки, діти, жили спокійно в своєму домі, в своїй країні. А не тікали хто зна куди не маючи нічого.
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Не просто топит, он в параше находится.
Платит налоги, воюет с коррупцией, чтобы параша стала похожа на цивилизованное государство, наверное.
Улучшает жизнь прастых рассиян, как может, кароче.
И имеет наглость, а скорее задание, писать на украинском форуме о морали, человечности и прочих хороших вещах.
что у них что у нас власть - выходцы совка. депутаты - бывшие зеки и парни 90х.коррупция, несправедливость. пережиток совка дает о себе знать
СкумбріяП8• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Я в целом про ваши опусы
zajka12• 28 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
Нема можливості відмовитись. Вникніть в це питання, це просто нереально.
MillenniumStory• 28 октября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Правильно делают, что тикают. В Европе они будут жить и психику целой сохранят.
MillenniumStory• 28 октября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я в целом про ваши опусы
Мои опусы адекватны
ПотеряласЯ Я...• 28 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Добу чекали поки сам вийде з машини?
З роботи затримали водія. Він сидів в авто з 11 ранку до 18 вечора, поки тцк не переключились на маршрутку, повну чоловіків.
ТрамвайGirl• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Дада, вот Вы например, почему до сих пор в теплой кроватке, а не в окопах?
А это видно очередная Оленка,сидящая где то в Германии,на пособии и так проявляет свой патриотизм,так проще ж Родину любить и воевать
СкумбріяП8• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Мои опусы адекватны
Не заметно. Но идиот никогда не признает, что он-идиот
MillenniumStory• 28 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
Потому что отказаться от украинского гражданства невозможно, изучите законы страны своей, для начала

MillenniumStory• 28 октября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Самокритично
Раз одела не бу• 28 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну так нехай влада позбавить їх паспорта..анулює його
Скажений гудзик• 28 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо чесно, то дуже слабо віриться, що до людини приколупалися, якщо в неї всі доки ок і свіжа влк.
Якщо раптом це правда, то у чоловіка буде місяців 1,5 на навчання.
Що можу порадити в такій ситуації? Шукайте за цей час нормальну бригаду, знайомих генералів, щоб отримати більш-менш адекватну посаду в армії. В нас дуууже багато штабних військових і посад.
Я підозрювала, що всі ті, хто кричить ’тцк треба бити чоловіків по хребту’, сидять саме на таких ’теплих’ посадах. Як і ті, жінки яких тут кричать ’чому твій вдома, а мій воює з першого дня?’.
Вціліти, воюючи з першого дня, можна було саме на таких, ’більш-менш адекватних’, посадах.
Святатабожа• 28 октября 2024
Ответ длямладокошкина
При чому тут буряти?
Та людина топить за кацапів. Пише «не треба мовчати»
От я і відповідаю, хай не мовчить, бере руснявий прапор і виходить на майдан під гаслом «здаємось»
Чи з якими гаслами треба не мовчати?
В нас два варіанти: або воювати, або здаватись
Я за друге. Мені життя сина і чоловіка дорожчі за країну
Инстагра_мерша• 28 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
А почему ваш муж до этих пор прятался?
Чому ви в теплому ліжечку, а не шуруєте в окоп? Жити хочеться? Ні, не чули
MillenniumStory• 28 октября 2024
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 28 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
Де всіх завжди зупиняють? За 2.5 роки зупинили чоловіка лише раз на самом початку. В інші області їздимо.
Можу вам на вскидку декілька місць написати.
Хмельницький окружна з Вінниці або на Тернопіль.
Великий пост гаї Махнівка між Житомиром і Вінницею,на днях зупиняли всі машини ,якщо шо там взагалі перехрестя.
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Срыв мобилизации в Украине на руку только противнику. Здесь полно без анонима на это работают.
СкумбріяП8• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
Прекращайте уже употреблять)))))
Святатабожа• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Я раздор несу, не автор. Муж которой в отличии от других, эту нашу общую страну защищать не хочет))🤣👍
А вы почему не защищаете?
ТрамвайGirl• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Так, визивали оперативну групу, вони сказали, які були з ним ТЦк, якого району. Знайомий ходив туди, але вони стверджують, що такий до них не поступав
Они и не скажут,даже если муж ваш сейчас там,не для того их так жёстко отлавливают,спецом прячут,а завтра уже может быть где то на нуле и уже ничего не сделаешь,вам нужен толковый адвокат и чем быстрее,тем лучше