Моя історія почалася три роки назад.
Почала боліти, спочатку спина, потім шия. З´явився щум у вухах. Температура трималася 37. Декілька місяців.Жоден лікар. Не зміг нічого знайти. Окрім, так званого остеохондрозу.
Через деякий час. Мене ПЕВНО, знов кусає кліщ( Якого я ВЖЕ, помітила і витягла сама) Еритеми не було. (Напевно, як і в першому випадку) Я йду до інфекціоніста. Порада лікаря: доксициклін 200 мг. Все.
Через 4.5 місяця починається ад. Вилізло симптомів 20. Основні: пекучі болі в грудях ( по всій грудній клітці)
Болить шия, не тримається просто.
Шаткість при ходьбі.
Артеріальний тиск підскакує до 140/100. При моєму 90/60.
Давлячі болі у м´язах. Відчуття температури (але без)
Посмикування мязів. Жах.
В інформаційному відділенні, де здавала аналіз. Сказали, зі мною все в порядку, в тебе невроз.
Перездала аналіз. Вийшло це. Які думки? Це ко- інфекції. Чи борелій?
Болить шия, не тримається просто.
Шаткість при ходьбі.
Посмикування мязів. Жах.
Катруся 777• 29 октября 2024
Я би Вам радила проконсультуватися ще з якимось ХОРОШИМ інфекціоністом. На всяк випадок. Дійсно, в першу чергу потрібно виключити бореліоз. Повірте, зараз стільки безграмотних лікарів, що краще кілька разів перевірити діагноз, ніж запустити, і потім в подальшому мати ще більш серйозні проблеми. В телеграм каналі я підписана на лікаря Дубровського, молодий інфекціоніст, мені імпонує, як він мислить, багато статей писав про бореліоз, має приватну клініку в Києві, можна уточнити , чи є консультації онлайн. Але сама в нього не була, не можу конкретного відгука дати. Або шукати іншого лікаря, але точно не зупинятися на тому, що Вам кажуть місцеві, краще перевірити діагноз.
Ответ дляКатруся 777
Дякую ♥️
Пирожкиня• 29 октября 2024
Если что, у меня были боли в области носа и лба , ужасная слабость , проблемы с давлением , поставили диагноз - астено невротический синдром , по сути невроз . Я прошла лечение , постаралась придерживаться советов , что дал врач и реально мне помогло . Если что, то я и вправду тревожный достаточно человек
Ответ дляПирожкиня
Вам ставят невроз , лечение выписали ? Вы прошли курс ?
Мне ставят тревожно- депрессивное расстройство. Плюс остеохондроз. И там еще один синдром, который другую симптоматику даёт. Плюс гэрб. Комбоооо.
У меня тоже были боли в области лба. Посередине. Даже не боли. А неприятное ощущение, будто сейчас лбом ударишься. Но, факт в том, что у меня белок к одной из видов боррелий есть. И факт укуса есть. Эритемы не было. Видимо иммунитет слабый.
Ответ дляПирожкиня
На всякий случай, я бы проверила ваш невроз. На наличие данной бактерии. Поскольку лайм, может имитировать более 300- видов Болезней: артрит, фибромиалгию, волчанка и т д
И бьёт по слабым местам организма.
Скорее всего, все болезни не от нервов. А от, бактерий и вирусов. Сугубо моё предположение
И бьёт по слабым местам организма.
Аноним_Русалка• 29 октября 2024
вы не подписаны в ФБ на группу Лайм Україна АКТИВНА | Lyme Disease Ukraine ACTIVE? там можно задать вопрос, и найти врачей, я лечилась у ИЛАДС на стадии эритемы, там всё было достаточно просто - месяц ударной терапии и всё. потом через полгода снова эритема, уже пошла к обычному инфекционисту в Польше, который по отзывам и лайм успешно лечит. тоже месяц пролечилась (схема попроще намного), год прошёл с тех пор - пока всё ок. было из симптомов подёргивание мышц, даже после лечения.
Ответ дляАноним_Русалка
Нет пока возможности, лечиться у ИЛИАДС... Эритемы вообще не было.