Сон і дрімота• 29 октября 2024
Сколько нужно денег на море?
Подскажите, кто ездил недавно и в курсе цен. Интересует примерная сумма, которой хватит отдохнуть с ребенком на море недели 2. Страна любая, кроме Турции, Египта. Буду смотреть, куда есть билеты подешевле. Только поезд плюс самолёт. Планирую снимать квартиру, готовить буду сама. Хватит ли 2 тыс. долларов на все?
Love_Love_Love_• 29 октября 2024
Ответ дляВероятненько
чесно - трохи здивована темою. Чомусь вважала що наразі на відпочинок (тим більше на моря) ніхто не їздить..
то певно у нас таке оточення((
А чому хтось не має їздити на відпочинок? І при чому тут ваше оточення?
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляЛеди Г
Дуже багато українців зустрічала в цьому році на відпочинку
Весь пляж, в супермаркетах, на екскурсіях - дуже багато українців.
Цукрові вишні• 29 октября 2024
Европа точно дороже Турции и Египта, да и сейчас по погоде - только Египет и тропики. Летам цена в хорошую пятерку все включено в Греции с сыном подростком - равнялась стоимости отеля на острове на Мальдивах. Я бы с вашим бюджетом поехала в в Египет, там есть отели без русни
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Ой, в Турции тоже все очень подорожало,продукты,экскурсии....
Я тоже за Египет,сейчас там чудесное море,манго...
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляНе зви чайна
В начале ноября? Автор не раньше ноября туда доберется. Возможно, спорить не буду. Ещё до войны отдыхали в Айа-Напе в первой половине октября. Было довольно тепло, купались, но моментами хотелось бы теплее. Сделали вывод, что идеальный период для Кипра все же конец сентября.
Підтримую, море ще тепле і в жовтні, але вже іноді неприємний вітерець, коли вилазиш.
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляВероятненько
так, зайшла в тему, яку побачила в переліку нових
Все прочли, все поняли? Объяснять дальше не нужно?
Анонимарик• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Я скажу так, ми найдешевше були в Турції подивіться Datça , це півострів недалеко від Родоса. Природа колосальна, все як в Греції. Пляж голубий знак. Все дешево, море теплюще. Місяць оренди з комуналкою , їжа, ресторани, вдома забитий холодильник = 1500 уе на трьох, це взагалі не рахували і не дивилися ціни. Тому, Турція Турції різна. Ще на Airbnb можна також і Грецію зараз бронювати, вийде напевне травень десь 1500-2000 уе
Подскажите,летели как?Пункт назначения и сколько добирались до Datca?
Ноу коммент• 29 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Куда именно автор спросила)
Да куда угодно в Европе. Купальный сезон закончился практически везде, цены просели. В Черногории квартиру уже за 200 евро можно снять на месяц, например
которая в сезон столько в сутки стоила
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
которая в сезон столько в сутки стоила
Надо у автора спросить,которая не отвечает, ей купаться ,сейчас или на сезон 2025 рассматривает)))
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Я на машині, але так аеропорт Dalaman як до Мармарису, далі комфорт автобус 👍
Ви живёте в Турции?
Анонимарик• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Поняла,спс
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ви напевно не шукали, бо реально нема з чого вибрати на такий бюджет як завжди бронюю в інших країнах.
Ви про Грецію? Шукали - і на островах, і на материку, але, як правило, у високий сезон, то можна знайти за 80 євро на добу апартаменти - 200-500 м до пляжу. Але останні два роки вибираю готель, щоб не готувати взагалі. Діти підросли - вже сприймають готельну їжу, хочеться повністю від побуту відпочити.
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Але ж холодно ще дуже буде.
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Я завжди орендую апартаменти або віллу на 3 спальні , обов´язково на узбережжі і з видом на море. В Греції вони мінімум в 2 рази дорожчі від інших країн.
Я не Тролль• 29 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Автор,а чего не Египет,море сейчас чудесное,в бюджет впишетесь.
Хорватия летом, Испания хватит конечно
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Хорватия летом, Испания хватит конечно
Я так поняла автор сейчас хочет...
Кайдашева дочка• 29 октября 2024
Ответ дляВероятненько
Так а чим здивовані то?У кого немає грошей то звісно нікуди не їзде відпочивати.Якщо є то чому б і ні?Чого сидіти і чекати ???
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Це серйозно? А чому тоді весь час, ще й до війни, нашу Одещину засирають?
Бо звикли так все своє гудити. Яничари. Я писала про наші замки, так мені написали нові європейці, що українські замки - відстійні, а от європейські - це клас, що мені просто немає з чим порівнювати. А вони знають, чому наші замки в такому стані?
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Бо податки йдуть не туди, на утримання замків в належному стані потрібно виділяти не мало коштів.
Бутербродница• 29 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
И что, что живёте в Европе?
Это типа больше вопросов не задавать?
Питання було - як добиралися. Тому для тих, хто в Україні, мій шлях не підійде. Ні по ціні, ні по шляху. Я це мала на увазі
Эскиз бесконечности• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
а бронювали заранее
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
То те пишут,которые вырвались только только в Европу и увидели первый раз Катедры. Я в 14 лет училась по обмену в Германии, потом приехала и объездила от Мукачево до Батурина всю Украину. Ничем наши достопримечательности не отличаются. Историю Украины если учить ещё, то вообще очень интересно.
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляБутербродница
То к чему ваш опыт, если автору надо самой готовить и у нее 80 тысяч за все про всё. А у вас полный пансион.
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А кстати, добрый день, Вы летом отель выбирали? Какой выбрали,понравилось?
Бутербродница• 29 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Я написала про те, що якщо зловити дешеві квитки, трошки на них докласти, то може і без готовки можна вкластися в цю суму. А з готовкою точно повинно вистачити, думаю.
Якщо мій пост недоречний - прошу вибачення у автора
долой_лама• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Кіпр - чудово, а Крит точно - ні, Родос - можливо, але, дійсно, як повезе.
Чому Крит - ні?
Кайдашева дочка• 29 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
В Египет или в Турцию?Мы летом там и там были
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Та автору все равно,она не отвечает
З готівкою, чи з готовкою)
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Взагалі то відрізняються кардинально, в різних країнах величезний вибір замків різних епох.