Сон і дрімота• 29 октября 2024

Сколько нужно денег на море?

Подскажите, кто ездил недавно и в курсе цен. Интересует примерная сумма, которой хватит отдохнуть с ребенком на море недели 2. Страна любая, кроме Турции, Египта. Буду смотреть, куда есть билеты подешевле. Только поезд плюс самолёт. Планирую снимать квартиру, готовить буду сама. Хватит ли 2 тыс. долларов на все?
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
👎👎👎👎Історію свою повчіть.
Знаю прекрасно, всі замки України відвідала, на жаль враження не завжди приємні
Бутербродница• 29 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Я на них не обращала внимания.Как и они на меня.У меня муж москаль и его родители .Так что мне не привыкать.Я ж пишу я ехала в отель ,а москали они везде есть.
Так, тоді вам там добре, як риба в воді) але так не всім.
долой_лама• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Навіщо вам Крит з малою дитиною? Ви в Європі? В червні - ні, гроші на вітер. Найкращий відпочинок - серпень.
так..по фото і відео на Кріті дуже гарні пляжі...були восени, ще без малої дитини на Тенеріфе своїм ходом ..дуже сподобалось і по цінам теж...
Куди порекомендуєте на червень з маленькою дити ною?
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Так, я обожнюю Напу, саме в жовтні взагалі шикарно. Море 27, повітря 26, людей поменшало, спеки нема) Летіли з Будапешту Візами. Рахували, звідки нам зручніше, з Кракова чи Будапешту, то зручніше таки Угорщина. Єдине, ще він*єтку треба купити.
Море краси неймовірної, прозоре, як скло.
Але в Лімасол не треба, якщо шо)) Геть не той фасон))
Широ дякую за розгорнуту відповідь
Кофе в лобби• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Ну то такий відпочинок і буде. Мої знайомі так ковбасу і мівіну з собою везли. І кипятильник. Зате фото біля готеля парусник 🤣 знаєте, є такий вислів: підтирайся тим, чим достаєш👍 на цей бюджет і море, тільки Єгипет зараз. Якби був початок жовтня можно було б думати Кіпр/Кріт і то як повезе.
И что тут такого. Ну поехали с кипятильником и с мивиной , это лучше чем дома сидеть
Мы с мужем тоже так вдвоем ездили)) зато облазили весь Рим и Ватикан. Самые лучше моменты жизни. А турция с ее оллом одно и тоже….
Бутербродница• 29 октября 2024
Ответ длядолой_лама
А своїм ходом -це як? Крім літака важко туди чимось добратися))
Кайдашева дочка• 29 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Та ладно вам.В Египте тоже были русские.Семьи с детьми.Не солдаты с оружием .Я их ненавижу конечно за все что они сделали ,но удавить их прям там на месте у меня не было желания.Навеоное я не зверь.И из за них не собираюсь отказывать себе в удовольствии быть в том отеле где я хочу
Самохвалова• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
В Турции тоже очень много красивых мест и экскурсий. Я везде была,и на Ликийских тропах, в Каппадокии, Стамбуле, Измире итд. Невероятная природа
На циголках• 29 октября 2024
Ответ длядолой_лама
Не знаю за червень, хіба Єгипет, я його - червень, ніколи не розглядаю для пляжного відпочинку, хіба кінець-початок липня. Просто на Крит, Родос, будь-який острів немає сенсу їхати, особоиво, якщо з України, якщо просто в готелі сидіти, якщо без авто, без чоловіка. В принципі Греція, Італія - без авто не варто їхати.
Cupachups• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ну для мене Дубаї не рівня Ватикану, айм сорі. Я б в Дубаї і безкоштовно б не хотіла, якщо чесно. А то ще й з проблемами.
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Олл - це можна з розуму зійти на такому відпочинку ))))
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Це різне, не можна порівнювати, Емірати - вражають, і не лише Дубаї.
долой_лама• 29 октября 2024
Ответ дляБутербродница
своїм - це без путівки..все самі бронювали
Кофе в лобби• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
У нас трое детей, то олл спасение))
Но в этом году уже и им надоело…
Ехать в Европу и что то смотреть, детей хватит на один день, ну максимум два
Потому поедут на след год в лагерь на ЗУ
Жена брата Админа• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Ніколи не розуміла, чим таким олл відрізняється, щоб з розуму сходити. Можна так само виїжджати на екскурсії, дикі пляжі чи шопінг. Єдина відмінність - не треба ще про їжу турбуватися.
Cupachups• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Ну бачите, які ми всі різні👍 тут скільки людей, стільки і думок. Мене не вражають, не підкорюють, і я б їх не розглядала. А є люблять. Як я люблю скнлрклінг і рибок в Єгипті, хоча окрім моря і рибок не дуже там все🤣 а взагалі для мене відпочинок на морі то тільки олл, щоб я не думала готувати , прибирати. Десь цікаво полазити , от як вище Рим/Ватикан/Копенгаген і тд то я згодна і квартиру на тиждень, і там харчуватися. Якщо море, я хочу чилити з коктейлем на пляжі. Тут ми всі різні.
долой_лама• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
авто в оренду
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Краще їсти в різних цікавих ресторанчиках, це ж набридає одне і те ж
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
У нас трое детей, то олл спасение))
Но в этом году уже и им надоело…
Невелика різниця 2-3 дітей, наші з 3 місяців своїх подорожують, олл був пару разів, і то ми лише снідали, а поверталися, вже - вечеря закінчувалася, тому зрозуміли, що олл - не для нас. Коли я оцінила олл - під час двох своїх вагітностей,.
Я тертий жук• 29 октября 2024
Ответ длядолой_лама
це ви маєте на увазі зараз, правильно? просто розглядаю цей напрям на червень..з дуже маленькою дитиною і щось вагаюсь..
Ми були на початку серпня на Криті, іноді було вітряно і високі хвилі, але ми шкодуємо, що поїхали. Сам острів і пляжі просто прекрасні. Якщо з дитиною, можете пошукати пляжі з маленькими бухтами, щоб і море було зручне для купання і вітру не було
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Платити за олл, а ним не користуватися - в чому сенс?
Кофе в лобби• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Почему одно и тоже?
Завтраки да. Если хороший отель, то каждый день что то новое
Нам очень нравится сеть барут. У них питание отличное и разнообразное
На циголках• 29 октября 2024
Ответ длядолой_лама
авто в оренду
Так, в оренду.
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Так і без олла це все можна, тільки різноманітне.
Кофе в лобби• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Ой не
Мне напряг. Мне проще олл. Я вообще ни о чем не думаю.
А чтобы путешествовать по Европе, то только с мужем двоем…
Брали пару раз детей, то ножки болят, то пить, то писять, то скучно … нервотрепка одна
Жена брата Админа• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ну, може, якщо зимувати в тому готелі, як німці, то й набридає. За тиждень ледве встигаєш 1/10 спробувати. От останній готель - щодня нова кухня, середземноморська, азійська, мексиканська, італійська і тд. Я і третини спробувати не встигла. Кінець кінцем, є а-ля карти.
Библиотекарь• 29 октября 2024
Черногорие
Снимала апартаменты - готовила сама
1200 евро вышло ( я и моя дочка 4 года)
Но это без всяких экстрим отдыха
На экскурсии ездили
по Черногорию на автобусе перебирались
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ми якось відпочивали, то вже знали, що будуть подавати на вечерю, я так за борщем почала скучати))), а коли їжа різеноманітна, в різних закладах зі своєю атмосферою, зі своїми прикольчиками, в різних місцях, то враження неймовірні!!!
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Чому шкодуєте?
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Почему одно и тоже?
Але в них є цикл тижневий, а далі по кругу )))