Сон і дрімота• 29 октября 2024

Сколько нужно денег на море?

Подскажите, кто ездил недавно и в курсе цен. Интересует примерная сумма, которой хватит отдохнуть с ребенком на море недели 2. Страна любая, кроме Турции, Египта. Буду смотреть, куда есть билеты подешевле. Только поезд плюс самолёт. Планирую снимать квартиру, готовить буду сама. Хватит ли 2 тыс. долларов на все?
Юлия Крамарева• 29 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Черногорие
Снимала апартаменты - готовила сама
1200 евро вышло ( я и моя дочка 4 года)
Но это без всяких экстрим отдыха
На экскурсии ездили
по Черногорию на автобусе перебирались
1200 євро за тиждень чи більше часу вдалось відпочити за цю суму?
Кофе в лобби• 29 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Черногорие
Снимала апартаменты - готовила сама
1200 евро вышло ( я и моя дочка 4 года)
Но это без всяких экстрим отдыха
На экскурсии ездили
по Черногорию на автобусе перебирались
1200 это на какой период?
За сколько бронировали?
Библиотекарь• 29 октября 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
10 дней отдыха
бронировала через букинг - за месяцев 5
ехала в июне -начало июня
Пожарник• 29 октября 2024
Были на Родосе 21 день жилье 75 евро в сутки все включено. На барахло всякое потратили около 350 евро. Дорога из Киева обошлась в 500 евро .
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Почему одно и тоже?
Завтраки да. Если хороший отель, то каждый день что то новое
Нам очень нравится сеть барут. У них питание отличное и разнообразное
Атмосфера в кузня в кожному ресторані різна
Библиотекарь• 29 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
1200 это на какой период?
За сколько бронировали?
ой а уже точно не помню цену бронирования
так как в конце посчитала цена бронирования и автобуса
Юлия Крамарева• 29 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
10 дней отдыха
бронировала через букинг - за месяцев 5
ехала в июне -начало июня
В якому місті відпочивали?Їжу готували самостійно?
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну, може, якщо зимувати в тому готелі, як німці, то й набридає. За тиждень ледве встигаєш 1/10 спробувати. От останній готель - щодня нова кухня, середземноморська, азійська, мексиканська, італійська і тд. Я і третини спробувати не встигла. Кінець кінцем, є а-ля карти.
Ну, на тиждень ніколи не їздили, мало часу, тільки розслабишся, освоїшся, а вже додому. Ну, якщо ви про Єгипет, то там всього багато, різноманітно, різні кухні, але все несмачно. Єдине, що смачно було - це качка по пекінськи, якісь креветки.
Библиотекарь• 29 октября 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Бечичи
Да сама - так как кушать в кафе ой как дорого
плюс маленький ребенок - то буду есть это не буду
пошла все купила и готовила

я пошла в кафе один прием - отвалила 60 евро
потом зашла в магаз и на 60 евро скупилась на три дня
Жена брата Админа• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Платити за олл, а ним не користуватися - в чому сенс?
Хто сказав, що не користуватися?
Але ж то не олл людей привʼязує, а жадібність. Можна й пропустити кілька обідів, то не велика втрата.
Крім того, олл - то не лише їжа. Ті ж рушники/шезлонги, аквагірки, прибирання…
Мені подобається, коли приходиш з пляжу - мокрі рушники кинув собі і не паришся, в номері прибрано, вечерю вже зготували - обмрай, а не шпехати ще в супермаркет, готувати, мити посуд, виносити сміття…
Олл - це комплекс зручностей, яких нема в апартах, що не кажіть.
Я тертий жук• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Чому шкодуєте?
Ой,перепрошую, невірно написала) Не шкодуємо
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Хто сказав, що не користуватися?
Дивіться, були в оллі 14 днів, користувалися ним лише 2 дні - день прильоту, і день відльоту, пляж такий собі був, якби не їздила в інші міста, пляжі, то сказала б, що Крит - відстій. Ні разу не готувала, але з голоду не померли за два тижні, в 9 ранку йшли з готелю, об 11 вечора поверталися в номер. Але ж, звісно, кожному своє.
Юлия Крамарева• 29 октября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Бечичи
пошла все купила и готовила

Якщо можна,то скиньте посилання на апарти,які знімали.Їхали ви автобусом з України?Як дорогу перенесли?
Телячі ніжноСті• 29 октября 2024
2 тыс в самый раз - квартира, еда, поездка. Может, еще на пару забав для ребенка останется
Жена брата Админа• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Та зрозуміло, кожен шукає, що йому ліпше.
Ми любимо приїхати на 3 тижні, змінити кілька локацій, почергово апарти/готелі, рухатись-відпочивати, то так не нудно і не набридає. А ще якось їздили з племінником, то там взагалі без олу труба. Бо це він не їсть, те погано пахне, це засмажили, тут помідори і тд. Жодних шансів по кафешках харчуватись. Тільки шведський стіл, і щоб можна було тричі перемінити))
Дева Мария• 29 октября 2024
Везде уже холодно . Египет, Эмираты и острова
Ноу коммент• 29 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ніколи не розуміла, чим таким олл відрізняється, щоб з розуму сходити. Можна так само виїжджати на екскурсії, дикі пляжі чи шопінг. Єдина відмінність - не треба ще про їжу турбуватися.
Просто переплачиваешь и все :) т.к. если не сидишь в отеле, а ездишь - не разово, а ежедневно, то по факту пропускаешь и обеды и ужины.
В этом году покупала полупансион, дороже на 450 евро на 2+1 чем только завтраки в том же отеле. Олл был +700 евро...
По итогу поужинали мы в отеле ровно 1 раз! я не вижу смысла для себя переплачивать хотя кому-то ок.
В нашем отеле можно было просто идти на ужин и потом доплатить по факту при выселении, если каким-то чудным образом ты вечером оказался в отеле и не хочешь беспокоиться о еде.
На циголках• 29 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
Те ж саме. Готель - просто переночувати.
На циголках• 29 октября 2024
Автор, в цьому році два тижні з дітьми за 63 тисячі відпочили. Можна було б більше і не витрачати, ну ще 200 - 250 євро, але чоловік сказав відпочивайте - не економте. То ще десь тисячу з чимось витратила - розваги, кафе, шопінг, екскурсії, авто.
Жена брата Админа• 29 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
А почему вы сравниваете отель на хб и отель на олле? Речь про аппрты шла. Никаких возражений против отеля на НВ я не имею.
И да, мы ездим, но как то нет необходимости до 23 где-то пропадать, отлично успеваем к ужину, он обычно до 21:30-22, нет проблем совершенно.
Чарівна патика• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Ну то такий відпочинок і буде. Мої знайомі так ковбасу і мівіну з собою везли. І кипятильник. Зате фото біля готеля парусник 🤣 знаєте, є такий вислів: підтирайся тим, чим достаєш👍 на цей бюджет і море, тільки Єгипет зараз. Якби був початок жовтня можно було б думати Кіпр/Кріт і то як повезе.
И я так езжу. А что делать, если бюджет ограниченный? Я лучше буду по Парижу ходить со своей колбасой, чем сидеть дома
Ангел-предохранитель• 29 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Римини
Какое Римини. Зима а носу.
ДлинноНожка• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
В Європі Іспанія має найкраще співвідношення ціна/якість і пляжі прекрасні
там окупаси
Сільський ансамбль• 29 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
там окупаси
Що окупаси?
Эскиз бесконечности• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Ні, дня за 3-4 зайшли на сайт , вибрали і забронювали. Окремий будинок , 3 кімнати.
супер, дякую...
tanysha777• 29 октября 2024
Іспанія
Від Барселони до Таррагони
Наприклад, Салоу, поруч найбільш парк атракціонів Порт Авентура і аквапарк
Витворунка• 29 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
там окупаси
Капитошечка• 29 октября 2024
Ответ дляCupachups
Зараз на острови треба летіти, Філіппіни , Домінікана, Балі, може Тай. А так куди ви притеся? Море холодне, купатися ні. Погуляти -так їдьте де вам цікаво, може і вкладетеся . Але море, ну яке море?? Ви як сьогоднішня , на море треба було хоча б початок жовтня і то уже не кожна країна щоб купатися🙈
Извините, а вы так всегда общаетесь? С семьей, с детьми?…. И что означает «как сегодняшняя»?
ДлинноНожка• 29 октября 2024
Ответ дляКапитошечка
гоп стайл
Ряженка• 29 октября 2024
Вы сначала определись где сейчас море теплое. Скажу за Хургаду, море прохладное уже.
А потом думайте как с вашими деньгами там отдохнуть.