Госпожа_тамагочи• 29 октября 2024

Купила а секонді светр з мохеру

Я люблю таке носити, тепле та пухнасте. Колір не подобається, планувала перефарбувати в чорний колір. Але тепер задумалась, а чи вийде в мене однорідно пофарбувати, без розводів? Можливо хтось пробував фарбувати мохер?
Накладні мюслі• 29 октября 2024
А зачем вы покупали то что вам изначально не нравится?

Забрызжу ядом• 29 октября 2024
Гарний, я б не фарбувала
Без Баяна• 29 октября 2024
Выкрасить и выбросить
Звожу з розуму• 29 октября 2024
страшный пипеЦ
ЯкаКраля• 29 октября 2024
Не очень, покраска не поможет
Кава з адреналіном• 29 октября 2024
Цвет изначально красивый
Для краски нужна обычно высокая температура. А мохер нельзя
Белочкой зови• 29 октября 2024
Нет, не получится. Краска ляжет не равномерно, разводами. Но играйтесь, если нравится этим заниматься
Пуки-куки• 29 октября 2024
Вы на краску больше потратите ,чем стоит этот свитер
И не факт ,что результат будет нормальным
автор Госпожа_тамагочи • 29 октября 2024
В мене був план зробити з нього те, що подобається.

Угадайс• 29 октября 2024
Теоретично шерсть фарбують. Але вона вже пофарбована, тому як її якісно пофарбувати, щоб перекрило попередній колір-велике питання.
Верочка 100%• 29 октября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
страшный пипеЦ
я думала я одна так думаю
Пуки-куки• 29 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Цвета свитера хорошие -осенние
Если это ваш фасон ,то носите так
Педиатор_я• 29 октября 2024
Ви серйозно? Куди воно? Не чула, щоб вдома фарбували мохер.
Ответ дляНакладні мюслі
В мене був план перефарбувати, щоб подобався
Накладні мюслі• 29 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну так делайте. Если не получится просто выкините.
Всім дякую, напевно, буду носити під пуховиком такий, як є.
Луноходик_Ик• 29 октября 2024
мохеровий светр в процесі фарбування зваляється, буде повстяник, мохер фарбують на стадії волокнини, а з нейлону, якщо ви тільки спробуєте все ж таки пофарбувати виріб, барвник вимиватиметься стільки, скільки ви його носитимете
Тектологиня 80lv• 29 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Это очень привередливая нитка. Вы его просто испортите. А так хоть как-то можно обыграть образ и успеть поносить. Не усложняйте. Купили и на здоровье. Если нужен был черный свитер, то покупайте сразу черный, или свяжите черный. Но имхо красить, морочить себе голову это глупость.
Полтавська галушка• 29 октября 2024
За сколько урвала?

Я тут с краю постою• 29 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В більшості випадків так не працює)
КокошинЭль• 29 октября 2024
Ну що там того светра автор, я он шкіряні кросівки в пралці пофарбувала 🫣😂😂😂, купила фарбник дуб , гарний такий на картинці , ( а босоніжки руді були ) ну витягла я іх фіолетові в розводах 🙈🙈🙈 Але мене не зупинило , Потім пофарбувала бежеві кросівки в рудий, вийшло класно тільки ззаду розмокла пʼятка то тепер не тверда і помʼята 🫣, геніально правда?
Ответ дляПолтавська галушка
За сколько урвала?
30 грн
Альдебаран• 29 октября 2024
попробуйте перепродать, цвета красивые
я бы не красила, просто испортите
Ответ дляКокошинЭль
Мій светр хоча б не жалко , а шкіряні кросівки я б навіть не думала перефарбовувати.
Альдебаран• 29 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
а я так купила кроссовки за 800 грн, а их ремонт обошелся в 1700
Ответ дляАльдебаран
попробуйте перепродать, цвета красивые
я бы не красила, просто испортите
Тут мені вже дали зрозуміти, що моя ідея не спрацює. Продам навряд чи, в такому кольорі він на любителя .
Раз одела не бу• 29 октября 2024
Вперше таке чую, дурдом...

Ну в мене і нік, якраз в тему
Раз одела не бу• 29 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну якщо його створив дизайнер і навіть до вас хтось купив, тепер ви, то ще знайдуться покупці.
Я деколи бачу люди таке в секонді вибирають, що подумаєш спочатку, що до останнього дня дотягне...
Альдебаран• 29 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
ну почему, натуральная шерсть, если я правильно поняла, интересный фасон и цвета. если сами носить не планируете, ничто не мешает попробовать выставить, грн за 200
Mrs.Sexuality• 29 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Цвет изначально красивый
1000%