Ніка Найз• 31 октября 2024
Тисяча Зеленського: в уряді пояснили, як подати заявку та коли можна отримати ко
Кабмін затвердив програму, за якою всі українці отримають 1 тисячу гривень. Кошти можна буде витратити протягом 2025 року. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду. “Наближається третя зима, яку ми будемо проходити в умовах повномасштабної війни. Держава готує комплексний пакет зимової підтримки родин”, – сказав він. За словами прем’єра, перший крок уже ініційований президентом Володимиром Зеленським. “Це програма зимової єПідтримки. Кожен українець та кожна українка отримають тисячу гривень для оплати українських послуг та деяких українських товарів”, – розповів Шмигаль. Прем’єр-міністр повідомив, що заявку можна буде подати через “Дію” протягом зими. “Виплати надійдуть на картку “Національного кешбеку”, і людина зможе витратити кошти протягом 2025 року”, – сказав він.
Больше читайте тут:
Ответ дляалергирина
Вы в своем уме. Пенсионеры будут к молодым соседям ходить. Молодеж с персами даже не здоровается и не поможет никогда. Вы в каком мире живёте?
В якому світі живете ви? Моїй мамі 76, і без проблем їй молодь допомагає. Завжди ввічливі, навіть перехожі. Звертатися любить саме до молодих, а не до людей у середньому -зрілому віці: завжди все розкажуть, подивляться в гуглі, якщо не знають (наприклад, знайти за адресою), подивляться і телефоні
dreamsunny• 31 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Есть соседи.Создать аквунт в приват 24 ничего не стоит
А дию на кнопочный телефон закачать?
Ответ дляirina2005
так це Ваша. А скільки сіл, де живуть лише старі люди.
Повно!
Достатньо подивитись скільки людей не евакуюється, коли наближається фронт.
Купа стареньких, кому просто немає куди їхати, і нікому допомоги.
От чого б їм просто з пенсією не виплатити ці гроші?
Ответ дляКайдашева дочка
А в чому проблема таку картку завести?
Навіщо? Після підняття військового збору (в моєму випадку на дохід отриманий за рік, оскільки самозайняті декларують річні доходи), тепер мені кешбек і 1000 грн. дають. Мені просто противно від цього цинізму.
Ответ дляNatka A.
Повно!
у мене таке відчуття, що тут або більша половина ботів, або люди в рожевих окулярах живуть.
Ответ дляfdanna
так це ж з Вами влада поділитися хоче грошима, щоб не говорили, що вони лише собі гребуть
dreamsunny• 31 октября 2024
Если бы действительно хотели помочь населению, то просто бы перечислили на лицевые счета домохозяйств деньги и таким образом бы уменьшили суммы к оплате (например за отопление или эл.энергию).
А вся эта канитель с картой кешбек и дией точно не на благо людей рассчитана.
Чтобы получить тысячу песионеру надо купить смартфон, научиться устанавливать приложения, регистрироваться в дие, освоить виртуальную карту.... Ну-ну... Прямо сказка про золотой ключик)
алергирина• 31 октября 2024
Ответ дляЕленка14
В нашому будинку не діти старожил, а новенькі всі, яким батьки покупляли квартири і навіть не з міста. Це дві великі різниці
дякую аж підскакую• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Національного кеш беку?
А сразу на приват кинуть очко жим жим?
Полузрячие пенсы с кнопочными трубками без интернета опять в пролете?
А сразу на приват кинуть очко жим жим?
Так им же нужно ваше разрешение о раскрытии банковской тайны, чтобы вы потом не пошли в еспч судится с презиком
Ответ дляirina2005
На фоні моїх податків, ЄСВ і військового збору - це вища ступінь цинізму і зневаги. Я маю заплатити 18% ПДФО, 5% ВЗ, 22% ЄСВ, разом 45% податків. То мені та 1000...
Ответ дляdreamsunny
Чтоб меньше получило денег. И тем, кто заграницей не выплатят.
Птица-синица• 31 октября 2024
Ответ дляNatabond76
фото
А шо те кто за кордоном не получат?) у меня е-карта есть, планирую получить и на дроны перевести.
Или там нужно еще одну спец карту заводить, очередную? В чем суть? Перепись населения или какие-то другие подводные камни?
Ответ дляПтица-синица
Там окрема картка нац.кешбеку заводиться, з правом на отримання інформації щодо всіх карток (рахунків) в цьому банку. А ось, хто ще, крім банку матиме доступ до наших даних - окреме питання.
Птица-синица• 31 октября 2024
Ответ дляfdanna
Так у меня 1 в моно, одна в привате. Фин мониторинг никто не отменял. Вряд ли они узнают обо мне что-то новое
Птица-синица• 31 октября 2024
Ответ дляfdanna
Банки нового не узнают, но банки и банковской тайной связаны. А кто через карточку кешбэка имеет доступ к информации?
Та понятно, что все это выглядит очень неадекватно и подозрительно
dreamsunny• 31 октября 2024
Ответ дляinco
Тогда надо назвать эту акцию ’1000 для некоторых украинцев’, а не для ’всех’. Потому что в квартале 95 нет пенсионеров с пенсией 2361грн, живущих без смартфона, интернета и дии.
TATATA1973• 31 октября 2024
Ответ дляfdanna
Ви ФОП?
бриллиантик нецелованный• 31 октября 2024
Ответ дляfdanna
Очевидно, в вас високій дохід став. Вище 8 млн грн, вірно?
Ответ дляfdanna
Ок, узнают, что я в АТБ покупаю прокладки. Дальше что? Все счета зарегистрированы в налоговой, ничего нового про меня государство не узнает.
Я, например, имею основное место работы, являюсь ФОП и самозанятостью лицом. На все подаю отчетность и декларации. Все мое имущество в реестрах. Одним кликом в реестрах можно узнать за кем я замужем, сколько у нас детей. Все мои паспорта есть в базах, все мои движения через границу зафиксированы. И банковская тайна то как фиговый листочек, ничем она меня не спасет.
Ответ дляuma
Пора уже штрафовать за нелегальных любовников!