Запасная спина• 31 октября 2024
Вітамін Д 38
Прийшли результати, вітамін Д 38. Чи потрібно пити підтримуючу дозу( до цього я пила 5000)?
Вам телефонограмма• 31 октября 2024
Не можна пити постійно,три місяці пити потім аналіз і перерив,потім знов пити,якщо потрібно
Запасная спина
• 31 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
а со скольки на 38 от 5000?
Я не знаю, давно не здавала. Тоді купила, пила 2 міс, начиталася про те, що надлишок дуже шкідливий і здала аналіз
Плекаю думи• 31 октября 2024
Вітамін Д згущує кров, треба ще тромбоцити в загальному аналізі і коагулограму дивитись.
Ответ дляЗапасная спина
Надлишок, це коли більше 100
В мене було 36.9 в аналізі, пила по 2000 дуже довго десь місяців 6-7, то результату не було, не піднявся. Нутріциолог сказала, що це дуже мало, що треба 70-80, так як вітамін Д, якщо його не приймаєш дуже дуже швидко падає.
Почала пити 4000, пропила 3 місяці і підняла на 51. Була у ендокринолога вона виписала пити 2000 до травня профілактичну дозу, щоб не знизився