Луковая• 01 ноября 2024
А вас теж бісить, що різко всі стали такими "модними"
Перестали нормально розмовляти, а тільки оцими новомодними словечками, типу зам´ютьтеся, інвайт, факап, фідбек, дедлайн... Особливо коли це звучить від тітоньок за 40. Ну можна ж сказати все це нормальними словами.
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Поставте наголос на перший склад 😂, буде по нашому
Тоді інша справа.
Альфасамка• 01 ноября 2024
я ні з ким не розмовляю, на касах самообслуговування розраховуюсь, не нервуюсь
Луковая
• 01 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
Чухани, то шось кацапське аж брезгливо.
Той випадок, коли в чужий кейс захотілось додати свої 5 копійок, а в тему - мовного срачу))
Бронетапці• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Наші вже б сказали - душніла)))
Давно вже так подумала про вашу тему.
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Если вы оскуфились - это ваши проблемы
Олдскулились?
Продаю витрішки• 01 ноября 2024
Все ваши слова регулярно употребляю с англоговорящими коллегами
Братья Капли• 01 ноября 2024
А до якого віку можна? Це часто в айтішному сленгу. Вважаєте, після 40 треба виганяти з роботи, хай йдуть буряки сапати?
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Так тема ж крінжатіна і без фідбеків.
Луковая
• 01 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Ну це інший випадок. Але коли в колективі всі українці і не працюють з іноземними компаніями, то нащо це
Продаю витрішки• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Согласна…
Луковая
• 01 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
Так тема ж крінжатіна і без фідбеків.
Крінжатіна ще ок, а от фідбек тут яким боком?)))
Язикувата Хвеська• 01 ноября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
нашу мову часто формує наше оточення, я набралась, як Ви кажете, ’модних словечок’, коли почала працювати в міжнародній компанії і спілкуватися на роботі трьома мовами. в житті мені і оточуючим це не заважає
Так, я теж багатомовна. Але це засмічення мови..
Не вмію заміряти• 01 ноября 2024
честно да, меня бесит) особенно на фоне всеобщей украинизации) ну так популяризируйте украинскую, а не английскую)
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Відсилка до чогось.
Заздрість то погано• 01 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну, як би то не було, Ви не зможете перевиховати інших дорослих людей😉
Луковая
• 01 ноября 2024
Ответ дляБратья Капли
Мені 44
Язикувата Хвеська• 01 ноября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Та я й не маю такої мети)))
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Фідбек - це відгук)
Флешбек- то негат досвід і його нагадування.
Білий Лосик• 01 ноября 2024
Автор, я вас понимаю, тоже вас поддерживаю.
Работала в IT компании, тоже столкнулась с этими дурацкими словечками - всеми, что вы перечислили, кроме факапа.
Мая твая не панимать• 01 ноября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Меня тоже раздражает такое. Но я не все из перечисленных Вами слов слышала. ’Пинганы’ - это ЧТО? И ’замью....’?
Это от слова ’пинговать’, связано с ping, типа проверить, подать сигнал
Луковая
• 01 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
А це до чого?))) В коменті написано про фідбек
Анонім Завгосп• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
А, ще - саммарі. Бляха, та скажіть ви нормально, так нє
Автор, что с Вашим вайбом сегодня??
Білий Лосик• 01 ноября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Муж очень любит слово КЕЙС
ахаха, да, кейс это смешно...
сестра юрист, так и у нее кейс, друг программист - у него тоже.
у всех какие-то кейсы))
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Флешбек мався на увазі.