Зрадорозганячка• Изменено 01 ноября 2024
Запізнитися, але прийти з чистою головою чи прийти вчасно з жирною?
Таке питання почула в тік тоці і результати опитування вразили.
А як би зробили ви? І можна додати свій вік?
Потім розкажу, до чого це я.
Розумію, є люди які запізнюються навіть з жирною, а в принципі. А є які завжди чисті. Але гіпотетично уявіть що вибір такий. Що оберете?
Потім розкажу, до чого це я.
Результат:
вже голосів:
284 (53.18%)
Запізнитися але помити
250 (46.82%)
Вчасно з жирною
Своего не предлагать• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Такого варіанту нема. Треба обрати з двох
Якщо раптом ситуація
Куда прийти? Это имеет значение - свидание, работа (опять же кем именно работает человек), аэропорт и т.д.
дамаАмстердама• 01 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
да во всех ваших вариантах - только вовремя
Зрадорозганячка
• 01 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
Давайте уже рассказывайте в чем суть).
Я за ’прийти вовремя ’.
Вообще иногда опоздание стоит кому-то жизни, иногда из-за опозданий срываются выгодные контакты и т.д.
Уважаю швейцарцев за их just in time. Терпеть не могу не пунктуальных.
Я за ’прийти вовремя ’.
Та суть була в пріоритетах. І як таких людей брати на роботу.
По опитуванню тік току враження було, що така легковажність до чужого очікування лише в молодих. А 35+ вже відповідальніші, але порадниці розвінчали це.
Пузата Хата• 01 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
вы герой
я как сова даже не могу представить как это вообще возможно
Я 3 года назад тоже не могла представить. Шеф хотел перевести нас работать с 9:00 на 8:00, так был скандал) А потом поприлетало 2 месяца возле дома, выехали, кушать хочется и ребёнка нужно на что-то содержать...
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Якщо раптом ситуація
Тут ще питання, що за робота і як там поставляться до запізнення.
Просто красавица• 01 ноября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ну вы сравнили трубу и синего ребёнка. Вы разницу понимаете?
Нет там разницы
И ваше счастье что соседи нервные об этом не узнали
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляdulenok
вышла с грязной, купила сухой шампунь. пшикнула-пришла вовремя...
Це якщо він продається десь по дорозі на роботу.
Залізна тьотя• 01 ноября 2024
Вище правильно написали, якщо запізнитись на літак чи поїзд, то звісно поїду з немитою головою. Якщо щось менш критичне, попереджу про запізнення і помию голову.
А взагалі, якщо кудись неможна запізнюватись, мию голову увечері. Бо раптом вранці не буде гарячої води, чи світло відключать, чи таксі вчасно не приїде...
Пузата Хата• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Так і я без драм завжди з чистою головою, і не спізнююся. Це нормально.
Але в житті всяке буває. Я оберу прийти вчасно. Дуже нервую, якщо спізнююся на 5 хв. Або коли здається що от от спізнюся і не встигну. Враження що я буквально підведу ту людину.
Я тоже всегда с чистой головой, но с драмой)) у меня густые пористые волосы, местами! волнистые и такая форма лица, что мне офигенно идёт каскад. А ничего другого не идёт)) для меня мытьё головы - это 10 минут на само мытьё и минимально! 20 минут на сушку и укладку. Если вымою с вечера и лягу спать раньше, чем через 2 часа, то на утро я весёлый одуванчик, нужно снова перемывать и пересушивать. Недавно вымыла голову и не высушила - был выходной день и трындела с подругой - дочка была в шоке с моего вида, как такое вообще может быть с волосами) на море я вообще всегда прелестна - причёска стандартная ’кипиш’. Я без фена щётки даже на дачу никогда не ездила)
Все буде• 01 ноября 2024
Ответ дляСтатус Ква
Прийду вчасно з чистою головою. Тайм-менеджмент основне в моєму побуті. Мені 39 років.
А представте ситуацію, що встали вчасно, але води в крані не має і запасу води теж. Ну і вода не продається під домом.
В танке• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Якщо раптом ситуація
Це залежить куди прийти треба
Зрадорозганячка
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Правильно це коли ви завжди миєте голову попередньо, бо нема такого що кудись можна запізнитися. Якщо вас хтось чекає, то це в принципі вже ситуація коли запізнюватися НЕ можна
Зрадорозганячка
• 01 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Це залежить куди прийти треба
А куди ви собі дозволяєте спізнитися?
До подруги? Нехай чекає
До лікаря? А потім затримати всіх решту пацієнтів.
До перукаря? А потім всі голини зміщуються?
От куди можна?
До подруги? Нехай чекає
От куди можна?
Швидкоруч• 01 ноября 2024
Швидше спізнюся, ніж прийду з брудною головою. Але ж все залежить від того, куди я йду та чи важливо у тій ситуації мати охайний вигляд.
Якщо це щоденна робота, спізнюся. Якщо свято також. На зустріч з подругою спізнюся, але ж завжди можна перенести зустріч.
Якщо це важлива угода чи ділова зустріч, прийду вчасно.
Зрадорозганячка
• 01 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну от, на ділову зустріч не спізнюся, а подруга - то таке
Апрель Ивановна• 01 ноября 2024
Я прийду вчасно і з чистою головою. 36 років. Не розуміє людей, які кругом запізнюються.
Бабуся Бетман• 01 ноября 2024
У меня волосы вьющиеся и густые, мне только на сушку минимум полчаса надо.
Но я их мою не от жирности - кожа головы сухая, а для увлажнения и распутывания.
Поэтому если срочно-срочно - закручу кудрявый пучок и вперед
Полюю на дрони• 01 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Что за бред голову помыть можно за 10 минут вместе с сушкой , не обязательно маски наносить
Я без масок мою и сушу где-то пол часа
Полюю на дрони• 01 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
вообще не понимаю как люди осознано приходят позже на 2 часа
да сиди ты уже дома
при чем всегда те, кто живет ближе всего
да сиди ты уже дома
Ну приходят и что? Вам какое дело?
Автопортрет нурофена• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ви знаєте, що час це «невосполнимый ресурс»? Скільки відміряно, стільки пісочний годинник і сіє. Наповнити чи перевернути можливості нема.
Люди не повинні витрачати свій найцінніший ресурс на вас опаздунів.
Я вже не очікую, іду по своіх справах.
Якщо зустрічатисч з подругою опаздуном, то тільки якщо є ще хтось третій, каву попили вдвох і розійшлися. Опаздун іде лісом
Якщо мій час для неі не цінний, а лише те як вона виглядає.
Я вже не очікую, іду по своіх справах.
Розумію і набагато більше ніж можете уявити)), тому уникаю нервових, нестабільних людей з крайнощами, бо це нездравий підхід до життя і не вважаю за потрібне тратити свій час на них :). У мене немає крайноців, про які ви пишите, більше того, я їх не створюю)), все по домовленності або компромісу з іншими людьми. Можливо, з віком зрозумієте :)
Майструю крила• 01 ноября 2024
Запізнитися, але з чистою головою
44 роки
З жирним волоссям, але вчасно в одному випадку - потяг або літак
44 роки
Майструю крила• 01 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
да сиди ты уже дома
Ні, ну для мене вимити голову та посушити феном це 25 хв, тому це максимум. А взагалі мені здається, що мова про спізнення максимум на 15 хв
Полюю на дрони• 01 ноября 2024
Ответ дляНаивная Хо
вам 14 лет? не в состоянии распределить время и втиснуть в плотный график гигиену?
При чем тут график? Вы не в курсе нынешних отключений электричества?
Автопортрет нурофена• 01 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
Обязательно в жизни устраивать драму? Я встаю в 4 утра помыть голову и в 5.30 быть на работе - работа с людьми, хочу выглядеть нормально целый день. И да, я сова.
От і я сова, і теж встаю раніше, наіть якщо не виспалась, щоб привести себе до ладу і прийти зачуханим, це не поважати не тільки себе, але і оточуючих :)
Полюю на дрони• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Опитування не таке поверхневе як здається. Воно про відповідальність. У випадку форс мажору молодь вся запізниться, а зрілі жінки прийдуть з немитою але вчасно.
І тому я і думаю, чому такий ейджизм на робочих місцях? Адже 35+ це набагато відповідальніші люди. І це опитуваня не про норму ходити з жирним. А про вибір при форс мажорі. Я ненавиджу опаздунів!
А вона буде ще мити голову і нехай весь світ зачекає..
В ваших словах есть доля правды. Мне 41, я всю жизнь опаздываю где можно, но если это реально важное событие, то всегда заранее прихожу. При том я такая и в 18 была, а потому тут скорее дело не в возрасте, а в человеке.
Залізна тьотя• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Зазвичай, домовляючись про зустріч, я попереджаю, що можу запізнитись. Не обов´язково це пов´язано з немитою головою. Мені 51 і в моєму досвіді достатньо було запізнень з непередбачених причин.
Автопортрет нурофена• 01 ноября 2024
Ответ дляБорода
Вчасно і в шапочці
Проржалась)) а якщо попросять зняти?))
Сяду на шию, дорого!• 01 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
я с Вами, меня вохможно мытье только перед событием или выходом. Но еще сложнее, что желательно, чтобы волосы высохли естественным путем. Тогда они лежат красиво ( меня пушащиеся вьющиеся). Если сшить - то тогда вытягивать феном, а это тоже немало времени.
на ночь - это взрыв на макаронной фабрике, кубло полное, вобще не вариант
Пацан к успеху шел• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Так, все вірно, мені 46 років і я побіжу з немитою, якщо потрібно негайно, можу пов´язку на голову зав´язати, якщо дуже вже страшно виглядає)). А от дочка в мене 18 років не вийде з дому, навіть якщо спізнюватись на годину буде, поки не помиє, не висушить, не вкладе. І скільки не пояснювала, що спізнюватись це не добре, не розуміє. Каже нехай краще мені зроблять зауваження чи будуть лаяти, чим піду не гарна((