Зрадорозганячка• Изменено 01 ноября 2024
Запізнитися, але прийти з чистою головою чи прийти вчасно з жирною?
Таке питання почула в тік тоці і результати опитування вразили.
А як би зробили ви? І можна додати свій вік?
Потім розкажу, до чого це я.
Розумію, є люди які запізнюються навіть з жирною, а в принципі. А є які завжди чисті. Але гіпотетично уявіть що вибір такий. Що оберете?
Потім розкажу, до чого це я.
Результат:
вже голосів:
284 (53.18%)
Запізнитися але помити
250 (46.82%)
Вчасно з жирною
Не прохожу мимо• 01 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Что за бред голову помыть можно за 10 минут вместе с сушкой , не обязательно маски наносить
Щас вам тут расскажут
Не прохожу мимо• 01 ноября 2024
Смотря куда. На поезд лучше вовремя и с жирной например, иначе он просто уедет
Статус Ква• 01 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
А представте ситуацію, що встали вчасно, але води в крані не має і запасу води теж. Ну і вода не продається під домом.
Завжди в підвалі є запас літрів 20 і також є сухий шампунь. Запаси води постійно контролюю.
Сяду на шию, дорого!• 01 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Проржалась)) а якщо попросять зняти?))
а вот в ссср такой проблемы не было!!!
Ответ дляЗрадорозганячка
Опитування не таке поверхневе як здається. Воно про відповідальність. У випадку форс мажору молодь вся запізниться, а зрілі жінки прийдуть з немитою але вчасно.
І тому я і думаю, чому такий ейджизм на робочих місцях? Адже 35+ це набагато відповідальніші люди. І це опитуваня не про норму ходити з жирним. А про вибір при форс мажорі. Я ненавиджу опаздунів!
А вона буде ще мити голову і нехай весь світ зачекає..
Нет
Все знаю від і до• 01 ноября 2024
Ответ дляПросто красавица
Для Истиной советчицы волосы воняют даже не мытье 1 день
Здесь писали что надо 2 раза в день мыть
До кінця дня тема буде в топі. Зараз набіжать місцеві хазяюшки-чистюлі, які рушники три рази в день перуть і білизну постільну через день міняють
Все знаю від і до• 01 ноября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Чтоб вы даже не сомневались. До приезда скорой два раза можно успеть помыть. А если скорая не нужна, то 5 минут ничего не поменяют.
Я не сумнівалася. Недарма у поміщених на чистоті є діагноз
Парасюха• 01 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
треба мити регулярно і буде завжди чиста
можу на вихідні собі дозволити таке задоволення, коли знаю, що нікуди із дому виходити не буду
багато хто миє кожен день. І так, якщо проспав, і вчора була помита, сьогодні вже не дуже виглядає. Роблю гульку.
Аноним_1858• 01 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Кому как. Мне голову сушит минимум полчаса и єто без укладки
Наивная Хо• 01 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
При чем тут график? Вы не в курсе нынешних отключений электричества?
еще раз - вам сколько лет, что вы не можете совладать с навыком распределения времени даже при нынешних отключениях электричества? или вам его впервые выключили?
Полюю на дрони• 01 ноября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Мне 41, но разве отключения от возраста зависят? Вот нам вчера на пол дня отключили без предупреждения, как можно это вместить в график свой?
Анонимарик• 01 ноября 2024
Дивлячись, куди запізнитися. На екзамен, на літак, потяг - звісно краще прийти вчасно з брудною. На роботу можна й затриматися, щоб прийти в нормальному вигляді
Дюагональ• 01 ноября 2024
40+, на деловые встречи нужно приходить во время. Единственные оправдания опоздания- автомобильная авария,кома или смерть. Терпеть не могу опоздунов.
Анонимарик• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Та суть була в пріоритетах. І як таких людей брати на роботу.
По опитуванню тік току враження було, що така легковажність до чужого очікування лише в молодих. А 35+ вже відповідальніші, але порадниці розвінчали це.
Ну, в такому віці зазвичай вже самі беруть на роботу й можуть дозволити собі запізнитися.
Аноним ФЕЯ• 01 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
А якщо з цих 10 хвилин, щоб пішла гаряча вам потрібно 3 хвилини спускати воду з системи. А волосся сохне 15 хвилин і не менше?
Аноним ФЕЯ• 01 ноября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Звездолётчица• 01 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
а вот в ссср такой проблемы не было!!!
Це не срср, це 90-ті, моя випускна фотка за 94 з педколеджу виглядає так 1 в 1. І шок-контент - дівчатам на фото 18-19)
Кондуктор троллейбуса• 01 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
Я уволю за опоздание и мне будет все равно че у вас там з головой.
Терпеть не могу людей без дисциплины, у таких нет порядка нигде - ни в работе, ни дома ни в голове.
Очень дисциплинированные люди, как правило, очень тревожные и ими хорошо управлять. И конечно для вас, как для руководителя, они очень удобные.
П.С. Я пунктуальна и люблю пунктуальных людей, но причина часто именно такая (тревожность) и редко - внутренняя дисциплина.
Пані з калабані• 01 ноября 2024
Мити голову 2 рази- 3 хвилини. Поки умиваєтесь та чистите зуби наносите бальзам на 2-3 хвилини, змиваєте. Просто посушити феном, нахиливши голову, ще 5-10 хвилин. Так, без укладки, але чиста голова з кінчиками після бальзаму —10-15 хвилин в залежності від довжини. Та краще не поїсти, але прийти з чистою головою.
Електрохарчування• 01 ноября 2024
Дивлячись, куди.
Якщо на вечірку - це одне.
Якщо на роботу - зовсім інше.
Якщо на вечірку - це одне.
Якщо на роботу - зовсім інше.
Пані з калабані• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Мені 43. З брудною головою ніколи не піду. Я краще не поїм, але помию голову і сходжу в душ.
Пані з калабані• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Кому скільки треба?
У мене подруга на годину спіднювалася, я якщо чесно скаженіла вже і іноді йшла додому не чекаючи її.
Бо «а шо такого» я ж не директор на її роботі, всього то подружка. Вона краще помиє голову, ще переодягнеться 150 разів. Таке
Ну тут Ви праві. Завжди можна на чомусь зекономити в процесі збирання на роботу, але прийти вчасно. Постійно запізнюватись на годину через миття голови, то вже супер наглість. Говоріть про це своїй підлеглій.
Сяду на шию, дорого!• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
не знаю,я 97 г выпуска и близко такого не было )
Пузата Хата• 01 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
я с Вами, меня вохможно мытье только перед событием или выходом. Но еще сложнее, что желательно, чтобы волосы высохли естественным путем. Тогда они лежат красиво ( меня пушащиеся вьющиеся). Если сшить - то тогда вытягивать феном, а это тоже немало времени.
на ночь - это взрыв на макаронной фабрике, кубло полное, вобще не вариант
Я вытягиваю чёлку и вверх немного, а все остальные волосы сушу феном и потом формирую такие лёгкие кудри руками с помощью вот этого средства, ну или сначала можно нанести его, сделать локоны легкие руками и потом сушить. Или маслом для волос, но это мне нравится больше. Попробуйте. В теплое время вообще отличный вариант
Аноним ФЕЯ• 01 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
А якщо ви прокинулись, а через 3 хвилини таксі в аеропорт?
Сяду на шию, дорого!• 01 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
спасибо попробю, я вобще КГМ придерживаюсь частично, больше всего подходит мне. Такие волосы вредные(
Маю декілька думок• 01 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Зависит от длины волос и качества мытья.
Я за 10 минут не смогу помыть и высушить.
Я на хвилинку• 01 ноября 2024
Думаю,подібні питання створюють люди без дітей. Якщо ніч дитина з ацетоном і дриставицею,а зранку всі проспали і спішать по справах,то очевидно ´,шо йдуть з жирною головою. Друге діло,шо в сучасних умовах в жінок голова навіть якщо брудна,то це ж не олійні пейси бомжа. Модна пшикнути сухий шампунь, і залакувати хвоста чи гульку. Все виглядатиме в межах пристойності абсолютно.
Пані з калабані• 01 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну літак чи потяг— це не обговорюється, поїхала би з брудною. У всіх інших випадках— за 15 хвилин встигла би в душ, помила би голову, вдягнулась. Та за 43 роки жодного разу не було, щоб я не прокинулась від будильника. Хоча не зарікаюсь.