ТАЗератти• 01 ноября 2024

В каком возрасте вы научились читать?

Именно уже читали, а не начали учить буквы?
Результат:
вже голосів: 85
12 (14.12%) 4.5-5
11 (12.94%) 6.5-7
9 (10.59%) 5-5.5
8 (9.41%) 4-4.5
8 (9.41%) 5.5-6
8 (9.41%) 6-6.5
8 (9.41%) не помню
7 (8.24%) 3.5-4
6 (7.06%) до 3
4 (4.71%) 3-3.5
2 (2.35%) после 8
1 (1.18%) 7-7.5
1 (1.18%) 7.5-8
Лика-прилипка• 01 ноября 2024
Бабушка научила меня в 2 года. С трёх я ставила себе книжку за тарелкой и сидела по часу над тем супом)
Своих детей не учу так рано - мне в школе на чтении было скучно, пусть учатся, когда сами захотят, или уже в 1 классе.

40каградусная• 01 ноября 2024
В пять лет, мама показала буквы, я научилась читать сама уже. Еще меня дедушка в 4-5 лет научил таблице умножения и платил мне деньги за решение разных примеров))
Ксения З.• 01 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
думаєте,хтось памятає?
Я помню
короткопамятна• 01 ноября 2024
Я в 3, чоловік в 7. Читаємо однаково)) яка різниця?

Хоча ні, різниця є. Я досі з того малого віку пам´ятаю, як мати мене вчила і як дірку в черепі проїдала. А зараз - постійний клієнт психологів через важкі когнітивні викривлення
короткопамятна• 01 ноября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
До сих пор так делаю 🤣
Не худа ні разу• 01 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
До сих пор так делаю 🤣
Я теж. Без читання навіть їсти не сідаю, воно не перетравлюється)) В пологовому ходила до їдальні з журналами, то медсестри ганяли і кричали, що не можна читати під час їжі, а я їм говорила, що я не можу їсти без книжки.
короткопамятна• 01 ноября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Дуже рано
В 4 роки в садочку вже групі казки читала (іншим дітям). Так вихователька собі час звільняла для власних справ.

Але то не добре - зіпсувала зір і в школу вже йшла в окулярах, + спина.
І в школі одразу в 2 клас відправили а мені там погано було, бо я й так йшла меншою за інших, ще й діти на рік старші.
Не винуватьте книжки у проблемах з очима. Я рано навчилась, читала весь час: у тролейбусі по дорозі в школу, на ходу по дорозі з бібліотеки, при поганому світлі, вночі під ковдрою з ліхтариком...
Але міопія проявлятися стала лише під кінець університетських років. Хоча так, теж читання і аську звинувачую, але з древнього телефона на манюсінькому екранчику мікроскопічним шрифтом

Міряно-переміряно• 01 ноября 2024
Где-то в 5