Майданщица• 01 ноября 2024
Школы в Польше. Как вам?
Какие у ваших детей перспективы после? Лицея или техникума. Что вы думаете в принципе про их обучение? А если сравнить с Украиной?
У меня сын 2 кл лицей и дочь 7 Кл подставувка. Боюсь за их будущее. Дома учились очень хорошо. Тут сын по разному, точные предметы хорошо, англ и нем слабо, дочь хорошо пока по всем.
Грушки-яблочки• 01 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Статус може був ? Дивно що не помічено :), бо поляками помічено і не у всіх діти поступили з першого разу
Звісно все можливо , але почитайте і за говношколки медичні і інші перспективи теж
Мы живем тут не первый год, я сама работаю в этой сфере, статуса не было у знакомой, речь о университете, а не о школе медычней
КинДза• 01 ноября 2024
Ответ дляБоневтікла
Я думаю не тільки ви розумієте реальність. Подавати можна в купу вузів, ніхто не обмежує, правила не такі як в Україні.
Ок
І дійсно відкривається купа вузів ;) і наслідки в профільних групах вже обговорені
КинДза• 01 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ким працюєте ?
Звісно про універи , а я про що
Грушки-яблочки• 01 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Ким працюєте ?
Звісно про універи , а я про що
Не могу понять, что вы мне хотите доказать? Тема о школах Польши и о перспективах
КинДза• 01 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Нічого вам доводити не хочу -
Бажаю дитині успіху :)
Ера кокосів в медицині в Польщі підходить до завершення
Бажаю дитині успіху :)
Боневтікла• 01 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Нічого вам доводити не хочу -
Бажаю дитині успіху :)
Ну ви й токс. Навряд чи ваші побажання щирі.
КинДза• 01 ноября 2024
Ответ дляБоневтікла
Шановна , з вами розмова ?
З побажання і почала в пості 17
Хто володіє інформацією той собі робить висновки , а деякі пробігають повз і щось видадуть в ефір
З побажання і почала в пості 17