Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
Lydmila408• 02 ноября 2024
Ответ дляok1904
Ще Саакашвілі казав, що наказувати треба і тих хто бере і тих хто дає
Правильно..
А то все возмущаются,а сами бегут,несут...даже война не помеха..
EnotWhyNot• 02 ноября 2024
Ответ дляLydmila408
Такого ніколи не буде..
Бо в МСЕК хто гроші чУмаданами носить?
Звічайні люди.
Хто їм наносив ті ₴₴₴₴₴₴₴?
Пушкін?
Пішли купили собі інвалідність і чим вони кращі за МСЕК?
Бо в МСЕК хто гроші чУмаданами носить?
Звічайні люди.
Хто їм наносив ті ₴₴₴₴₴₴₴?
Пушкін?
прокурори коли стали звичайними людьми? Якась маячня
dreamsunny• 02 ноября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Я не розумію чому у всі теми про Київ заходять з дописами про те, що в інших містах гірше і вони мовчать.Так не мовчить і може вже час переходити на українську?На російській це все тим більше виглядає так, що Вас все влаштовує.
Тема , щоб створити мовний срач.
Памятаю, що влада обіцяла безкоштовні мовні курси щоб українці мали можливість вивчити мову. Адресу цих курсів підкажіть, будь ласка.
Lydmila408• 02 ноября 2024
Ответ дляfox with matches
Там не тільки прокурори.
.
Я можу Вам 100% сказати,що в Донецькій обл 100% шахтарі покупали регреси.
100%
Хто не заплатив,той без регреса.
100%
Платили ту единаразову суму,що їм виплачували пізніше.
’Бізнес ’
Всі задоволені.
Шахтар кожен місяць регрес отримує,а МСЕК зразу на лапу отримав.
І хто в цьому винен?
.
Ми на таке заслуговуєм.
.
Начинать нужно с СЕБЯ
.
100%
Хто не заплатив,той без регреса.
100%
’Бізнес ’
Всі задоволені.
І хто в цьому винен?
.
Ми на таке заслуговуєм.
.
Начинать нужно с СЕБЯ
_ЯгодаМалина_• 02 ноября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Да что вы говорите. Пока в Киеве все сбивали, тут киевляне очень громко орали что надо кордоны 91 и ни шагу назад. Хотя многие из других городов пишут,что у нас нечем сбивать,нечем!!!!
Статистику по Одессе видели?
В октябре Одесса и область стали самыми обстреливаемыми ракетной компонентой РОВ тыловыми территориями Украины.
В течение октября по Одессе и Одесской области наносились ракетные удары 14 дней из 31. Было задействовано 29 ракетных средств поражения, среди которых 9М723 ОТРК Искандер-М, Х-31П, ракеты Х-59/69. Так же были цели неустановленного типа и потерянные над Чёрным морем.
Показатель сбитий составил 15%.
Статистику по Одессе видели?
Показатель сбитий составил 15%.
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Які курси, Ви що? У нас демократична держава, тому вводять мовні патрулі.
Воевать за то, чтобы тебя и твоих детей штрафовали за родной язык на улице - это победа ✌️
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Какие уламки? В 4:53 так жахнуло, что у нас вещи попадали и коты послетами, а потом только включили тревогу.
Да
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляannac
Думаю уламки, судя по фото. В панельке там бы снесло стену, если б влетел
Если влетело, куда летело, нам не покажут!
Ответ дляLudaSHS
Шахеди стали швидкішими, непомітними, низько йдуть, їх модефікують.
Уламок з вибухівкою може і пожари робить.
У нас спочатку бах був, а потім вже включилася сигнал тревоги. Зненазька зʼявився падло
У нас падал в соседний дом обломок. Одна квартира сгорела полностью и крыша на половине дома
Ответ дляLudaSHS
Какая скорость у него? Ну как он мог появится неожиданно? НЛО сразу на Киев его выпустило?)
Ответ дляYeva-c21c
Київ, звикайте.
Харків, Одеса,Запоріжжя, Херсон так живуть щодня.
Звикнете.
Ответ дляdreamsunny
Тема , щоб створити мовний срач.
Живучи в Україні, можна було б і без курсів мову знати. Хіба що вуха навмисне затуляти. Чи ви для іноземців цікавитесь?
Ответ дляannu-b519
Більш швидкими стало, видно з відео. Порівняйте весняні чи того року. Характеристики русня удосконалює. Низько летять, наші радари пропустили. Реб лупить ще, вони наче в області і тут там. Це складне все це, вони і чорним їх покрасили щоб непомітні були.
Воєнні кажуть спеціально для виснаження тилу, міст, бо такі шахеди на фронті не працюють, вони там неефективні.