Yeva-c21c• 02 ноября 2024

Київ, це уламки?

Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
Lydmila408• 02 ноября 2024
Ответ дляok1904
Ще Саакашвілі казав, що наказувати треба і тих хто бере і тих хто дає
Правильно..
А то все возмущаются,а сами бегут,несут...даже война не помеха..

автор Yeva-c21c • 02 ноября 2024
Я не розумію чому у всі теми про Київ заходять з дописами про те, що в інших містах гірше і вони мовчать.Так не мовчить і може вже час переходити на українську?На російській це все тим більше виглядає так, що Вас все влаштовує.
EnotWhyNot• 02 ноября 2024
Ответ дляLydmila408
Такого ніколи не буде..
Бо в МСЕК хто гроші чУмаданами носить?
Звічайні люди.
Хто їм наносив ті ₴₴₴₴₴₴₴?
Пушкін?
Пішли купили собі інвалідність і чим вони кращі за МСЕК?
прокурори коли стали звичайними людьми? Якась маячня
dreamsunny• 02 ноября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Тема , щоб створити мовний срач.

Памятаю, що влада обіцяла безкоштовні мовні курси щоб українці мали можливість вивчити мову. Адресу цих курсів підкажіть, будь ласка.
Lydmila408• 02 ноября 2024
Ответ дляfox with matches
Там не тільки прокурори.
.
Я можу Вам 100% сказати,що в Донецькій обл 100% шахтарі покупали регреси.
100%
Хто не заплатив,той без регреса.
100%
Платили ту единаразову суму,що їм виплачували пізніше.
’Бізнес ’
Всі задоволені.
Шахтар кожен місяць регрес отримує,а МСЕК зразу на лапу отримав.
І хто в цьому винен?
.
Ми на таке заслуговуєм.
.
Начинать нужно с СЕБЯ
_ЯгодаМалина_• 02 ноября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Да что вы говорите. Пока в Киеве все сбивали, тут киевляне очень громко орали что надо кордоны 91 и ни шагу назад. Хотя многие из других городов пишут,что у нас нечем сбивать,нечем!!!!

Статистику по Одессе видели?
В октябре Одесса и область стали самыми обстреливаемыми ракетной компонентой РОВ тыловыми территориями Украины.
В течение октября по Одессе и Одесской области наносились ракетные удары 14 дней из 31. Было задействовано 29 ракетных средств поражения, среди которых 9М723 ОТРК Искандер-М, Х-31П, ракеты Х-59/69. Так же были цели неустановленного типа и потерянные над Чёрным морем.
Показатель сбитий составил 15%.
Шеллар• 02 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
Тема , щоб створити мовний срач.

Які курси, Ви що? У нас демократична держава, тому вводять мовні патрулі.
Zhuzhuk• 02 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
Тема , щоб створити мовний срач.

https://mova-ombudsman.gov.ua/kursy
Zhuzhuk• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Є багато ресурсів. Було б бажання.

annu-b519• 02 ноября 2024
Какие уламки? В 4:53 так жахнуло, что у нас вещи попадали и коты послетами, а потом только включили тревогу.
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Воевать за то, чтобы тебя и твоих детей штрафовали за родной язык на улице - это победа ✌️
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Да
annac• 02 ноября 2024
Думаю уламки, судя по фото. В панельке там бы снесло стену, если б влетел
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляannac
Если влетело, куда летело, нам не покажут!
LudaSHS• 02 ноября 2024
Шахеди стали швидкішими, непомітними, низько йдуть, їх модефікують.
Уламок з вибухівкою може і пожари робить.

У нас спочатку бах був, а потім вже включилася сигнал тревоги. Зненазька зʼявився падло
annac• 02 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS

У нас падал в соседний дом обломок. Одна квартира сгорела полностью и крыша на половине дома
Мяо• 02 ноября 2024
Мне так плохо, что я ничего не слышала. Даже кот приходил на голову прыгал чтоб разбудить, муж будил, свекровь, только проснулась
LudaSHS• 02 ноября 2024
Ответ дляLoveandstyle
Так был взрыв раньше тревоги нет? Проснулась от грохота, а потом уже тревога...
Да
LudaSHS• 02 ноября 2024
Ответ дляannac
С того що бачила , можливо
Вибухова частина дрону не була знищена в повітрі, він же низько йшов.

annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляВероника-2014
Да
Сейчас читаю в местном чате, что перед взрывом был необычный гул и потом взрыв и только потом тревогу включили, кто не спал слышал.
Судя по перебоям с электричеством, то таки долетел куда хотел.
annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS

Какая скорость у него? Ну как он мог появится неожиданно? НЛО сразу на Киев его выпустило?)
Услада• 02 ноября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Київ, звикайте.
Харків, Одеса,Запоріжжя, Херсон так живуть щодня.
Звикнете.
alla1985m• 02 ноября 2024
Ответ дляLoveandstyle
Люди писали что попадание в жилой дом сегодня в Киеве было до тревоги и летело очень тихо и низко ну и то был не шахед.
Реалістка• 02 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
Тема , щоб створити мовний срач.

Живучи в Україні, можна було б і без курсів мову знати. Хіба що вуха навмисне затуляти. Чи ви для іноземців цікавитесь?
DiankaVur• 02 ноября 2024
Днепровский район сегодня тут какой то пипец((( громко
annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляУслада
Київ, звикайте.
Звикнете.
Больше ни к чему не надо привыкнуть? 🤦
Услада• 02 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Больше ни к чему не надо привыкнуть? 🤦
вчить українську мову, автор вище Вам написав.
LudaSHS• 02 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Більш швидкими стало, видно з відео. Порівняйте весняні чи того року. Характеристики русня удосконалює. Низько летять, наші радари пропустили. Реб лупить ще, вони наче в області і тут там. Це складне все це, вони і чорним їх покрасили щоб непомітні були.
Воєнні кажуть спеціально для виснаження тилу, міст, бо такі шахеди на фронті не працюють, вони там неефективні.
annac• 02 ноября 2024
Ответ дляDiankaVur
Не знаю, у нас в Днепровском последнее время постоянно последние месяца полтора. Только вот на этой неделе пару раз перерыв был. А так грохот каждую ночь
annu-b519• 02 ноября 2024
Ответ дляУслада
Во первых не мне, а во вторых, я очень хорошо знаю украинский язык. Какое это отношение имеет к данной теме?