Идеальная оптимистка• Изменено 02 ноября 2024
Питання по упаковці Укр.пошти
Дівчата,хто часто користується послугами Укрп. скажіть, будь ласка, чи діють ще ті їх правила про упакування тільки або в їх тару, або пакування має бути без будь-яких лого?
Щаслива Я• 03 ноября 2024
Ответ дляLux Aeterna
я вообще не понимаю, о чем думают люди, когда высылают безопасной сделкой олх или шафой в мусорном пакете, перемотанном скотчем. Если покупатель отказывается - упаковка обратно в такой порванный мусорный пакет невозможна. Поедет к ним черти-что назад
Да, вы правы ,отправила термос,покуп отказался,пришло обратно в Кораном пакете и вся коробка термоса обрисована сотрудниками почты
Идеальная оптимистка
• 03 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Так і скажіть, склала гарно, старалася.🤗 Можливо приймуть. Потім напишіть. Удачки вам 💐
Так, відписуюсь, посилочку відправила, правда коробку засунула в вивернутий на ізнанку пакет з Ньюйоркера- він ідеально сів хоч і трохи просвічував своїм принтом, але оператор забрала не сказала й слова))) Тому висновок такий - все індивідуально для кожного відділення і оператора
Идеальная оптимистка
• 03 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Спробуйте.. потім напишете. Мені сказали що нові правила діють з 28 жовтня. А тут пишуть з 11 листопада...
Можливо в кожному регіоні по різному 🤔
І Вам відписуюсь, посилочку відправила, правда коробку засунула в вивернутий на ізнанку пакет з Ньюйоркера- він ідеально сів хоч і трохи просвічував своїм принтом, але оператор забрала не сказала й слова))) Тому висновок такий - все індивідуально для кожного відділення і оператора
Печенюшка• 30 ноября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Як в мене коробка з НП, то вони мене пошлють....їх пакет купувати)))?
Я заклеювала червоне маркування Нп або маркером замальовувала.