Екатерина27• 03 ноября 2024

Вы ждали потужных новостей с утра?)))) а вот они здесь )))

Я как прочитала, думала что привиделось. Но нет….
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
Ответ дляtessik
Заготовляти дрова- то не піти до лісу та повирубати дуби. Я живу поряд з лісом, тому я за штрафи проти незаконної вирубки . Бо бачу місцевих ’ бізнесменів’, які вирубують все під корінь.
І так, я купляю ялинки, дрова, деревину на брус - усе з чіпами
А вы прочитали в скрине что-то про заготовку? Там исключительно - зберігання без документів.
В телефоне у моего мужа написано «Коля дрова». Коля привез, выгрузил и аривидерчи.
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ длячаревна
Это так для примера
.
В Вознесенском районе Николаевской области, вблизи поселка Веселиново, «черные лесорубы» незаконно вырубили в лесу 64 дуба и 8 акаций.Об этом сообщили в Государственной экологической инспекции Юго-Западного округа.По подсчетам государственных инспекторов, ущерб составляет 524 тысячи гривен.Материалы дела уже переданы правоохранительным органам, которые будут расследовать этот случай.
Ранее возле села Новомихайловка Новобугской территориальной громады на Николаевщине обнаружили двух мужчин, незаконно пиливших деревья.
Для прикладу. Ми ще до війни гуляли в олешківському лісі. Сіли перекусити. Підїзджааж машина, лісник. Каже, будь ласка, будьте уважні, не розводьте вогонь.
А тут 64 дуба! Тобто лісники в сплячкі були три місяці?
clernikol• 03 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Так чому відповідальність не за вирубку? Поставте лісників нехай роблять обїзд території щодня. Вирубка лісу це не тихенько заняття
Законом передбачена відповідальність за незаконну порубку дерев
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
І? Ви купуєте дрова,які отриманні незаконним шляхом? Тоді правильно, відповідайте. Або вимагайте документ, що підтверджує купівлю
А вы? В супермаркете поштучно?
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
А як той, хто продає звітує про свою діяльність? Якщо не видає документ, то значить то незаконний продаж і скоріш за все деревина вироблена незаконно! Я так розумію цей закон і на правлений на боротьбу з незаконною порукою і продажем деровини
А не підкажете де можна купити. Дрова законно?
Alya91• 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
Наверное, вы никогда не покупали дрова.
clernikol• 03 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина27
А вы? В супермаркете поштучно?
Що я? Вам ще раз пояснити, що у вас має бути документ про операцію купівлі деровини? В супермаркеті я отримую чеки. Чи в чому питання? В чому проблема купити деровину з документами, чи ви просто хочете купляти дешевше у злочинців, які займаються незаконною порукою?
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
Но все же очень просто и предсказуемо)))
Теперь дрова будут по 4000 за куб, но с чеком
clernikol• 03 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Ви маєте отримати підтверджуючі документи про купівлю.
BigSize_• 03 ноября 2024
Ответ дляТанюша
А які мають бути документи на дрова?
Ми відкрили олх. Купили машину дров. Нам ніяк з документів не надавали.
Кто Вам их продал? Где взяли?
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
Угу.
Значить лісник, за стосик Франклінів закриває очі за вирубку лісу,
І тут же відкриває їх після того як ці дрова продали селянину Миколі?
tessik• 03 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина27
Ну так якщо ви купуєте без документів, то хіба на розумієте, що то незаконно вирубані дерева? Тому що на закону вирубки завжди є доки.
Це як скуповувати крадені речі. Не, ну а що такого. Тут же в телефоні чоловіка написано - Коля - електроінструмент чи Коля - ювелірка. А документи на товар - то таке.
Insin• 03 ноября 2024
Ответ дляТанюша
А які мають бути документи на дрова?
Але ті хто їх продає на олх, можуть бути браконьєрами.
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
Вы это бабушкам в селе расскажите. Еще на ФОП предложите им перевести деньги
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
А! Зрозуміло. Тепер просто треба купити документ про купівлю і можна спати спокійно.
Аnnеt• 03 ноября 2024
дровам нужен паспорт? свидетельство о смерти дерева? или что?
Alya91• 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
А те, кто купил год назад и ничего не сохранял?
А если вашим родителям предложат машину дров за 10000 с документами или за 6000 без документов, что они выберут?
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Кто Вам их продал? Где взяли?
Об´ява, на базарі машини стоять.
Підійшов, за ціну договорились - тобі їх привезои
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Дия. Ну и резерв +, на всякий случай
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ дляInsin
А якщо на базарі?
Танюша• 03 ноября 2024
Ответ дляInsin
Та за такою логікою на олх нічого не можна купувати, бо все може виявитись краденим.
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
На то, что Карпаты вырубили и вывезли заграницу, ВР глазки прикрыла. А селя не теперь будут выгребать
akarra• 03 ноября 2024
Ответ дляТанюша
А які мають бути документи на дрова?
а сколько стоит машина дров? 100 тысяч?
lisulya• 03 ноября 2024
Стоп. А если я на даче повырезала старые деревья и теперь у меня сарай дров без документов, то что?
BigSize_• 03 ноября 2024
Ответ дляlisulya
Ну та сколько из там может быть))) не смешите. Речь идет о крупных партиях, как я поняла
чаревна• 03 ноября 2024
Ответ дляlisulya
У вас дубы и акации?
lisulya• 03 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Ну так у меня и много реально дров. С участка 25 соток все вырезали и засадили новыми. А учитывая, что дрова мы используем только летом для шашлыков, то нам этих дров до пенсии хватит
автор Екатерина27 • 03 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Речь идет о любом количестве БЕЗ документов
Птица-синица• 03 ноября 2024
Ответ дляclernikol
Не порівнюйте. Ви мабуть просто не в курсі,які масштаби незаконної вирубки деревини в Україні
То есть когда Шурма поднялся на Запорожстали, купил себе в Киеве должность и кроме всего прочего занимался незаконной вырубкой леса, то ему ничего. А бабке, что год копила с пенсии и купила дрова, то ей штраф или срок?
lisulya• 03 ноября 2024
Ответ длячаревна
У вас дубы и акации?
А что там в скрине речь идёт только о дубе и акации? Ясень, например, можно без документов хранить?